bugün

genelde hijyen takıntısı olan sevgililerdir.
iş yerinde giydiği üniformalar fantezi malzemesi yapılamayacak sevgilidir. çünkü bizim hemşireler öyle filmlerde görülenlerle alakasız, mürebbiye gibi giyinirler. hele bir de ameliyat hemşiresi ise, yeşil mi istersin, mavi mi istersin, bir de pantolon giyer bunlar, hiç çekilmez.
4 5 6 . sınıf tıpçıların düdüklediği hemşirelik öğrencileridir.
(bkz: yamuq)*
büyük risk... ister sadakat ister meşrep ağırlığı bakımından bak sevgili sözlük. doktorlar, ki çoğuna uyuz olurum kösnül ve kendini beğenmiş lavuklar olduklarından, bu garibeleri cimâ kölesi olarak görmekte, aralarında kafadan paylaşmakta ve 'gezmeye' götürmektedir...
benim gibi ogrenci olan bir vatandasin tam aradigi turden bir sevgili turudur * .

(bkz: olsada yesek)

edit: neyini kötülediniz lan fakirdik işte öğrenciyken nevar!
(bkz: iğne fantezisi) o da mı var deme evet var.
Fantezi yapılası sevgilidir. Hele bir güzel "şşş" demesi varsa, demeyin keyfinize arkadaş.
her tıp öğrencisinin klinikte düşürmeye çalışacağı ardından mikip bırakacağı sevgili.
(bkz: nurse fetish)
çok nadir görüşülen bir sevgili olsa gerek.**
damarlı penisiniz olduğunu söylediğinizde,
"ay ne güzel her yerinden kan alırım ben bunun" diye tepki gösterendir.
hastanede bütün gün aşı yaptıktan sonra, akşam kendisine aşı yapılacak olandır.*
Genelde doktorların sevgilileridir.
hastalandığınızda size anneniz gibi bakacak sevgilidir. her konuyu rahat rahat konuşabileceğiniz sevgilidir.
eşide hemşire değilse boşanacak sevgilidir. ( hatanede çalışıyorumda %70 dul ) o derece.
arayıp da bulamadığım sevgili türü.
olabilecek sevgili. az da olsa var bir umut.
hamarat olması muhtemel sevgilidir.
bölüm sorumlusu olanı da vardır.
- hastalanırsanız sıra ona geçer. ( iğnenizi o yapar.)
- müthiş geceler sizi bekliyor demektir. insan vücudunu iyi tanımaları, en önemli sebeptir.
- esprili olurlar ve sevişirken krize girebilirsiniz.
- Türk kızı tribi sizden uzak olur.
- kolay anlaşır ve zevkli sohbetler edersiniz.
- cidden aşık olursunuz.
- bir gün gelir ve ayrılırsınız.
- o acıyı unutamazsınız.
Saglik personeli olan bizler (bkz: radyoloji teknikeri) icin her gun gorulen insanlardan birisiyle sevgili olmaktir. Bir muhasebeciden veya bir polisten veya bi avukattan cokta farki yoktur. Hepside stresli mesleklerdir. Sadece bir tarafiniz agrirsa veya bir hastalik geciriyor olsaniz daha isabetli cozumler sunabilir.
doktor kadın için imkansız gibidir, kariyer çatışması var bir kere ama doktor erkek için gayet uygun olabilir.

hemşir sevgiliyi kastettim bu arada.
yapmayın. katil olursunuz.
sağlık personeli bi sevgili kesinlikle yapmayın. ya dinleyin şu seksi kardeşinizi. valla bak gidin başkasına aşık oldun. adamı katil eder sağlıkçı sevgili.
ilk buluşmada kan almaya çalışabilir. Nurse fantezilerini bir kenara bırakın bence. Hatırlıyorum da insan sevgilisine şırınga hediye eder mi aminakoyim?
Sağlık personeli sevgilidir.