bugün

aradığınız kişi bulunamadı.

abd eski first lady ve dışişleri bakanı için; (bkz: hillary clinton)
Abd başkan adayıdır kazanmasına kesin gözüyle bakıyorlar.
dün gece bir yazar arkadaşımız donald trump başlığı açmıştı ve orada hilary clinton un kazanacağını ve bunun amerika için sonun başlangıcı olduğunu yazmıştım. (#34242148)

bu gün bakarken aynı görüşte olduğunu fark ettiğim amerika birleşik devletlerinde yaşayan, siyasi görüşleriyle öne çıkan hindistanlı yazar Dinesh D'Souza nın benzer açıklamalarını gördüm paylaşmak istedim.

baya bir sevinçliyim nedense..

--spoiler--

Obama’dan sonra Hillary de başkan olursa ABD batar !!!

Muhalif Yazar: Hillary Clinton Bir Hippi

ABD'li muhalif yazar Dinesh D’Souza yeni kitabında, ‘Obama’dan sonra Hillary de başkan olursa ABD batar’ diye yazdı

Amerikalı muhalif yazar Dinesh D’Souza yeni kitabında ABD Başkanı Obama’nın bir sokak serserisi, selefi olmaya hazırlanan Hillary Clinton’ın ise bir hippi olduğunu öne sürdü. D’Souza ‘Obama’dan sonra Hillary de başkan olursa ABD batar’ diye yazdı.

Amerikan sağ-kanadı, Hillary Clinton’ın Beyaz Saray koltuğuna oturması halinde ABD’nin tanınmaz bir duruma geleceğine ve batacağına inanıyor. Ünlü muhafazakâr yazar ve belgesel yapımcısı Dinesh D’Souza, “America” adlı yeni kitabı ve belgeselinde 2016’da ABD Başkanı seçilmesi halinde, Hillary Clinton’ın, Barack Obama’nın başlattığı radikalleşmeyi çok daha ileri götüreceğini savundu.

Dinesh D’Souza, öyle ki, ülkenin tanınmaz hale geleceğini ve George Washington ve Thomas Jefferson’ın mezarda ters döneceğini öne sürdü. D’Souza, gençlik yıllarında bir hippi olan Hillary Clinton ile bir sokak serserisi olan Barack Obama’nın ünlü Amerikan radikali “Saul Alinsky’nin öğrencileri” olduğunu belirtti. D’Souza, Alinsky’nin, “iktidarı ele geçirinceye kadar asıl görüşlerini sakla” tezini öğrettiğini yazdı.

Dinesh D’Souza, Hillary Clinton’ın ABD Başkanı olmasının “ulusal bir intihar” anlamına geleceğini de iddia etti ve “Obama’nın başlattığı işi Hillary bitirecektir” dedi.

--spoiler--
şerefsiz ve onursuz karı.
kendisini aldatan kocasını affetmesine rağmen feministlerden onursuzca oy istemektedir.
"beyaz saraya kadın başkan olsun."
kendim de feminist sayılan bi insan olarak söylüyorum ki kocani affederken feminizmi sikledin mi?
amerikan derin devletinin, medyasının ve şirketlerinin büyük desteğini almış başkan adayıdır. kendisi debatelere kadar medya pompalaması, bayan olması ve trump'ın aşırılığı sayesinde şu zamana kadar yarışı üstün geçirmiştir. debate sırasında ise rakibi ile karşı karşıya gelip güzel başarı sağlamıştır ve kazanma oranını %55'ten %67'e çekmiştir.

bundan sonra yaşanacaklar rakibi trump'a bağlı dersek yalan olmaz. ilk debate'te siyasetçi olmasını iyi kullandı clinton ama bundan sonra danışmanları trump'ı uyaracakları muhakkaktır. eğer ikinci ve üçüncü debate ilkinden farklı olursa trump kazanabilir öbür türlü hillary çok rahat geçer.

trump'ın performansı hakkında daha ayrıntılı bilgi için: (bkz: donald trump/#34241929)
Amerikanın yeni başkanı.
Kaybetmiştir. Trumpın evinde temizlikçi olur artık.
Ulan bizim seçimleri böyle beklemediniz. Hillary Hilary gel beri gel beri. Trump gelecek dertler bitecek. Hadi bakalım.
Ne karizması vardı ne bir çekiciliği, ne diye seçimlere girdi hala anlamam. Demokrat Parti bu kadar mı kısır kaldı önce Obama sonra Clinton. Eski ABD başkanlarının karizmasının forsunun onda biri yok bunlarda. Morgan Freeman Obama'dan daha karizmatik, daha bi başkan duruyor. Kitleleri sallayabilecek isimler değil bunlar, kötünün en iyileri.

ABD de bize benzemeye başladı aklı başında politikacı yetişmiyor artık, sistem onlarda da tıkandı.
Artık silah yerine pyd ye bıçak verir.