bugün

eğer kız da güç kompleksi varsa yani güçlü erkeklerden hoşlanıyorsa karizmanızı eksilere düşürecek olaydır. bu gibi durumlarda hemen olay yerinden kaçılması arkaya bile bakılmaması gereklidir zira hoşlanılan kızın sizi dayak yemiş, harap bir şekilde görmesi hoş değildir.
hatun kişinin zarar görmemesi için kendinizi feda edip dayak yediyseniz, dayakların en tatlısıdır.. inanılmaz bonus kazandırır.. ama kızın gönlü yoksa yediğiniz dayak yanınıza kar kalır..
kızın bu durumu erkek açısından artıya çevirip ''yaralı erkeğe şevkat gösterme sendromu'' söz konusu da olabilir.
kızdan gerçekten hoşlanıyorsunuz ölümüne dövüşürsünüz bu nedenlede dayak yemiş sayılmazsınız kızda sizi terk etmez karizmanızda resetlenmez belki sakat kalabilir veya ölebilirsiniz ama hoşlanılan kızlan bu borumu her şeyi yapmanız lazım.
Sadece erkek açısından değil kız için de üzücü bir durumdur. Bir erkeğin hoşlanılan kıza karşı mahcubiyeti kızı üzmenin yanında zor durumda bırakır. Hiçbir sözün erkeği teselli etmeyeceğini bildiği için konu üzerinde durmaz. Kız için makul olan erkeğin kavgaya hiç karışmamış olmasıdır.
hoşlanılan kızın dikkatini çekmek için alternatif yollardan biridir. hastanelik olup kızın dikkatini çekememek de var bunun sonunda. şansa kalmış bir şey.
hoşlanılan kızın önünde el üzerinde götürülmekten iyidir..
bu devirde acitasyon iyidir.
hoşlanılan kızdan dayak yemekten iyidir.
en azından "seviyorum uleeeyn, kimseyle paylaşamam onu" naralarıyla durumu mağdur lehine çevrilmesi icap eden vukuattır.

(bkz: sen ekmeğini kazanmasını biliyorsun dostum)
racona terstir. döven orospu çocuğudur.
(bkz: hoşlanılan kızın önünde acınacak duruma düşmek)
dayak kız yüzünden yendiyse kız için bir problem yoktur ancak erkek hala oun seviyorum diyor mu ona bakmak lazım.
Değmez arakdaşım değmez.
çok pis bir durumdur, kız ne yapacağını şaşırır, malum erkek egosu.
hoslanilan kizin onunde dayak yemek her zaman kotu olmayabilir.. ama burada mevzu o dayagi nasil yediginizdir..

- 1'e 1'de zopa yidiyseniz hatun gozunde bitersiniz..

- tek kisiye arkadaslarinizla dalarsaniz hatun gozunde bitersiniz..

- cok kisiye tek kisi dalarsaniz zopayi yeseniz bile hatun etkilenir inceden..

- dayagi yedikten sonra hal ve hareketler onemlidir.."uhuuu.. ananiniz s.ktrcem olm beklyin burda" diye zirlarsaniz hatun gozunde bitersiniz..

- dayagi yedikten sonra gozleri kisip hasminiza "ulan sizi burda gebertirdim ama yeminim var, bozamam.. hadi varin gidin yolunuza" bakisi atarsaniz hatun gozunde bir sansiniz daha olur..

sonuc olarak yerinde, zamaninda ve dozunda olmak uzere zopa yimek iyidir.. sefkat gosterir hatun.. agzinizin gozunuzun kanini siler basinizi alir goguslerine bastirir.. ohhhyyysss.. neyse.. oyle iste dagilin hadi.
esas kız başını öne eğerek yürümekteyken ciğeri beş para etmez zibidiler laf atmıştır, bıyık burmuştur. hatta içlerinden birisi ayaklanmıştır ki, tam o sırada yetişir esas oğlan. az önce sıktığı yumruğu patlatıverir sıfatına. burnundan kan gelen insan müsfettesinin arkasında belirir hemen 5,6 kişi. esas oğlan, kızı beri çeker az. sonra girişir hepsine. iki kişi kolundan tutmasaydı hepsinin hali yamandı ya, taakadi de kalmamıştı artık. dayak yiyiyordu hoşlandığı kızın önünde. kızın engelleme çabası manasızdır. uzaklardan bekçinin düdük sesi duyulunca tüyerler kansızlar. esas kız hemen diz çöker, yazmasını çıkarıp, yiğidin ağzının kenarındaki kanı siler...

(bkz: bıyık burmak)
'yer yarılsa da yerin dibine girsem' sözünün her bir harfi ile kendi analmını ifade ettiği durumdur. hoş kızın şefkat hissi de uyanabilir ama kötü durumdur be abi...
eğer kız için yeniliyorsa, kızında hoşlanmasına neden olacak dayaktır.
başka bir 'şey' yemediğine şükretmektir, en azından.
ben şimdi dövüp adamı mağdur bırakmak istemedim aşkım demekle bir nebze sıyırılabilecek bir durum. ( hassiktir malaka nereye sıyırıyon. )
tezeği avuçla yemekle eş değerdir.
damak yemek önemli değildir yeterki sende bi iki bişeyler yap debelen.
ağızda lapa olan pilav gibi kekremsi bir tat bırakır. ha nedeni dudağa yiyilen yumruk sonucu kanayan diş etide olabilir. bilmiyorum.
kötü anılarım arasında eşsiz bir yere sahiptir.