bugün

(bkz: concierge)
sözlükteki birçok ergenin, yahut sözlüğü çok ciddiye alan tiplerin sinirlendiği yazarlardır. halbuse adamın yazdığına zamanını ayırıp okumasan haydi ez keza okudun diyelim en azından adamın nick altını doldurmasan açtıgı saçma sapan başlığa oy girmesen azalacak hırsı zamanla. sonra da silinip gidecek. uğraşma yavrum gerek yok. otur eğlen arada gir iki üç şükela entry oku, birkaç entry gir , iki üç memleketli gör tanış kaynaş. bu kadar.
aklı fikri başka şeylere çalışan, sözlüğü sapkın fantaziler panosuna çeviren, dünyadan bi haber sadece tek bir duruma odaklı yazarlardır..
(bkz: dinimizi yaymaya geldim) *
(bkz: mission accomplished)*
(bkz: misyona koyim sana bişey olmasın)
Sözlük sayesinde dünyayı kurtarabileceğini sanan yazarlardan daha akıllıdırlar en azından. Bi' s.ke yaramazlar ama bi s.ke yaramadıklarının farkında oldukları için bi boka da karışmaz, ortama salça olmaz, sözlüğü bok etmezler en azından.

Misyon misyon nereye kadar sonuçta.

(bkz: Sözlüğü bilgisayar oyunu sanan zihniyet)
- misyon, misyon dediğin nedir ki gülüm
(bkz: misyon impossible)
(bkz: başlık sıçma misyonu)
(bkz: sadece misyoner pozisyonunda sevisen cahil koylu) *
fon kağıdı misyonu
elişi misyonu.
olaya tek pencereden bakmamak gerek.
(bkz: pangaea)

bugün 1 mayıs: bir tarafta gerçek işçiler, bir tarafta sözde işçiler, diğer tarafta hükumet yalakaları, şu tarafta da otu boku eleştiren muhalefet yanlıları. ben yine arada kaldım anasını satayım. kendim işçi çocuğuyum, ben dert etmiyorum bu kadar hiçbir şeyi.

19 mayıs: bayram benim bayramım ama salak salak jimnastik hareketleri yapıp kıçımdan ter akıp susan da benim. ama tartışan yine hükumet yalakaları ile otu boku eleştiren muhalefet yanlıları.

18 mart: şehit olan benim dedem, kurtarılan benim vatanım. ama bunu dahi kendi sapkın ve kirli ideolojileri adına tartışan hükumet yalakaları ve otu boku eleştiren muhalefet.

kutlu doğum haftası: inanç benim inancım. ama tartışan dinciler ile ateistler. yine tek kelime etmeyen benim. sadece ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyorum. kendimce kutluyorum bu haftayı.

23 nisan: bir zamanlar çocuktum, belki de hala öyleyim. bir şeylerden endişelenen yine bendim. tüm okulun önünde okuyacağım şiirin aklıma tam oturmayan o çetrefilli cümlesinin kaygısıyla yaşıyordum ama o sırada insanlar birbirlerinin değerlerine hakaret etmeye devam ediyorlardı. susan yine bendim.
özgörevi olmayan yazarlardır.