bugün

Yorgundur bitmiştir tükenmiştir ondan ötürüdür kibirle alakası yok bence.
Ben, karşı taraf iletişimi ilişkiyi kestiği anda ciddi bir hata yaptıysam özür diler yapıcı davranırım ama kafasında bitirdiyse kimseyi rahatsız etmem ve koşturmam.

bazı şeyler karşılıklı ilişki üzerinde yürür. Koşturmak çabalamak kendinden ödün vermek kendini değersizleştirmektir.
Ben. Bir kadının bana yaşatacağı anlık tatminler için kendimi yormayı doğru bulmuyorum. Varsa arayışı olan kadın gelsin beni bulsun kardeşim. Ben hem benim için çabalamasını da istemem. Win2win.
Sal gitsin kendi dalgana bak. Çözümü en iyisidir boşverin.
Sanırım benim. Bir kadının benim kalbimi çalması yada beni yatağa atmak icin caba göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Hem de nerdeyse 1.5-2 yıldır.
Bir ara çabaladım. Sonra baktım olacak gibi değil, bıraktım.
Zahmetsiz rahmet olmaz beyler kendinize gelin.
Kendini geliştirmek için çabalayan erkektir.

Hep biz mi çabalıyacağız beyler.Yok öyle artık feodal ilişkiler.
Çabalamaya değer kadın olmadığı gerçeğini öğrenmiş erkektir. Bizim kızlarımız ufacık ilgide götü arşa kaldırıyorlar hemen.
hayatımda bana bile yer yokken ona nasıl yer açabilirim ki.
Şimdiye kadar çabalamış; çabalarının karşılığında üzülmüş olan erkektir.

Koyvermiştir, boş vermiştir, yorulmuştur kendini anlatmaktan; yanlış anlaşılmaktan, başa sarmaktan.

E: ben niye yazdıysam amk. Neyse siz de bizim adımıza yazıyorsunuz çoğu zaman.
Uğruna çabalayacağı Bir kadınla karşılaşmamış demek ki, bu kadar kin ve nefrete gerek yok. Her kadın caba sarfeden erkeğin zaten amacı bellidir.
Bir kadın ya da bir erkek için çabalamamak matah bir şey değil. insan değer verdiği kişi için çabalamalı. Bunca insan içinde onu bulabilmiş olmanız bu çabaya değer olduğunu gösterir.

Ama verdiğiniz değerin suistimali varsa yahut kendinizin zarar gördüğünüzü düşünüyorsanız çabalamamak en doğru karar.
Yeni birisiyle tanismaktan, o kisiye guvenmekten, o insana hayatimi ozetlemekten, o insanin, ozetin icindeki kirilgan noktalardan beni vurmasindan, guven duygumun korelmesinden ve bu kisir donguden o kadar cok yoruldum ki, artik yeni bir insanla tanismaya tenezzul bile etmiyorum.
cool takılan erkektir.

düşmüyor arkadaşlar. çelme atmak lazım.
banane. olsa da olmasa da umrumda değil.
Yapmayın olum sonra tüm erkekleri aynı kefeye koyuyorlar.
herkes için çabalarım da benim için çabala diyene, çabalasın diye düşünene kılımı kıpırdatmam. varlığınla yaşamıyorum ki yokluğunda öleyim.*
Doğuştan eşcinsel olamayacağı için muhtemel bir birliktelikten ayrilik sonrası yaşanan travma neticesinde (ki bu ölüm bile olabilir) hayata ve ilişkilere küsmek durumudur. ama bilinmelidir ki bu yersiz bir gidişattir. çünkü hayat her şeye rağmen devam etmektedir.
Tüm nefesini tek bir kadın için harcayıp artık mücadele edecek gücü kalmamıştır. Kimle tanışsa, karşısında gördüğü kişide ondan bir parça görmeyi kaldıramıyordur.

Bir daha aynı hata olarak gördüğü yola girmek istemediğini düşünüyordur belki de. Her kadın aynıdır düşüncesine kapılıp sonunda uzulmektense uzulmemeyi tercih eder.

Her neyse bilmiyorum ama genelde yasam enerjisi sönmüş, hayattan tat alamayan erkeklerdir genelde bunlar. Yaklasmayin bunlara çünkü çok hızlı duygu geçişleri olabiliyo. Bir gün çok iyiyken bir gün ilgisizlikten bogulabilirsiniz.
çabalamaya değer bir kadın görmediği için çabalamayan erkek değildir. eğri oturup doğru konuşalım. karşındakinin çabalamaya değer bir kadın olmadığını bilse bile bir kadın için çok çabalayan, çok şeyden vazgeçip, fedakarlık gösteren erkekte vardır. doğru veya yanlış tartışılır. hatta tartışılmaz. çünkü ne yaşandığını bilemezsiniz. çabalamasını da veya çabalamamasını da yani. aslında özetle şu. bir kadın sizi sevdiğini psikolojik, fizyolojik her türlü davranışlarıyla hissettirirse fizana gitseniz de sizle beraber gelmek ister. eğer bir kadın sizi sevdiğini hissettirmezse, sizin çabalamanızın veya çabalamamanızın bir anlamının olmadığını ancak psikolojik bunalıma girerek anlamış olursunuz. ne yazık ki.
Artık aşık olamayan insandır. Çabalamayı gerek görmez kendine, çünkü tüm çabası gitmiştir sevdiğiyle..
Zamanında fazla cabalamış erkektir.
Ya çok yakışıklıdır ya çok zengindir yada yıkıktır.
Tanımadığım kızla gidip konuşamam. Tanıdığım kızlarla da olmadı gitti. Şimdi kızlar diyordur; “nasıl konuşamıyorlar ya” diye. Kendileri bizim yerimizde olsa onlar da konuşamayacaklardı. Bundan eminim. Çok azı konuşurdu.