entry'ler (227)

siktir et düşünme

hayat mottom.

uzun zaman sonra sözlüğe girmek

2015'ten beri girmemiştim. eski entrylerimi okuduğumda kaybolmuş günlüğümü bulmuş gibi oldum ay.

çirkin erkekle sevgili olabilen midesiz kız

bir ergen atasözü.

sözlük yazarlarının bugünkü planları

şu lanet kpss kursu bitince eve gidip uyumak. sonra meslegimle alakali fakat beni Turkiye sartlarinda bir yere ulastirmayacak asil islerimle ugrasmak.

jagermeister

andaval bir arkadasim bir sisesini bitirmisti kaclik bilmiyorum. hastanede gozunu acti. hastaneden sonra bile eve nasil geldigini hatirlamiyordu. sonraki uc gun tadi agzindan gitmemis dedigine gore. dikkat derim

sözlük yazarlarının sevdiği türküler

evlerinin onu mersin.
selanik turkusu.

izlenebilecek en güzel aşk filmi

the fault of our stars.

0 facebook

vay len.

2015 ales sonbahar dönemi

90 civarı puan hedefleniyorsa en azından benim için insan üstü çaba gerektiren sınav. "bir hafta çalıştım 90 aldım" dönemleri geçti malesef.

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

isparta. pufur pufur

annenin garip huyları

sigara icerken melek gibi oluyor kadin ya. normal bir zamanda soylesem beni mahvedecegi konulari sigara icerken soyledigimde nasiil anlayisla nasiil sevecen karsiliyor anlamak mumkun degil. bu yuzden bir mesele oldugunda sigara icmesini beklerim sonra hoop cokerim atmaca gibi tepesine.

sözlük yazarlarının favori tatlıları

kazandibi. irmik tatlisi.

yazarların kendilerine eleştirileri

cesaretsizsin kızım. iki güleryüz görünce yelkenler hooop aşağı. annesinden dayak yedikten sonra yine anneee diye ağlayan bebeler gibisin hayata karşı.

hoşlanılan kızı serdar ortaç dinlerken yakalamak

(bkz: sebebini senle gece gezenlere aç bir sor) diyerek trip de atabilirsiniz.

neden uyumuyorsun

çünkü kafamda deli sorular.

erkek sevdiği kıza nasıl davranır

aşırı derecede sinirlendirsen bile özür dileyip hafiften gözler sulandığında kıyamıyolar.

sözlükçülerin soyları

baba tarafından dedem selanik göçmeni, babanem arnavut. anne tarafı türkmen. milkshake gibiyim yemin ederim.

gaza getiren şarkılar

Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive.

I've seen a million faces
And I've rocked them all !

türk evlerinin olmazsa olmazları

hurç.bildiğin hurç.

hayattan alınan en baba ders

babana bile güvenme! bu hayatta tek başınasın!