bugün

çocukluğundan beri, kendisini kovalamamış köpek türü kalmayan, askerde 50 kişi şınav çekerken, köpeğin gelip sadece onun kulağını yaladığı, beraber olduğu kızların nerdeyse hepsinin köpek manyağı olduğu biriyseniz kabustan da öte olan bi durum. (bkz: ben) denediğim taktiklerin hiç birisi bi işe yaramamıştır, karizma aynen yerlerdedir. denediğim taktikleri yazayım da siz denemeyin;

- bi kere şirinlik olsun diye köpekten kaçıyomus numarası yapmayın; hatun da yemez, köpek de
- "lan bu sefer korkmicam bakalım n'olcak" demeyin, en fazla köpekle aranızdaki mesafe 5 metre kalana kadar korkmazsınız, sonraki kemal sunal kaçışı karizmayı daha da yerlere serer.
- "aşkım boşver köpekleri şimdi" demeyin, bu sefer de hayvan düşmanı olursunuz.
(bkz: ooof of)
köpek olsaydık,daha beteri mevcuttu
(bkz: hoşlanılan köpeğin yanında kızdan korkmak)
köpek azman birşeyse neyse de, bir de fino olursa vay halimize.. hev hev diye bağıran köpekten korkan birisinin düştüğü durum bayağı bi komik olur.
"eğer hoşlanılan kızın yanında köpekten korkuluyorsa, o zaman hoşlanılmayan kızın yanında köpekten korkulmaz" önermesine açık başlık.
normal bir durumdur. yalnız kız arkadasınız sadistse bu korkunuzla cok eglenecektir.
ilişkinizin üstünden yıllarda geçse kızlar tarafından unutulmaz, benim başıma geldi ordan biliyorum.
birgün yürüyoruz beraber, ben de bir kasılmalar fln, kıza beğendireceğiz ya kendimizi, sonra lanet illet bir kadın geldiğini gördüm karşıdan yanında 5 6 tane insan azmanı köpekle,
o kadar kalabalık yerde sen gel beni bul, içlerinden biri üstüme doru yürümeye başladı, belki köpek beni sallamadı, görmedi bile belki ama ben o yusuf yusufla nasıl koştuysam, gerisini siz anlayın. aradan yıllar geçti, o konu yine açıldı, gülmeler, dalga geçmeler fln tabe benim bahanem yine aynı;
ben önceden köpeği görmeden koşmaya başlamıştım, o sonradan geldi.
arka fondan bir tabiii tabiiii efekti, sonrası malum, (bkz: taşak oğlanı olmak)
-Ayyy ne şirin dimi bodurcan baksanaaa, bodurcan? bodurcaaan????
-(150 metre ilerde soluk soluğa yürüyen bodurcan) mna korum kopeğinin de kızının da, karizma da gitti! Amaan sanki başka kız yok!
(bkz: erkeklerden soguma sebepleri)
maço tavır sergileyen bir tipse bir de bu vakanın üstüne bütün gün surat asmıssa köpeği salan sizmişcesine edası ile yüzüne baktıkca alaycı bir gülümseme takınınr kısa bir zaman sonra da ayrılırsınız.
(bkz: evinde kaldığınız kızın tuvaletini tıkamak)
(bkz: ayılana gazoz bayılana limon)
(bkz: camlıca gazoz)
yurdum erkeklerinde cok rastlanılan bir durumdur. hatta yanına yaklasan köpegi görünce kamyonun kasasinin içine saklanan boksör arkadaslar bile mevcuttur. işin komik yani , aynı anda 3 adamla kavga etmeyi gözü kesebilecek bir kişinin kucucuk bir köpekten ölesiye kacmasıdır. anlasılır gibi degildir. ben asla korkmam . * * * * *
bünye köpeklerden acayip korkmaktadır, sevdicekle elele çarşıda turlanmakta iken, karşı kaldırımdan bir köpek koşa koşa üzerinize gelir ve siz şener şen koşuşuyla uzaklaşırsınız kızın yanından... lan ne bileyim karşı komşularının köpeği olduğunu, sonra tabi baya bi zaman dalga geçmişliği de vardır... ama tabi bu bünye sallar mı onu tabi ki hayır... zira o ergenlik yıllarının verdiği salaklıkla laf atan dört kişinin arasına dalıp, karizmayı eski seviyesine getirmiştim....**
kıza sarılmak için bir bahane olabilir.
gerçekten seven erkeğin evine köpek almasına sebeptir.
Hemen kızın koluna girilmesi gerekir... Fakat kız kolunuzdan cıkıp köpeği sevmeye başladıysa, vazgecin o kızdan...
bir erkeğin en itici olacağı andır.
yeni bir hoşlanılan kıza açılan kapı.bir sonraki köpeğe kadar.
Karizma çok kötü çizilir.
kız da köpekten korkuyorsa birlikte kaçılır, çok şirin bişeydir.
2 gün sonra erkeğin arkadaşlarını toplayıp köpeği dövmeye gitmesi...
- Ahanda köpek!
- Hayatım ya çok tatlı. Aaa dur biraz sevelim yaa, gel kuçu kuçu geel!
- Çağırmasana be bitlidir o pirelidir. Ananı... Gelme lan!
- Korktun mu yoksa Sebastian?
- ...
- Sebasti?
Haşin erkekliğin bittiği yerin dibine girildiği andır, örnek alişan ve beyaz,ın programında iki minik köpekten korktuğu an.
eğer köpekler gerçekten de insanın en sadık dostuysa, sevgili dostumuzun halden anlayacağını ve bir dost kıyağı çekeceğini düşünmekteyim.yani "vay haldun abi, yengeylesin ha! saygılar abi!" tarzında bir yaklaşım sergilemesi gerekmektedir bu teze göre.dostluk dediğin budur.
(bkz: benim lan bu)