bugün

insan bi heyecanlanır. evlenirsek annengil bizimle mi yaşayacak deyip saçmalanabilir. yaşasın kız nolcak koca şato kaynanayı mı görürsün randevu ile gidersin yanına.
Kocanız şatonun kulesinden annesigili görüp bi hevesle kapıya koşarken, tek bir düğmeyle köprü üzerinden geçen kaynananızı timsahlı suyun içine atıp komple kurtulabilirsiniz. Kocanız sorarsa da "ayy aşkım heyecandan oldu özür dilerim. Diyip durumdan kurtulabilirsiniz.
Koskoca şatoyu kaynana dırdırı ile zehir edecek değilsiniz ya
Az kaldı westchester dan alınca kralınızı tanımayacağım.
lütfen tanı 6 lı borcam seti alırım.
Önce sana bir uk vizesi almak lazım ama.
Ya biz uk yerlisiyiz ne vizesi. Sen baktır günü bitmiş mi diye.
beyin şatosunun olması hoşlanılan.

(bkz: devrik cümlelerde bugün)
Simiagocum keşke kocanı bu duruma göre seçseydin. Senin adına birazcık üzüldüm ama benim şatolu koca bulma ihtimalim bu üzüntüyü teselli etti.
Neyse seni 5 çayına çağırırım
--spoiler--

ya biz uk yerlisiyiz ne vizesi. sen baktır günü bitmiş mi diye

--spoiler--

Fahri de olsa Vatandaşıyım ben sıkıntı yok (bkz: swh)
içerisinde aşçı bahçıvan şoför uşak ( alfred ) yoksa bir şeye yaramayacaktır.

aşçı bahçıvanı bahçıvan uşağı uşak şoförü. sonra hepsi şato sahibini..
Şatosu olsa ne işe yarar depreme dayanıklı olmadıkça derdi rahmetli hacı nenem.
20 güne rağmen hala şöyle şatosu olan hoşlanabileceğimiz bir bey bulamadık. Çok müşkülüz çook.
0 0 7 VAR iŞTE ONDAN HOŞLAN.
Babama gel baba şu arsaya malikane görünümlü bir lüks prefabrik yapalım dedik adam dam yaptı. Ben napayım. Bir hayal kırıklığı. Evet.
Onun gibi bir uk beyefendisi bize bakmaz bik bik. Biliyorsun adam klas. Bir kravatı 200 euro
yıllık gelirim 250000 olsa beni londraya gezmeğe götürecekti.
Ya biz onun trençkotunun düğmesi olamayız. Boş hayaller kurmasak mı??
mangodan geçen sene 325 liraya aldığım trençkot bu sene 1250 tl olmuş ben oradan bi tık yırtıyorum sanki.
Sanırım ikimiz maaşları birleştirsek anca olur gibime geliyor. Bakalım
zemin etüdü yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. şato bu top atsan yıkılmaz demeyeceksin.
Kaçarak uzaklaşmanızı gerektirebilir. Bir film izlemiştim,şatosu olan elıgınt ve naif ,güzeller güzeli bir kız adamı şatosuna davet ediyor.adam da çenesi düşük,fakir ve kendini uyanık sanan bir tip,daha doğrusu tipsiz. Bu güzel ve akıllı ,hem de zengin kızın benim gibi biriyle ne işi olabilir diye düşünmüyor,gece şatoda sohbet edip içki içiyor ve bir takım beklentiler geliştiriyor.kızın iki kızkardeşi daha ortaya çıkıyor,gecenin sonunda adamı dişleriyle parçalayıp yiyorlar. Ortalık kan gölüne dönüyor ,üstelik kızın beyaz elbisesi kana bulanıyor.yaaa işte böyle.
Ya bizimki şöyle bir şey işte abartmayın be;

(img:#2289879)
Neyse ki olay tam tersi. Ben ve bik bik londra köylüsüyüz. 0 0 7 uk yerlisi ve soylusu. Bizi de dişlemez diye düşünüyorum. Önce bi bik bik bakar değil mi bebeğim?
Kezoların niye hiç şatosu yok.

Şatosu olan kezolar eqlesin.
Şato yok ama şato gibi.