bugün

Bak bu ben.
Kendisi için çabalayan ve her şeyi göze almış kızdan vazgeçen erkektir ayrıca.
*
kendine fazla güveniyor da olabilir.

bu kadaaaar kolay sanmaaaaağağa delikanlım.
Yakışıklısa cooldur.
Çirkinse pısırık.
benimdir. Hoşlandığım kızın adabı muaşeret sınırları içinde sinyal vermesi gerekir. Ve ne yazık ki ben de bugüne kadar hep hoşlanmadıklarımdan sinyal aldım. O yüzden bu boşvermişlik.
Eşcinseldir belki erkek için çabalıyordur. Ya da çabalayacak birini bulamamıştır. Belki de bisexueldir.
belki de çabalamaya değmeyeceklerini anlamıştır.
benden malesef bene kaymaya başlayan durum.
kadın olsun erkek olsun herkes bir zamanlar birisi için çabalamıştır. çabalamanın dozajı değişir tabi. kimisi tüm hayatını ona göre organize eder, kimisi için telefon etmek bile çabalamaktir. kişiden kişiye değişiklik gösterir ve fakat herkes çabalamıştır birisi için.
mayaların çabala kabilesine mensup erkektir. (bkz: chabalamayan)

hatta bunları şöyle bir görselle de tasvir etmişlerdir. kalplerini çıkartıp güneşte kuruttuktan sonra seven kadına armağan ederlerdi.

görsel
boş iş peşinde koşmayan ,hayatta hedefleri olan , bir kız için kendisini hırpalamayan , yaşamın anlamını çözmüş kişidir.

I'm here.
Kızların peşinde pervane olan gevşekten bin kat daha iyidir.

Kızların götünü kaldırmaz.

Helal olsundur.
en son 6 yıl önce bir kız için çabaladım. az ötesi it gibi peşinde dolanmak olurdu. sağolsun 3 ay peşinde koşturduktan sonra ikna oldu ve sonrasında ilişkimiz 1. yılını doldururken camışın biriyle aldattı beni. bu sebepten kimse için çabalayacak değilim artık. saçma sapan egolarınızı tatmin edeceksiniz diye itin götüne giremem bu yaştan sonra. işinize gelince eşitlik, işinize gelince "ben götümün üstünde bekleyeyim erkek dolansın çevremde" yok öyle.
Üşenen erkektir.
Sözlükte onca başlık açılıyor. Sözlüğün en kaliteli yazarı, en çirkin yazarı, en güzel yazarı vs. vs. Hiç birisinde kendimi bulamıyordum. Şu başlığı gördüm ve dedim ki ; bu ya ! beni anlatan bu yani.

Çabalamasına gerek yoktur. Yorulmuştur lan. Nefesleneyim devam ederim tarzında değil ama. Bıkmışlık anlamında. Diyeceksiniz ki evlenmeyecek misin daha, ne bu koyverdimcilik? Evliliği; çocuğum olsun ona bakarım, onunla ilgilenirim diye düşünüyordum. Şimdi ise çocuk esirgeme kurumundan bir aslan parçası evlat edinip onu büyütmek, ona yaşam ağacı olmak istiyorum.
ilişki, birisini tavlama vs adındaki taktik ve ego savaşlarından bıkmak ve uğraşmak istemediğindendir, en azından benim sebebim budur, ordu yöneten general miyiz anasını satayım.

Sevgilim Şöyle olsun böyle olsun diye isteyip ağzınıza sıçacak tam zıttı tipi buluyor ya da sevdiğiniz gibi birini bulup gidip kısıtlıyor kişiliğini tarzını vs değiştirmeye çalışıp sonra 'sen çok değiştin x ayrılalım' ı duymak için mi çabalayalım ? Onu geçtim beğenen beğenmiyor olmuyorsa olmuyordur zorlamaya gerek yok, beni kim beğenir zaten amk.
Hiçbir erkek için çabalamayan kızı hakedendir.
Ya bulmuştur bulacağını,
Ya da almıştır ağzının payını.
Belki huzurlu mutlu,
Belkide tükenmiş bıçkın.

Her şeyin hayırlısı, en çokta yârin.
bkz: ben. yani seviyorum falan ama isterse olur, istemiyorsa zaten olacağı varsa da olmasın düşüncesindeyim. neden çaba harcıyım ki?
Yine dangalak dangalak yorumlara sahne olan ilginç bir başlık.
Bi erkek hayatında en az bi kez olsun sevdiği, istediği, arzuladığı kadının peşinden gitmelidir. gitmesi gerekiyor çünkü; evrim bu şekilde işliyor. Sevmekten, bir insanı arzulamaktan korkmayın lan. tertemiz duygularınızı sikmeye çabalayan kadınlara denk gelebilirsiniz. lakin, mühim olan hayatı algılamak ve yaşamın nihai amacını tamamlamak.
Yalnız kalacak kendinden daha kötü erkekler sırf çabalıyor diye kızları götürdükçe kahrolup aids olacaktır.
Zaten çabalamak makul değil . Onun size gelmesini sağlayın.
artık görmekten sıkıldığım başlıktır.
çabalamaz arkadaşım, çabalamak ikili ilişkiler için genel olarak bir saçmalık zaten.
sonuç 0,000002 çıkar da bu direk 0'dır diyemezsin ama o yine de 0'dır ya işte benimki de öyle amk.

"Senden başka hiç bir aşk heyecanlandırmıyor beni"
ben'dim. duzgun bir kiz cikmadi karsima. cikti, cabaladim. sonuc vermedi. 6 yildan sonra bir de... bende umidi kestim artik.
güncel Önemli Başlıklar