bugün

hem ikili ilişkiyi bitirip ardından yüzlerce hal hatır sormaya çalışan * kişiliği konusunda endişelenilen insandır, kromozomlarında genetik olarak bir bozukluktan şüphe edilmekte ayrıca da ..
anlaşılmayan insan modeli. dna sına y kromozomu karışmış zat.
(bkz: pişmanlık)
(bkz: sicilmis)
seven ve kendine söz geçiremeyen sevgilidir .çok normaldir.
hos cakal deyip 100 kere mesaj atan sevgilinin bundan sonraki eylemi collere dusup sabuha sarkisini söyleyerek avere avere dolasmaktir. arada umreyide cikartir haccida. ama cep telefonu faturasindan ötürü topu atmıssa ve arabistana gidecek durum yoksa sile colune gidebilir. eger harareti cok atarsa denize girer akintiya kapilir. bir bakar ki kendini sivastopalde bulur (oha) sizde kurtulursunuz oda kurtulur. cunku pasaportsuz bir ulkede bulunmanin cezasi cok yuksektir ve mapus daminda uzun sureli konukta olunabilir.
aslinda hoscakal demek istemeyen ve sürekli lafi uzatip her mesajin sonuna da hoscakal ekleyen sevgili tipidir, ilginctir.
şu dakikalarda panapa nın analiz ettiği zat, analiz sonucuna göre kişilik çöküntüsü hat safhada ayrıca kendine güvenmeyen bir tipmiş fakat sanat uğraşılarında başarılı, eger yurt dışına çıkarsa da iş konusunda ilerlemesi muhtemelmiş.
sorunlu sevgili.
psikopattır kişidir. *

"hoşçakal" deyip gider ama hep arkasına bakar, nasıl olsa şimdi özür diler, kapıma kul köle olur mantığı vardır, karşıdaki kişi yemeyince bu defa bu zat-ı muhterem arar. sallamazsınız bir daha arar (bkz: gider bu)

-hoşçakal paleface. bunu nasıl yaparsın... hoşçakal!
her şeyi sineye çeken paleface patlar
*ya yeter be çık git hayatımdan.
-arama beni bi daha
*aramam zaten çık git hayatımdan
-sakın bi daha arayayaım deme
*aramam zaten. (telefon kapatılır)
3 dakika sonra
*efendim?
-bak paleface hayatımdan çıkardım seni sakın beni arama!
*ya aramam zaten, a-ra-mam! (telefon kapatılır)
5 dakika sonra
*efendim?
-bak beni bir daha aramayacaksın!
*ya hasta mısın sen? farkında mısın bilmiyorum ama son 2 defadır sen arıyorsun. çık git hayatımdan anlıyo musun? beni sevgimle baş başa bırak. ben seni sevmeyi sana tercih ediyorum! çık git hayatımdan!
her defasında kız tarafından reddedildiği, kızın süründürme taktiğinin karşısında erkeğinde kızı çok sevmesinden ve aradaki ilişkinin bitmesini istememesinden dolayı her tartışma esnasından erkeğin kapıyı çakip gitmesidir. durum bunu açıklar yada tam tersidir.
fazla türk filmi veya dizisi izlemiş kişidir. hani hoşçakal der ama karşısındaki durumu hemen kabul ederse o bu durumu kabul edemez. en azından ben sensiz yapamam ki bir cümle söylemelidir ki hoşçakalın gücü depreşsin bünyelerde yer etsin. arkadaşlara anlatacak malzeme olsun. ayrıldınız mı sorusuna...evet hoşçakal dedim gözleri dolu dolu oldu ben sensiz yapamam dedi ama böyle olması gerekiyodu...çok üzüldüm o halini görünnce diye anlatmanın verdiği sinsi hazzdan sa hoşçakal dedim bana sadece iyi öyle olsun dedi ayı oğlu ayı demek tercih edilmez. böyle bir durumda karşıdaki yeterince hırpalanmadı heralde denilerekten karşıdakinin kafaını karıştıran binlerce mesaj atılır.
telefonu titreşime alıp kendisine monte etmek akabinde sürekli çaldırarak cezalandırmak gereken insan modeli...
(bkz: eski sevgili)
hoş bir çakallık örneğidir, hem gider yapmaya kalkar, hem de lafını yer; sonuç olarak kişiliğinin ne olduğunu da ortaya koymuş olur..
şimdi 101 inci için ne yazsam diye düşünen sevgilidir.
beleş smsi olup, onu bir şekilde değerlendirmek isteyen sevgilidir.
telefonu acilen kafasında patlatılması gereken sevgilidir. her insanın bir sabrı vardır ama bir de bu sevgiliye cevap yazanlar vardır, işte onlarında telefonları anüslerine duhul edilmelidir
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar