1. 1.
  hulk hayranlarının mutlaka izlemesi gereken 2008 yapımı bir anime. asgard'ı ele geçirmek isteyen loki hulk'ın bedenini kontrol etmeye başlar ve hulk'ı asgard'a salar.
  5 ... mhertalian
 2. 2.
  (bkz: biri bana çekicimi getirsin)
  2 ... kewell the wizard of oz
 3. 3.
  2008 yapımı Hulk vs Wolwerine - Hulk vs Thor animasyonlarının ikinci filmidir. Asgardlıların Hulk'uda kendilerine saldıran trollerden biri olarak görüp dalga geçmeleri kendilerine çok pahalıya çıkacaktır.
  2 ... kakarotto
 4. 4.
  Yenilmezler filminde kısada olsa dövüşmüşlerdir. Thor şimşeği filan kullanamadıgından adil bir kavga olmamasına ragmen Thor hakkında son marvel filmlerindeki tek karşılaşma Iron Man ile Thor arasında olabilir. Loki'yi kaçırması üzerine Iron man ile thor açık alanda kapışmış ne kadarda sonuc olmasada Iron man'ın zaferiyle kapanmıştır.
  1 ... n3gerboy
 5. 5.
  öfkeyle güçlenen hulk'un doğal olarak patır patır ezdiği karşılaşma. sen yenmek için hulk'a vurdukça, hulk daha da güçleniyor haliyle.

  hulk'un rakibi olacak karakterler ise, superman ve dr.manhattan'dır.
  3 ... neden hagi
 6. 6.
  marvel dünyasında hulkun eline verebilecek tek karakter supermanir.
  oda bir ihtimal. hani gözünden lazer atmasa oda olmayacak.
  ... ateist tanri
 7. 7.
  hulk'u pataklayabilecek bir wolverine iki supermandir. zira hulkun daha önce tanrı tartaklamışlığı da vardır. thorla kapışırlar onu da hadi tanrı sıfatına verelim. ben hulka basarım gözüm kapalı.
  ... umaguma
 8. 8.
  Bilgecan dedenin hepsini toza dönüştürmesi ile son bulacak fantezilerdir.
  ... gadolinyum