1. 1.
  bu sene bayern in ligde ve avrupa da yaptığı 10 resmi maçın tamamında sahada kalmış 1989 doğumlu savunma oyuncusudur.

  1.90 metre boyundadır. lucio nun inter e gitmesiyle stoperde oluşan boşluğu başarıyla doldurmuştur.

  ayrıca brad pitt enişte ile de hafiften benzeşirler.

  holger badstuber

  holger badstuber
  3 ... liverpoolmlt
 2. 2.
  sezonu 33 lig maçına çıkarak tamamlamıştır. dünya kupası nda da boy göstermiş ; başarılı bir yıl geçirmiştir.

  ayrıyetten:

  (bkz: thomas müller)
  1 ... liverpoolmlt
 3. 3.
  bayern münih te stoper olarak başladığı kariyerine , şu anda hem almanya milli takımında , hem de bayern de sol bek olarak devam etmekte olan çalışkan defans oyuncusu.
  ... 3 kere agza 3 kere burna
 4. 4.
  üst düzey yeteneklere sahip olmamasına rağmen oyun içi disipliniyle, üstün kademe anlayışıyla iyi bir stoperdir. Ayrıca değişik bir karizmaya sahiptir.
  -1 ... fatykilapcigenc
 5. 5.
  2012 avrupa şampiyonasında da almanya milli takımının defansında yerini alacak olan savunmacı. Sadece işini yapmaya çalışan harika bir profesyonel. Schweinsteiger ve lahm futbolu bıraktıktan sonra , kankası thomas müller ile beraber alman milli takımında ve bayern de 1. veya 2. Kaptanlık görevine getirelecek oyuncu.
  1 ... liverpoolmlt
 6. 6.
  bayern antrenmanında emre can a hayvani bir dalış yaptıktan sonra bir de emre nin üzerine yürüyerek bizi şaşırtmış futbolcu. sıcak başına vurdu herhalde ya da biz yanlış mı tanıdık acaba?
  ... liverpoolmlt
 7. 7.
  2008-2009 sezonunda bayern yedek takımıyla yakaladığı istatisiği bir sezon sonra a takımda yakalayan ve sert bir stoper imajı çizen panzer. yeteneklerini bilmiyorum ama martin demichelis-daniel van buyten arası bir şey olması muhtemel. gerçi sol bek oynuyormuş denilene göre, demek ki ayağı da iyi.
  ... timo
 8. 8.
  Bu sene geçirmiş olduğu ağır sakatlık yüzünden hem bayern de hem de almanya milli takımında ilk 11 deki yerini kaybetmiş futbolcu. Gelecek sezon bayern de alaba , milli takımda schmelzer ile büyük bir forma rekabetine girecek.
  ... liverpoolmlt
 9. 9.
  10 ay daha sahalardan uzak kalacak talihsiz.
  ... silmeyin beni
 10. 10.
  Aylardır sakat olan futbolcu. ismail köybaşı nın münih şubesi.
  ... liverpoolmlt