bugün

hem esmer hem yeşil gözlü hem kaslı, uzun saÇlıyken bile yakışıklı. ama karakter sıfır olunca tüm bu nimetleri silip atıyor, karakter önemli.
survivor'da bu sene semt çocuğudur.
abartılası bir yakışıklılığı olmayan erkektir.
Söke'de akrabaları varmış lan bunun. Aydın'lı oda arkadaşım anlatıyordu, görmüş bir-iki kere.

2013 Survivor'ın da iyiydi bayağı. Murat'la döktürüyorlardı. Ama bu sene Turabi'yle takıla takıla içindeki ergen-barzoyu dışarı çıkarmış durumda.

Ailecek yeni bölümleri bekliyoruz.
turabinin kanatları altında ilerleyen yarışmacı.

yazık etme kendine.
performans bakımından adanın en iyisi. ödülü sonuna kadar hak ediyor. para için ailesine düşman olanlar buralarda ahkam kesmesin. adamın kişiliğine laf söylemesin. sonuç olarak bu bir yarışma ve zeka da çok önemli.
Her yarışmada kaslı bir kankasi(!) olan cocuk. her konuşmanın sonunda kalın kalın ahAhah etmesi iticiligini artırıyor.
karaktersiz olmasa sempatik aslında. ben bunu pek de desteklemiştim yarıştığında ama yazık ya, resmen kişiliksiz adam.
geçen senedeki ertunga .

-haklısın turabi .

turabinin yalakası olmasa da itici bir adam . hiç sevmemiştim şimdi daha da sevmiyorum .
Uzun saçlı olduğu için diğerlerinden 1-0 önde.
çelimsiz vücuduyla şampiyonluk yaşamasının ardından; başladığı body-building'ten sonra vücudundaki yağlar yerine karakterini kasa çevirdiği anlaşılmıştır. %100 eminim ki şu an murat bile tiksiniyordur panpasından.

tekrar okuma editi: tekrar okurken şu gözüme çarptı; şampiyon. şam-piyon... turabi'nin piyonu gibi hareket etmektedir an itibariyle *
yanlış tarafa oynamış adamdır gerçek arkadaşını bulmuştur.
turabiden korkan ödleğin tekidir.
Ya ben bu insanları anlamıyorum adam kimsenin arkasından konuşmuyor herkesin yüzüne ne hissediyosa söylüyor ama yinede yaranamıyor hilmicem ..merak ediyorum bu programı izleyenler nereleri ile izliyorlar çünkü insan aklını devreye koyarak izlese doğruyu görür ....diyorlar ki Turabi ve hilmiye alçak kötü ulan ne kötülüğünü gördünüz sorarım... bana o şartlarda rakibim ahlak dersi vermeye çalışsa sürekli halka oynasa ağzını burnunu kurar paşa paşa diskalifiye olurum ..ama Turabi ve hilmideki yürek kimsede yok yalandan kimseye samimi davranmıyorlar. ..Hasan gibi kadınları başına alıp kadın muhabbeti yapmıyorlar ..Sürekli bir dostluk lafı geçiyor ulan dost olmaya mı geldiniz adaya o zaman çok dost olarak görüyorsanız herkesi büyük ödülü de Paylaş adamsan ..ama yok arkadan vurmaya alışıktır bazı insanlar hasan gibi çünkü kamera karşısında bildiğin melek ama inanıyorum ki o adam çok tehlikeli bunu bilir bunu söylerim ..
an itibari ile apaçi .
9 Mayıs 1992 Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem intepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik'te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. 17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem intepe birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Üniversitedeki 2. yılında Muğla'dan yakın arkadaşları ile birlikte bir dans okul açan Hilmi Cem intepe şu anda faal olarak açtığı bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir. Hilmi Cem intepe, bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına da katıldı. Yarışma da 1. turda 3 evet aldı bir üst tura çıktı, 2. tur da %79 oy aldı yarı finale çıktı ve yarı finalde ise %72 oy aldı ama elendi.
Acun kavga edinde trajimiz yukselsin ayagina hilmicemi kandirip, kitlelerdeki show business olayini henuz ögrenmemis kimselerde hilmiyi kötu lanse ediyor.

Acun kaldirdigi gibi indirmei de bilir.
kendi karakterini ortaya koyamayan "aynen" ci yarışmacı .
Yavsaktir. Net. Yarismada Ne yapmaya çalıştığını anlayamadigim salak salak ona buna dayılanan cadde tikisi. Murat vardi kankisi keske o gelseydi bunun yerine. Hilmiden daha adamdi.
hasana "sana benden büyük olduğun icin abi diyorum yoksa ne benden sana arkadaş olur ne senden bana" diyerek aklınca posta koyuyor. Ulan sen kimsin? sanki ihtiyacı var hasanin senin dostluğuna.
(bkz: yakışıklı ama aptal)
hem genç kızların sevgilisi, dans mans eden kaslı eleman övgü aldığı zaman utanan sıkılan bir adam
hem de polat alemdar takılan gider falan yapan mahalle delikanlısı

ikisi aynı anda olamaz
bence bu adam aslında çift kişilikli ancak bunun farkında değil.

birinci kişlik eski survivordaki kankisi murat, diğeri turabi

kızların yanında murat oluyor turabinin yanında turabi.
Murat ile Kurduğu bağı turabiyle kurmak isteyince tutunamayan, hayal kırıklığı olan, gözden Düşen bir güzel suratlı evlat.
(bkz: boğa burcu erkeği)

Kıskanmayın.
Yıkandı falan köpür köpür oldu rengi açıldı, suratı parladı, mis gibi de kokar,

Lakin arkadaşlar gördüğünüz üzere baklava dediğin aman yapalım da sonra yıllarca ekmeğini yeriz kız düşürürüz olayından çok uzaktır,

iki ayda eridi kaslar baklavalar.
mahalle arasındaki uyuşturucu satıcısı abilerinden öğrendikleriyle delikanlıyım ayağına yatan, ne idüğü belirsiz ninja kaplumbağa.
güncel Önemli Başlıklar