bugün

hotmaile dadanan büyütücü, inceltici, abuk sabuk ürün servis ve hizmetlerin oluşturduğu maillerdir. insanı silme zahmetine sokan maillerdir. Gönderen isimleri ise yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak cinstendir. or. Arzu Verici.
Genellikle dramatik başlıklar atılarak potansiyel müşterileri hüzne boğan maillerdir.
(bkz: Büyüttüm ve evliliğim kurtuldu) buram buram dram kokan başlıklara örnektir.
hotmail'in adresleri satması sonucu çevremdeki kime sorduysam, kendilerine de geldiği söyledikleri maillerdir.
daha iyisi, kullanışlısı ve güvenlisi için;
(bkz: gmail)
işte zamanında salak salak balinalar ölmesin, çevre katliamına dur, böbrek hastası 2 yaşındaki ahmet diye forwardladığınız mailler böyle götünüze girer.

bana da geldi benzer bir mail:
--spoiler--
Merhaba gecelik bayan musterimizden inanilmaz bir is teklifi aldiniz ve bir yeni mesaj aldiniz.. Teklifi kabul etmek icin bayanın verdigi iletisim numarasindan anlasaşabilirsiniz teklif bedeli 3500 TL lutfen ilk işiniz olduğu için kabul ediniz bu işinizin devamlılığını arttırıcaktır ve göz önünde bulunmanızı yükselticektir. siteye giris icin assagida bulunan otomatik giris linkine tiklayiniz
--spoiler--
isteyene forwardlayım maili.
genelde garip mailler geldiği için çok garipsenmemesi gereken mailler.
(bkz: büyütmek ister misin)
benim silmekten usadığım ama ardı arkası gelmeyen yok bu hemoroide son veriyor, yok şu sigarayı iki günde bırakmanızı sağlıyor yok şu zahmetsizce sizi şu dertten kurtarıyon uzar gider.
basur ve acı çekmeden yaşamanın yolunu buldum. büyüttüm ve evliliğim kurtuldu. ??? insan olun lan !
(bkz: erkek adamın ki uzun olur)
an itibariyle, basur ve acı çekmeden yaşamanın yolunu buldum diye bir mail gelmiştir geheim5e. bunu bekliyordum. oley.
çok garip. valla lan. hala hotmaile acayip mailler geliyor mu? anasını satayım hotmail mi kaldı? facebooktan falan atsalar artık dönüş alabiliyorlar mı aceba?
açılmadan silinen maillerdir.bu maillerin bazılarının gönderici kısmında yabancı bayan isimleri yer almaktadır.
bana bir keresinde göğüs büyütücü reklamı gelmişti. ama enteresan olan gönderen kişinin ismiydi.

şahin k.'nın eşi olduğunu düşündüğüm bu insanın ismi şöyleydi;

aysun k.
msnnin artık kullanılmaması gibi bir şey olsa da facebook ya da türdaşlarına da üye olurken kullanılan mail servislerinden biridir hotmail. 1999 yılında aldığım hotmail ne badireler atlattı. Bu forwardlanan saçma mailler yüzünden bir yakınımla neredeyse akrabalığımı bitiriyordum. Yok kabirden gelen ses, yok efendim ezan okunurken annesinin namaz kılmasına saygı duymayan ve (hiiiiç gereği yokken) Kur'an-ı Kerim'i alıp yere atan ve daha da küstahlaşan dangalak kızın bir anda dev bir proto-fareye dönüştüğü salak resimler filan ... tövbe tövbe. Ama artık rahatım onlar gelmiyor. Şimdiyse kocaman göğüslü ve üstsüz hatunların resimlerinin olduğu garip isimli gavurlar beni ekliyorlar. Belki 872 tanesini engelledim ama çok edepsizler canım.. Bir de adult facebook var tabi. dahasını siz düşünün
dul necla beni bekliyor imiş.
olgun kadınlarla birlikte olun, ayda 5bin tl kazanın... gibi bişilerdi yanlış hatırlamıyorsam.
hadi tamam penis büyütücüyü anladık. görmeyen ne bilsin... ama göğüs büyütücü nedir ya?
ulan tamam, penis büyütücü reklamları falan yolluyorsunuz anladık da, bana neden göğüs büyütücü mailleri yolluyorsunuz kardeşim?
bugün aldığım maillerdir.

-Ağzının üstüne koy ve 7 dakika sonra erkekliğini kanıtla.
-En büyük arzum
-Neden sizin ki büyük olmasın ?
Erotik ürünleri pazarlamak için gönderilen maillerdirdir aynı zamanda lan benim mailimi nerden buluyolar dedirten maillerdir.
an itibariyle;

saç, sakal ve göğüs kılı çıkarıcı ürün satışta! başlığıyla;

%100 etkili saç, sakal ve bıyık çıkarıcı
kelliğe köseliğe son..! %100 memnuniyet garantili saç, sakal ve göğüs kılı çıkarıcı.

erkeğin kıllısı makbuldür (mailde altı çizgili ve büyük puntolarla yazılmıştır, dikkat çekmek istiyorlar nedense.)
kadınlar her zaman göğsü kıllı, saç ve sakalı dolgun erkeklerden hoşlanırlar. işte size süper ürün minoxidil...

nerden gelir böyle saçma sapan mailler, kim atar niye atar anlamıyorum. Eğer maili okuyup ciddiye alan varsa telefon numaraları vardı verebilirim.
şu başlığı görene kadar sadece bana gönderildiğini sandığım maillerdir. kendimi kötü hissetmiştim lan, aletim küçük gibi mi gözüküyorum uzaktan, ya da hemoroidim varmış gibi mi geldi lan dedim çoğu zaman. ama şimdi rahatladım. herkes öyleymiş. kimse götünün üstüne oturamıyormuş aslında.*
hiç girmediğim bir kameralı görüşme sitesinden gelen mail beni şaşırtmıştır. şöyleki;

mailin içinde aktif kullandığım mail adresim ve en enteresan olarakta bir zamanlar kullandığım şifrem de gelmiştir.
kullanıcı adınız(aktif kullandıgım): ....@hotmail.com
şifreniz: (eskiden aktif olarak kullandıgım şifrem)

üşenmedim gittim o siteye girdim bu bilgileri fakat böyle bir kayıt yok dedi. artık herhangi bir foruma kayıt oldumda ordaki adminlermi verdi bilgileri bu siteye ya da baska birsey mi bilemiyorum. yardıma açık bir şekilde özel bir mesajla görüşürsek sevinirim ey sözlük.
(bkz: altın çilek spamları)
Hot-mail amk ne bekliyon dedirtir.