bugün

uskudarin yeni belediye baskani olacak gibi gorunen kisi.
"ÜsküdaraDört DörtlükEserler" ile twitter da tt olan başkan. başkan seçildikten sonra güzel işler başarmış. tüm yaptığı işleri üsküdara kazandırdıklarını bir söyleşi ile halkına arz etmiş.

http://www.haberself.com/h/59768/ bu linkte neler yaptığını özetler şekilde.
gelecek seçimlerde yeri sağlam görünen başkanlardan bir tanesi. hizmetleri, vatandaşa yakınlığı falan oldukça iyi anlatılıyor.
twitter da sık sık görmeye başladığımız, gündemde olan zat.

tanm: üsküdar belediye başkanı.

ramazan ayında kurmuş olduğu iftar sofraları baya dillere destan hale gelmiş durumda hemen hemen her akşam televizyonlarda. yardımsever, çalışkan alçak gönüllü imiş birde. muhatap olan kişiler böyle tanımlıyor.
seçim sonrası kutlamaların bizzat içinde olan her fırsatta halkıyla iç içe olan başkan gibi başkan.
dün dolu yağışı krizinde beldesinde bulunan tüm kapalı otoparkları halkına açan yüreği güzel insan.
ramazandan yaptığı bol bol kaynaşma iftarlarından sonra şimdide 5 çayları ile halkını üsküdarın çeşitli ve birbirinden güzel olan parklarına davet ederek orada piknik yapan başkan.
hızlıca sorunlara çözüm getiren halkını, üsküdarı ve işini çok seven bir başkan. gelecek seçimlerde seçilmesi çok yüksek başarıları çalışmaları olan zat.
sevimli, sportif, giyinmeyi konuşmayı bilen, aynı zaman da avukat olan kibar nazik ve sevecen üsküdar belediye başkanı. oldukça çok sevildiğini de söyleyebilirim. gelecek seçimlerde de kazanma olasılığı yüksek.
Bir kaç gün sonra yapacağı sempozyumda bulunacağım değerli Üsküdar belediyesinin başkanı. Sempozyumun Üsküdar adına çok verimli olacağına inanıyorum.
Yerde para bulsa kutlama mesajı yayınlayan başkanımız. iptal seçeneği de yok her allah'ın günü mesaj geliyor.

"sabah sırtıma kulunç girmişti muscoflex sürdüm geçti tüm Üsküdar'lılara esenliklerle dolu günler dilerim. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen b002".
seçimlerin yaklaşmasıyla ismini sıkça duyduğumuz üsküdar belediye başkanı! diyemeyeceğim çünkü ismini seçimden seçime duyuran başkan değil işiyle gönüllerde isim yapmış başkandır kendisi. kolay kolay övmem birilerini takdir filan zaten etmem de bu başkanın yaptığı faaliyetler özellikle sağlık ve eğitim alanında ki faaliyetleri övgü olarak değil helal olsun be dedirten cinsten...
seçimlerde yerini koruması gereken başkan.
üsküdar ın durmak bilmeyen yorulmadan çalışan belediye başkanı. yeniden adaylığı üsküdar için büyük şans oldu. kolay kolay gelmiyor böyle özveriyle çalışan başkanlar..
Üsküdar da 2. dönem seçimlerini kazanmış ve yoluna devam eden başkan. sözünün eri ve sevilen, sayılan biri olarak gönüller de olduğunu kanıtlamıştır.
yeni hizmet döneminde de kendisine başarılar diliyoruz.
her mübarek ramazan ayın da; ramazanın son günlerinde Üsküdar dan taaaaaaaaaaaaa Hareme kadar gönül sofraları kuran başkan gibi başkan.
geçen sene katılmıştım bu senede katılıyorum ne kadar keyifli ve mutlu anlar yaşandığını anlatmam çok mümkün değil o sebeple denk gelirseniz bi uğrayın derim.
Nakkaştepe millet bahçesi ile gönüllere taht kuran ve sayın cumhurbaşkanımız ile bu şekilde 5 tane daha millet bahçesi açacaklarını duyuran üsküdar ın durmak bilmeyen başkanı.

üsküdar için yaptığı çalışmalar ile tüm üsküdarlıların gönlüne taht kurmuştur kendileri.
başarılı bir başkan ama siyasete girerek, kendine olan güveni zedeliyor.
sosyal medya üzerinden yaptığı siyasi yorumları, onun çizgisinde değil,
sanırım sosyal medya danışmanı onu sabote ediyor.
üsküdar için yılmaz bayat kadar olmasada önemli hizmetler yapıyor.
umarım sadece belediye ve hizmet tarafında kalır.
Betonsever bu da partisinin çizgisinde. Nefes alacak alan bırakmadılar. Üsküdar'ın tarihi dokusunu bozduğunu düşünüyorum.
Çok sevmiyordum ama inşallah gelen gideni aratmaz. Yerine Sinem dedetaş geldi. Hilmi türkmen yaşlılara, evsizlere günlük yemek, çorba çıkarıyordu. Mahallede 80 yaşında bir amca 2 gündür yemek gelmiyor demiş bugün komşuya. Yani böyle güzel icraatleri de vardı. Bakalım gelenler neler yapacak?