bugün

as rome'da ve parma'da oynamış daha sonra fiorentina'ya transfer olmuş japon futbolcu.ortasahada ileriye dönük oynar.bir ara saçlarını kırmzıya boyatmıştı.japonya milli takımının da beyni.
japon futbolunun yetiştirmiş olduğu en büyük yıldız.futbol hayatını ingilterede bolton wanderers takımında devam ettirmekte.
29 yaşında, bolton wanderers takımında futbol hayatını sona erdirmiştir.
bugün zico ve appiah'ı fenerbahçe samandıra tesislerinde ziyaret eden japon yıldız.
japonya milli takiminin dunya kupasinda son derece basarisiz bir performans koymasindan oturu elestiri oklarina maruz kalan futbolcu. Artik eski heyecani vermedigi gerekcesiyle cok erken yasta futbolu birakan futbolcu. *
(bkz: koji nakata)
bir dönem eşcinsel olduğu yönünde söylentiler olan futbolcu hatta bu söylentiler yüzünden futbola konsantre olamadığını açıklayıp italya'dan ayrılmıştı. futbol için genç sayılabilecek bir yaşta 29 yaşında futbolu bırakmıştır.
(bkz: hideo nakata)
10 sene kadar önce dünyanın en çok kazanan futbolcuları listesinde ilk 20 de yer alan japon futbolcu. Ayrıca mahallede atakan isminde bir abimiz vardı. Bu sürekli kendisine nakata derdi. Sonra farkettik ki tersten atakan oluyormuş.
sarı diken gibi saçlarıyla bana japon milli futbol takımını sevdiren futbolcu.
roma' nın son serie a şampiyonluğunda kadroda yer almış, top tekniği, zaman zaman uzaktan çektiği sürpriz şutları ve sağ kanattaki üretken oyunu ile tanınmış japon futbolcu.
en son bolton da oynadığını hatırladığım topçu. 2002 dünya kupasında bakkallarda satılan çıkartmalarda bunu görünce japonlardan soğumuştum aq. tip yok yanaklar içe çökmüş şekil yok bu ne aq demiştim. ama koji nakata ile japon milli takımının en iyi ikilisiydi kuşkusuz.
zamanının ünlü, japon ve teknik futbolcusu.
2006 yılında daha bir iyi bir japon olabilmek için 29 yaşında futbol kariyerini noktalayan efsane.

https://www.cnnturk.com/s...in-futbolu-birakti?page=1
Japon futbolcudur. 2005-06 sezonunda ingiltere Premier League takımlarından Bolton Wanderers'de kiralık olarak oynayan Nakata, daha sonra futbolu bırakmıştır..
görsel
Genç yaşta japonya liselerarası şampiyonasında dikkat çekmiştir.
güncel Önemli Başlıklar