bugün

bunu hastalık sanan mallar varmış ya. çok iyi. amınıza koyayım yok dur pipinizi sikiyim lan.
Klasik cinsellik bakış açısına farklı bir yaklaşımdır. Ama her farklı yaklaşım güzel olmak zorunda değildir. Bence hoş değil, cinselliğin iki karşı cins arasında yaşananı daha çekici geliyor bana. Yoksa kim kiminle sevişmek istiyorsa sevişsin iki taraf da razıysa bana ne amk.

Ek olarak, son yıllarda eşcinselliğin medya tarafından pompalandığı ve suni bir trend bir akım yaratıldığı doğrudur.
50'li yıllarda abd'de uyarıcı filmlere konu olmuş durum.

http://www.youtube.com/watch?v=v3S24ofEQj4
ateistler ile eşcinsellerin çektikleri sıkıntı acaip ortak. bu sebeple ateist bir eşcinselin psikolojisini tahmin bile etmek istemiyorum.
kendi cinsinden hoşlanma durumu. yani bende olmayan şey.

kadınları seviyorum. çok güzelsiniz.
kim hangi adla adlandırır veya kılıf bulma çabalarına girse de, sapıklıktır.
böylesi sapıklığa hoşgörüyle davranılması gerektiğin savunanların da yüzüne tükürülmesi gerekir.
Homoseksüellik hastalık ise heteroseksüellik de hastalıktır. Bu kadar net bir durum.
Cinsel bir yaşantı durumunu biyolojik/tıp açısından hastalık olarak tanımlamak cehalet ötesi yobazlık ile aptallık arası bir durumdur.
Cahilliğinizden ya söylediğiniz sözün ne anlama geldiğini bilmiyor ya da embesil olduğunuzdan kullandığınız kavramların içeriğini bilmiyorsunuz.

Öğünmek gibi olmasın...
Homoseksüellik hastalık diyen insanı teraziye koysam onun ağırlığı kadar biyoloji üzerine yazılmış kitap okudum. Bu sözlükte yazdığım kadar birkaç tanıdığımla (doçent seviyesinde) insanla biyoloji anatomi üzerine yazıştım.
Bu konularda az çok edecek kelamız vardır ama bir cinsel tercihi hastalık olarak tanımlamak tıpkı bir beden ölçüsü kilo için şu şu kadar olursa sağlıklısınız diyen popüler kültürün kölesi olmuş salaklardan farkınız kalmaz.
hastalıksa neden günah peki bunu hiç düşündünüz mü. mesela grip falan olmak günah mı. o da hastalık sonuçta. en fazla eşcinsel ilişki günahtır ama eşcinsel ilişki yaşamazsa günah olmuyormuş. onda o duygu varsa ne yapsın o kişi.
hastalıktır. toplumda sapkınlığı arttırıp normal bir şeymiş gibi gösterebilmek için tercih olarak yutturulmaya çalışılıyor.
her tek tanrılı din tarafından ortak görüş olarak açık bir şekilde lanetlenmiş, kabul edilemez ve çirkin savunulamaz bir günahtır, hiç bir şekilde hafifletici bir durumuda yoktur, katillerin bile af yolu açıktır, mesela tesettür gibi konularda yapmayana ceza veya kınama ayetleri mevcut değildir tavsiye olup olmadığı tartışmalıdır, ama homoseksüellikten vaz geçmeyenlere tolerans yoktur. bu arada cezalandırmak ve linç etmek kimseye düşmez bu iş yasaya ve kamu vicdanına göre yetkililerin işi. hoşgörmeye kalkanlar kendi aileniz veya yakınlarınızda bu durumu görmek yaşamak istemeyenlerdir. en sevdiklerinizi düşünün o ortama girmesini o şekilde yaşamasını istermisiniz. haytalarındatalihsizlik veya travmalardan bu duruma düşenlerede kurtulma fırsatı mümkün olduğunca verilmelidir ama ısrar eden marifetmiş gibi yaşayanlar ve yaymaya çalışanlara hoş görü söz konusu değildir.

*ne diye eksiliyorsunuz yalan mı yani.
şimdi de bu trend oldu sol frame'de. yaratıcılık akıyor milletimizin bünyesinden!

-futbol
-kahvehane siyaseti
-seks

diye bir listem vardı uludağ için. oraya "gay" i de ekleyiverin. ya da eklemeyin, mazallah benimsenir, gururla!

not: homoseksüellik gibi bilimsel bir kelimeyi "gay" gibi yancıl ve saldırgan bir kelimeye indirgediğim için de ben utandım kendimden.
hastalıktır. Hem akıl hastalığıdır, hem de aids kaynağıdır.

Çok şükür ki bunlar çocuk sahibi olamazlar. Pis genlerini aktaramaz, zürriyetsiz geberip giderler.
öncelikle kilo sağlık örneği yanlış ve alakasız bir örnektir zira kilo çoğunlukla sağlık ile orantılıdır.
entryler arasında ilk defa konuyla ilgili mantıklı bir bilimsel yaklaşım ile karşılaştığıma mutlu oldum.
hastalık, evet değildir. psikolojik bozuklukları tıbbi rahatsızlıklar olarak ele almayı ben doğru bulmuyorum çünkü sapkınlık hastalık adı altında hafifletilemez. ne yazık ki psikolojik bir buhrandır. yardım alınması gerekir.
Pasif ibneleri aktif ibneler siksin. Amaan bize ne amk. ibne olmayanın dert etmemesi gereken bir mevzu.
Ama kimse de kalkıp ortalıkta ibne güzellemesi yapmaya kalkışmasın. Bir kısım insan hoşlanıyor diye bunu genele dayatmaya asla hakkınız yok.
--spoiler--
genele dayatmaya asla hakkı yok.
--spoiler--
ben şahsen dayatmıyorum ama eşcinsellikle ilgili fikirlerimi paylaşabiliyorum.
güncel Önemli Başlıklar