bugün

entry'ler (44)

17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

şampiyonluk şarkısını bırakın,galatasaraylıların donlarının bile düşeceği maç.

bok düştüğünde kıça su çarpması

düşürdüğünüz çocukların gözyaşlarıdır. (bkz: duygusal bok)

yalnızlık

ilk ve son dostunuzdur.sizin için herkesten önce o olur ve herkesten sonra da o olacaktır.

hayattaki en güzel anlar

başka birinin sizin sayenizde mutlu olduğunu görmek.

birini gerçekten sevmek

beynin istemsizce, en az yarısını sevilen kişiye adaması.

kız öğrencilere yavşayan beden eğitimi öğretmeni

domalma diye tabir ettiğimiz öne eğilme hareketinin beden için en yararlı hareket olduğuna inanan,bu uygulamayı öğrencilerine sık sık yaptıran insandır.uygulama sırasında kendisi ellerini poposunda birleştirip duvara yaslanır ve biricik öğrencilerini izler.

seni seviyorum sorusuna verilecek komik cevaplar

-seni seviyorum.
-ben de seni.
-püsküvi yiyordum aklıma geldin.
-neli?
-kakaolu.

turk filmlerinde bacak acmadan camasir yikayamamak

kıyafetime çamaşır suyu sıçramasın yalanının arkasına saklanarak cinsel egoları tatmin etme eylemidir.gerçekten de herkesin egoları tatmin olur.

gidiyorum ve bir daha geri dönmeyeceğim

kimi zaman gerçekten içten söylenen ve gerçekten uygulanabilen, fakat genelde çakallık ürünü olan cümle.

türk halkının sinema anlayışı

gişe hasılatlarından ve ödül alan başarılı türk filmelerinin kimler tarafından değerlendirilip ödülü aldığına bakılarak kolaylıkla anlaşılabilecek bakış açısı.

büyüklerinin yanında bacak bacak üstüne atan genç

geniş aile ferdidir.

aşk filmlerinin olmazsa olmazları

aşıkların büyük bir tartışma sonucu biribirlerine nefret dolu bakışlar atması ve hemen ardından azgınlık sınırılarının zorlanması,şehvetle öpüşülmesi.

gitar çalma isteği uyandıran şarkılar

yavuz çetin - oyuncak dünya.

oi va voi

ladino song şarkısıyla aya uzanmanızı sağlayan grup. (bkz: ladino song)

sabahın erken saatlerine kadar oturma nedenleri

hayal kurarsın, düşünürsün.düşünme eylemini gerçekleştirirken belli aralıklarla çikolata, kuruyemiş, meyve, ve eğer 'sınırları zorlarım' günündeysen her türlü akşam yemeği kalıntısı, börek, kurabiye vs. tüketirsin.geceleri çok daha iyi yalnız kalınır, düşünülür mantalitesine sahipsindir ama düşünmek dışında, bilgisayara takılmak, facebook a girmek, twit atmak, entry girmek, download, tv, eğer anneli bir evde yaşıyorsan ve anne de uyanıksa kısa anne evlat konuşmaları, çay içmek vs. şeyler yaptığının farkında bile olamazsın.bakarsın ki sabahın erken saatleri gelmiş.bütün bunların aslında tek bir sebebi vardır. (bkz: geç uyanmak)

uuserlerin deviantart adresleri

http://rmmstn.deviantart.com

sözlük yazarlarından aforizmalar

olmaktan korkarsın.korkundan doğarsın, olursun.şimdi sen dön, dünya dursun.

intihar etmeden önce dinlenecek şarkılar

orphaned land - the beloved's cry

I miss the cold embrace of lust
There's nothing left, just a dust

Nothing is left from my dearest love..

en çok küfür edilen durumlar

arka kısmında ip bulunan parka modelinin ipinin metro istasyonundaki turnikelere takılması.

12 aralık 2009 fenerbahçe ankaragücü maçı

kazım kazım diğer kelepçe severleri kelepçelediği için kelepçe severlerin oynatılamadığı maç. en sonunda özer hurmacı gibi bir yetenek tam anlamıyla şans bulmuştur.