1. 1.
    bir çok üründe yüzde ona varan indirim sağlayan ve aldığınız ürünleri ücretsiz kargo ile gönderen pek güzel alışveriş sitesi. iptal ettiğim bir siparişten sonra bilmem ne müdürünün arayıp durumu açıklaması ve özür dilemesi ile ayrıca beğenimi kazanmıştır.
    3 -1 ... paramparca
  2. 2.
    günlerdir sipariş verdigim kitabi tedarik edemeyen hatta parami da iade etmeyip beni benden alan site.
    ... r b
  3. 3.
    her alışverişimde istisnasız hızını ispat eden online alışveriş sitesi.peki sadece gönderim hızımı,hayır.değiştirmek istediğim bir ürünle ilgili yazdığım maile 10 dk içinde cevap yazmaları ricamı kırmayıp aynı gün kargolamaları ve her alışverişte sorunsuz hizmet verme standartlarıyla gönlümde bir numaraya yükselmeyi başarmış bir internet sitesidir kendileri.
    ... sohret
  4. 4.
    Cuma günü verdiğim deodorant-parfüm siparişimi halen temin edemeyen, 3-5 lira fazla ver hepsiburada'dan şaşma sözünü haklı çıkartan, adına tezat alışveriş sitesi.
    1 ... dellytecus
  5. 5.
    gold pc ile aynı gruba ait olmasına rağmen aynı ürünü daha uygun fiyata veren e-ticaret sitesi.
    ... the coder
  6. 6.
    bayram içerisinde almış olduğum ürün ile yeni yıl çekilişine katılma hakkı elde ettiğim sitedir*. öyledir ki elimde an itibarıyla otuzaltı adet çekiliş kuponu olmuştur. bunca çekiliş hakkımdan sonra büyük ödül olan audi a5 e benim gözüyle bakmakta bir sakınca bulunmamaktadır.* o değilde buna benzer bir çekiliş oliviumda da yapılmıştı. orda da elimde pek çok kupon vardı büyük ödül olan seat ibiza ya benim gözüyle bakmıştım. hatta ara ara gidip yanından çocukları kovalıyordum, çizerler diye.. * * *
    (bkz: umut fakirin ekmeğidir)
    ... o son kadehi icmeyen yazar
  7. 7.
    an itibariyle çökmüş olan alışveriş sitesi. sebebi de 1.90 liraya iphone kampanyası yapmış olmaları. bunun yolu da 15-16-17-20-21 aralık günleri saat 10.00-17.00 arası sitenin belirleyeceği bir anda herhangi bir ürün sayfasına tıklamış olmak. günde 5 adetle sınırlı imiş. amma velakin sitenin alt yapısı sağlam olmayınca, e malum yurdum insanı da abanınca olan sitenin mavi ekranına açılacak mı diye bakan yüzbinlerin gözüne oluyor.
    ... the big febowski
  8. 8.
    yaklaşık 20 dakikadır beni telefonda bekleten sitedir. alışveriş yapıcaktım vazgeçtim o kadar sinirlendirdiler beni. amatör adamlar salla gitsin.
    2 ... 300 samatyali
  9. 9.
    düzenlemiş olduğu yeni yıl kampanyası çekiliş sonuçlarını açıklamış sitedir..
    http://www.hizlial.com/Land/yilbasi/kampanya_176.htm
    lan 54 tane çekiliş hakkından birine çıkmaz mı bişey, yok arkadaş yok !!
    ... o son kadehi icmeyen yazar
  10. 10.
    iETT otobüsü üzerinde reklamlarını gördüğüm online satış sitesi.
    ... sealion