bugün

entry'ler (280)

tanım yapamayan sözlük yazarı

tanım yapamıyor diye sözlükten atılmaması gereken bilhassa bağra basılması gereken yazardır. einstein misali ilerde meydan larousse lar yazması yüksek ihtimaldir. hele bir de vicdan sahibiyle hele bir de ansiklopedileri sözlüğe ithaf ederse.*

ülkücüye kirli sakalın yasaklanması

ankarada bir festivale katılan devlet bahçeli'nin , festival alanında bulunan kirli sakallı bir gence fırça kaymasıyla vuku bulan olaydır. Ayrıca bahçeli'nin "böyle bir sakal modasımı var" sorusu beni bir kez daha şaşırtmış , bahçelinin modaya olan bu düşkünlüğü, sibel can'ın 20 kilo zayıflamasıyla verdiğim tepkiyi bir kez daha vermeme neden olmuştur.

http://www.haberturk.com/...eliden-ulkucu-gence-firca

kuzeye gittikçe vuvuzela boyunun kısalması

an itibariyle tarafımca ispatlanmış durumdur. aksi halde küçükken blok flüt yerine vuvuzela öğrenmek vardı...

yolda yürürken göte sinek girmesi

bir sistem hatasıdır ..

üniversite ismiyle hava atmak

türkiyede üniversiteye giriş sınavı göz önüne alındığında ; bir yandan ne kadar sistemin yaltağı olduğunu göz önüne serme biçimidir.

6 haziran 2010 boston celtics la lakers maçı

istanbulda yağan yağmurun , antenime verdiğini hasar sebebiyle beni siki sikine bu saate kadar bekletmiş maçtır .. eğer istanbulda yağmur duası eden varsa, celtics zencileriyle sevişmeye maruz kalır umarım..

6 haziran 2010 boston celtics la lakers maçı

ölümüne celtics li olacağımız gecedir.
http://a3.twimg.com/profi...s_cheerleaders_normal.jpg

edit: foto tarafımdan sözlüğe 300. entry hediyesidir.

şişman erkek şişman kız sevişmesi

oksijen tüpleri desteğiyle saatlerce devam edebilecek sevişmedir.

yaran ayarlar

ondört yaşındayım ozaman, bir özel günde, girdim çiçekçiye...

- karanfiller ne kadar..
- 5 lira (fiyatı hatirlayamiciğim..)
- pahalı
- gözünü seviyim çiçeğe pahalı deme, al beleşe götür pahalı deme..
(o an sahnede göt olan bir praglı seyredilir)

üzerinden tam 7 sene geçti sözlükten o çiçekçiye seslenmek isterim, utanmıyor musun kardeş onlu yaşlarda bir çocuğa "bana bu sandalyenin olmadığını ispatla " -"hangi sandalyenin" tarzı felsefik bir hareket çekmeye..
(bkz: felsefik hareket çekmek)

yaran diyaloglar

yurdumun bir oto pazarında "artis mi artis ne arasın bazarda" repliğini anneme anlatmışımdır, hadi bide biz deneyelim demişimdir.

pragli- son zamanlarda araba pazarlarındaki artış hakkında ne söyleyebilirsiniz?
valide hanım- artis ne arasın annecim pazarda...

pussy diye şarkı yapan zihniyet

almanyada müzik ödülü alan zihniyettir.

http://affenknecht.com/main.php?sekce=awards

- hans
- efendim abi..
- olum bu ödülü veriyoruz adamlara ama bir ibnelik çıkmasın
- abi adımız çıkmış yeterince zaten..
- sende haklısın hans..

büyük insanlık

burjuvanın sorumsuzluğunu, savurganlığını sırtında taşıyan işçiye methiyesidir şairin, insanını yurdunu ne kadar düşündüğünü anlamak mümkündür

"ama umudu var büyük insanlığın
umutsuz yaşanmıyor.. " dizeleriyle son bulur şiir.

edit: imla

çorapla denize girmek

(bkz: botla çorapla montla vapurdan düşmek)

hayatın anlamı lost diyen insan

bir yerlerde kaybolmuş insandır.

adı ve soyadıyla msn adresi alan insan

internette ibnelik yapmayan , efendi efendi takılan, yanlışlıkla ekleyenlere , ne eklersin beni sualleri yöneltebilen, işinde gücünde adam...

fileli çorap giyen kızların verebilitesi

fileli çorabın erkekte, bir cinsel uyarıcı etkisi yarattığı belçikalı bilim adamlar tarafından ispat edilmesinin üzerinden 1 yıla yakın bir süre geçti sevgili sözlük, ama böyle verebilitesi falan ayıp kaçmıyor mu diye tarafımdan sorulmak isten durumdur. nerde şiir nerde o eski sevdalar?

(bkz: dantelden tanga ördüm nerdesin yarim gel)

acele kan aranıyor grubu fark etmez diyen insan

kanın getirilmesiyle , level atladığımızı diğer görevin pamuk prensesin yüreğini getirmemiz olduğunu söyleyecek insandır.

halen fenerbahçe espirisi yapan zevzek

(bkz: o değil de bir fenerbahçe vardı noldu ona)

kadınların çalışmasının yasaklanması

işle , seviş işlerini birbirinden ayıramayan zihniyetin ürünüdür. ha kendileri için ne iş ne seviş vardır. mala vurmak derler onlar

pelin batu nun canlı yayında küfür etmesi

libidoların tavan yaptığı şehvetli bir şöyleside hanım kızım yaptığı gaflardan kaynaklanır..

-bir daha söyle canım
-pezEEvenk
-oh taşaklarım serinledi.

http://www.seniste.com/site/karikatur/resim/57.jpg