bugün

(bkz: ben) *
yoktur efendim, varsa bile gizliyordur. ama doğruya doğru aşık olmak da çok zordur.
aslında çoğu sözlük yazarıdır.
aşık olmayı bir sevgiliyle yiğişip, sevişme olayından ibaret gören, kıt beyinli, angut anlayışlı yazarların kavrayamayacağı bir gerçekliktir.
aşık olma öyle herkese nasip olmayacak bir durumdur. ağızlarda sakız olacak kadar ucuz bir kelime gibi gelmemektedir bana.
henüz hayattan birşey anlamamış, hayatın henüz ırzına geçmediği yazardır. otursun oturduğu yerde, belasını aramasın.
(bkz: chrisjames)

aşka inanmadığından, inandırılamadığındandır.
en şanslı yazarlardır. kıçınız kaşınmıyorsa da olmayın zaten aşık falan.
(bkz: aaa bu benim lan)

tek tabanca olmaktan bıkmayan yazarlardır.
(bkz: bendeniz)
aşık oldugu halde bunu reddemeyi başaran bünyedir.
Karşı cinse tatlı duygular hissetmemiş, dolayısıyla acı çekmemiş yazarlardır. Aşkı çok abartıyolar bir araştırmaya göre çikolata yerkenki duyguyla aynı duyguymuş ne gerek var atraksiyona takılın çikolatalarla.
ben oldum diyorum ''aşığım arkadaş delicesine ! '' diyorum, ama hayatımdaki herkes aşık olmadın sadece aşık olduğunu sandın diyor.
söyle bana kim haklı sözlük ? ben çıkamadım işin içinden el at bir zahmet.
canı daha yanmamış yazardır.
hayatında aşk olmayan yazarımızdır. eğer bunu dert etmiyorsa hayatı gayet sorunsuz ve yolundadır. aşkı hayatın anlamı olarak görüp hayatının merkezi haline getiren aptallardan çok daha iyidir.
acınacak yazarlardır, zira aşk insanı yaşatır.
aşk bir ateştir. bir dönem öyle yanarki cehenneme çeker sizi. sonra söner. günahlarından arınmışındır. bu seferde küllenir... yeniden cehenneme dönmemesi için. aşık olmayın.
öyle birileri kalmısmıdır ki hala.
arasında ben de varım. âşık olduğunu sananların en az yüzde 80'i gerçekten âşık olmamıştır. harbiden lan. şimdi siktirin gidin âşık olunca gelin buraya.
zaten olmayan bir şeyi yaşamamış yazarlardır.
nitekim aşk yoktur ve gerçekte olmayan bir şeyi gerçekte olmayan bir kişiye yakıştırma çabasından başka bir şey değildir...
ileride yazar olursam içinde olacağım grup.
çok şanslı ve çok şanssız yazardır. muhtemelen ilk aşkı trajedik olup acısına bi anda alışması zor olacaktır. bi yandan da boş vakit harcamadığını düşündüğüm güzel yazardır.
hiçbir şey kaybetmemiş yazarlardır.
aşka inanmayan yazarlardır. belki de aşık olamadıkları için inanamamışlardır. neyse ben. hiç aşık olamadım. dişi bi arkadaşa sadece cinsel anlamda hayran oldum başka bir şey olmadı. bence aşk diye bişey yok.
iyi mi yoksa kötü mü yaptıklarını bilmeyen yazarlardır.
milli olmamış elemana benzer.
Şahsımın adı da bulunabilir bu listede.

Ölmek üzere unutulmuş adamlardanız biz be oğlum. Rastlantılar açmış bizim çığırlarımızı kıstırıldığımız zaman. Bir nefes ötemiz bile rastlantıdır belki. Aşk kim biz kim ? Neyi yaşamışız ki bunu da yaşayacağız adam gibi ?
Hiç...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar