bugün

kalitesini bozmuş bir youtube kanalı artık çok ilgi çekmiyor çocukken deli gibi izlerdim hatta benzerini bende çekmiştim.
Zevk alarak izlediğim youtube kanalı.
müsrif pezevenk. çöpe attığı gıdaların tutarı ne acaba ?
istemsizce videolarını beğendiğim kanal. her şeyi ziyan eder, oraya buraya fırlatır ve birtakım eşyaları tamir eder. yemek tarifleri verir.
Amk manyak herifi , 3 saattir izliyorum seni . Psikopat manyak .
Dünyada binlerce aç insan varken batının kendi yediği boku umursamazca seyretmesi, üstüne böyle gereksiz kanallarda böyle gereksiz şeylerin yapılması acayip sinirimi bozuyor.

izlerken bir kere bile gülümsemedigim videolara sahip olan youtube kanalıdır.
bu adam markette çalışıyor ve son kullanma tarihi geçmiş ürünleri alıyor kaç kere söyleyecek? videolarda zaten belli oluyor bozuk hepsi ayrıca bu işe ilk girdiğinde yaşadığı yer ortada o kadar israf edebilecek bir ortamı yok. para için pislik yapıyor.
özürlü bir herifin kanali.
korku filmi bir şey lan,

izlerken ibretle izledim.

korktum.

i'm afraid
Birkac videosuna denk geldiğim youtube kanalı. Ancak videoları midemi bulandırıyor ve nimeti mahvetmesine gonlüm razı gelmiyor. O klozete daldırdığı balığı, mundar ettiği eti ve pastayı hayatı boyunca yememiş o kadar insan var ki...
yaptığınız mizahı ayrı seni ayrı sikeyim demek istediğim youtube kullanıcısı, gereksiz insan. makarna banyosunda yüzen filthy frank bile bu adamdan daha lüzumludur.
ilk zamanlar çok güldüren ancak zaman içerisinde hep aynı mizahı kullandığı için sıkan youtube kanalı.
Tavuğun bi tarafından içine ayağını sokan pis, aşağılık, görgüsüz, utanmaz, ahlaksız, soysuz, kalorifer peteğiyle dövülesi israfçıdır.
israf adam mı knk?
(bkz: israf adam)
Edit: uzun zamandır izlemediğim youtube kanalı. Arkadaslar sanırım bu adam manyak(sanırım). En son iki şişme bebeği mutfaga getirmis yumurta filan atıyordu, balıklara oyuncak bebek ayakkabısı tarzında bisiler giydiriyodu filan. Degisik yani..
Akıl sağlığı yerinde olmayan birinin yönettiği youtube kanalı. Eskiden bağırmıyodu şimdi bağırıyor. Saçmalamış iyice.
twitter hesabı nasıl verify yaptırılır ? sorusuna verdiği video yanıtı efsane olan sayfa.

https://www.youtube.com/watch?v=B5klqyB7OpA
How to contour adlı videosunu izlerken 33. Saniye ile 34. Saniye arasına sıkıştırılmış bir resim farkettim. ilk önce kendi fotosu sandım daha sonra görüntüleri yavaşlatınca screen aldım. https://yadi.sk/i/3kyW17bqioVx3
Ne alaka sayın how to basic?
Yumurtalardan nefret eden youtube kanalıdır.
adamin kullandigi et turu malzemeler resmen bozuk. muhtemelen bir marketle falan anlasmistir. stres attigina eminim bunu yaparken. ama her videoda o ev nasil puri pak tertemiz oluyor anlamiyorum. yine de hasta olabilitesi var. fakat komik mi komik.
"israf nedir? nasıl edilir?" sorusunun cevabı.
acilen tedavi altına alınması gereken kişi.
yalnızlık ve can sıkıntısı insana neler yaptırıyor.
her videosuna anıra anıra güldüğüm youtube kanalıdır. yumurta fetişi ayrı bir olay zaten.
evde denedim, adama kırk bin kere hak verip sempati duymama sevep oldu. öyle bir stres atma yöntemi olamaz. melek gibi bebek gibi oluyorsunuz.
Yumurtaya karşı zaafı olan kimse.
güncel Önemli Başlıklar