bugün

şüphesiz aşka aşık olan insandır.

yoksa insan neden sözlükte her hafta birine aşık olur amk.
Aşk değildir o aşk olsa neyse..
şüphesiz hiç gördüğü birine aşık olan insandır.
psikolojik destek alması gereken, ağır depresyondaki insandır.
Asosyaldir.. Nerden mi biliyom.
Öyle değil de canlı canlı hiç görmediğim birine aşığım ama sosyal medya'da gördüm o yüzden yıl 1975mi aq.
Hayal dünyasında yaşar gerçeğini görünce pardon ya moduna girer istediğim gibi çıkmadın der göt gibi bırakır.
büyük konuşmak istemiyorum ama saçmalık. ten tene değmeli.
Ruhen sanırım. Birde hiç görmediğin kişiyi kafanda kendi istediğin biri olarak kurguluyorsun ondan da kaynaklı bir durum olabilir bu.
nasıl bir yokluktaysa.
Yokluğun başyapıtını yazmış, OSCAR aday adayı olma yolunda bir tık ilerlemiştir.
demiseksüellik, sapyoseksüellik...

birçok insan bunu olayı anlamakta zorlanabilir ama yadırganmaması gereken bir durum.
Olur olmasına da; görüştüğünde,tanıştığında hayal kırıklığına uğrayacağı kesindir.
Niyeti başka inanma.
Düşüncelerine, fikirlerine, ses tonuna ya da başka bi özelliğine aşık olmuş olabilir. Birine aşık olmak için illa o kişiyi görmek gerekmez.
Maldır amına koim. Bu zekayla yakında davar gibi telef olur.
Aşık olmak ya da aşık olduğunu sanmak bilemiyorum ama oluyor öyle şeyler.

Çok üstüne gitmemek lazım, kendini kaptırmamak lazım.

Bişeyi yaşamadan yaşayanı da yargılamamalı.
insanı hayal kırıklığına uğratacak durum olabilir. mesela konuşursun bir kızla o kadar naif ince bir ses tonu fikirleri düşünceleri o kadar güzeldir. hayallerindeki karakterdir tam aradığımı buldum dersin ve foto atar ve bam hüsran ve hayal kırıklığıdır.

yav o incecik hoş titrek ses nasıl bu kızdan çıkıyor dersin minik serçe beklerken ya da bu elit zarif naif insan bu muydu dersin.
ne kadar içi iyi kızla tanıştıysam çirkin çıktı ne kadar manken gibi kızla tanıştıysam içi çirkin çıktı. sütlü köpüklüyü geç 3 ü 1 aradayı boş ver 2 si 1 aradaya razıydım oysa. gönlüm aradığın bu derken mantığım harbi mal mısın diyordu.

şişman bodur bir kız benim neyime aşık olmuştun demişti sinirlenerek. bilmiyordi ki gülen o yeşil gözlerine tatlı sözlerine aşık olmuştum birde benim gözümden baksaydı kendine meler neler görürdü. buarada kızlar bence biraz manyak. biri ben çirkinim neyime aşık oldun sie git ebenle dalga geç demişti. bende artık ismail türütün de dediği gibi çirkin kızların elinden tutar mıyım hiç diyorum.
Aşk bu değil kesinlikle. Birini siz sadece gösterdiği sekilde gorebilirsiniz anlattiği kadariyla taniyabilirsiniz, hoşlanti olabilir, sevmek olabilir ama daha ilerisi olamaz. Bağlanmak da olabilir. Yani kisaca benim duşuncem aşik olamaz o ya sevgidir ya da bağlanmaktir.
insan, kafasında hayal ettiği kişiye aşıktır, ta ki o hayal ettiği kişi gerçekte karşısına çıkana kadar.
Ergendir muhtemelen.
şerefsizin önde gidenidir.
Sesine aşık oldum insanı. 'de bi git deli, öyle şey mi olur.
yaşadık kardeşim onu da yaşadık.
yaşanan muhtemelen uzak mesafe ilişkisidir ya da platonikliktir. kişi çok yüksek ihtimalle henüz gençtir. Sevebilirsin, ama sana anlattıkları dışında bir şeyini bilmediğin birine nasıl tamamen aşık oldum diyebilirsin. güvenebilmenin olduğu kadar yalan söylemek de kolay. Kalbinize sahip çıkabileceksiniz. Uzak mesafe çok yorucudur. Evlenme planınız yoksa uzak mesafe ilişkisinden şiddetle kaçının.
Şahıs kör de olabilir.
Ben şahsen öyle bir şeye cüret etmezdim. olur olmadık yer ve zamanlarda bile eşimi elleşmeden duramam.
Elleyip durmayı istemek anormal bir şey değil genç arkadaşlar. Sevginin getirdiği şeylerden biridir. Hepimiz insanız ve ihtiyaçlarımız var.