1. 1.
  ytu elektrik elektronik bolumunun en saglam hocalarindan.derste buyuk bir disiplin ve saygi ister.derste konusanlari paralel olarak atacagini ve solak olanlarin elektronik muhendisi olamayacagini iddia eder.sinavlarda kastirmasina ragmen çok zor olan devre sistemlerini buyuk bir ozveriyle anlatir.
  1 ... gregor samsa
 2. 2.
  içindeki opamp aşkı büyük olan öğretim görevlisi..sınavlarında muhakkak opamplı bir soru vardır..elektrik devre temelleri ve devre sistem analizi derslerini verir..esprileri kondansator, direnç, akım... gibi dersiyle ilgili kelimeleri kullanarak yapar..kızları da pek sever..*
  1 ... atan alir spor
 3. 3.
  ilk olarak vermiş oldugu edt dersınde sormus oldugu opamplı sorulara tam alıstık dedeikten sonra gelen dsa dersınde opamp sevgısınden vazgecerek bızı sınavlarında ters kose yapan yüce akademisyen.
  1 ... jakuzi
 4. 4.
  "size n defa söyledim" tarzı esprileriyle gönüllerde taht kurmuştur.
  1 ... atan alir spor
 5. 5.
  artık profesör olmuş pek bi aşmış elektronik bölümü hocası.
  bulunduğu mevkiiye rağmen öğrencilere olan saygılı davranışı bile değişmemiştir.
  derslerde yaptığı gaflardan, kırdığı potlardan sonra hep "bunu internete yazmayın sakın*" demektedir. ah aklıma gelse de yazsam hocam*
  son haftaki derste de durmadan "8-bit, 8KB, 8 bölge" diyerek hepimizi büyük bir üzüntüye boğmuştur. hayır, niye şimdi? sözlükteki ismimin dolaylı yaratıcısıdır aynı zamanda.
  ... yok thevénin nalı
 6. 6.
  bugün ytü deki devre sistem analizi vizesinde içindeki opamp aşkını ortaya koyarak dersi alan yaklaşık 100 kişiyi ters köşe yapıp, sınava 70 puan üzerinden girilmesini sağlayan , dersini çok iyi anlatan profesördür.
  ... ekselans