bugün

hic uzatmayacagim. yarim insanlardir bunlar. (bkz: gereksiz)

ayrica nazarimda zirnik kadar degerleri yoktur, evet zirnik...
helikopteri olan sözlük yazarlarından arta kalan yazarlardır.
ebesinin amı olmayan bir sözlük yazarı olarak çok işime işleyen olay. bari bir helikopterim olsaydı ne güzel olurdu diye çok düşündüm, çok ağladım yıllar yılı...
gerizekalı gibi davranmak için özel çaba sarf etmezler.

ekle'ye basmadan önceki edit: yok ayol onlar ötekilermiş.
ozel ucagi olan asil insanlardir. helikopteri olan eziklerle muhattap olmayip, onlara kiclariyla gulerler. bu entryi de ozel ucaklarindan girmektedirler. * *
sözlük yazarı olduklarında para denkleştiremeyen ama, bugün yarın alacak olan yazarlardır. biraz sabır gereklidir. * *
kendi başlarına uçabilen yazarlardır.
uçabilmek için helikoptere ihtiyaç duymazlar.
(bkz: superman)
(bkz: sen kac beni tanidilar)
an itibariyle 17.334 adet olan yazarlardir. sadece 4 kişi bu kategoriye girmez ama onlarin ücününde iskocyada satosu yoktur. velhasil kelam sizi paramla döverim hatta tepenize helikopterimle iniş yaparim.

bu bir kuş, bu süperman
hayir helikopteriyle gelen mulayim
patatatatatatatatatatatata (helikopter efekti)
helikopterle düz bir şekilde seyahat etmektense, gidecekleri yerin tepesinden özel jetleriyle geçerken paraşütle atlayan yazarlardır. hayatlarında adrenalin vardır.
25 ytl'ye satılan maket helikopterlerden alıp eğlenebilecek sözlük yazarıdır.
niteliksiz kişiler topluluğudur. allah bilir ferrarileri de yoktur. kaale alınmamaları tavsiye olunur.
almaya tenezzül etmezler, kiralarlar. ben öyle yapıyorum.
(bkz: kim lan o fakirler)
(bkz: ne helikopterler gördüm içinde yazar yoktu)
çoğunluğu helikopterinin olmaması umrunda olmayan sözlük yazarlarıdır.
bu devirde hala böyle yazarların kalması gerçekten düşündürücü ve üzücü.
(bkz: buraya hemen bir helikopter istiyorum)
uçamayı da bilmediklerinden ibnelik yapmayan sözlük yazarlarıdır.

(bkz: madem uçmayı bilmiyorsun niye ibnelik yapıyorsun)
kendilerine bir sikorsky uh 1 tavsiye edebilecegim yazarlardir. stres atmak icin mukkemmel bir arac. ayar mi yediniz, caylak mi yapildiniz, karmaniz mariana cukuru'na mi dustu? alin makineyi, cikin araziye -hatta araya bikac evsiz serpistirseniz de olur-, bakin bakalim stres, sikinti ve turevlerinden eser kalacakmi.

yalniz tecrubeli bir pilot edinseniz iyi olur. gecenlerde richard'in* pasifik'teki adasinda davete giderken virgin atlantic'in iletisimini saglayan 20 metre capindaki antene taktirdim, pek bi masraf acti basima namissiz.
alikopter abinin yolundan giden, fakir ama gururlu, dertli, acilarin cocugu, cilekes yazarlardir.
konu komşunun, "bizi denize götür, pikniğe götür, bugünlerde sitede çok karga var, balkonlara kaka yapıyolar necmi abi, iki uçsan da şunları bi kovalasan".
yalvarmalarına maruz kalmayan yazarlardır. en iyisi spor tek kapılı bir f-16 almak.
(bkz: arabasız adam gereksiz adam)
(bkz: parasız adam şerefsiz adam)
(bkz: helikoptersiz adam adam bile değildir)

o derecedir yani. hatta bizim aile 3 kişilik ama 4 tane helikopterimiz var. dördüncüsü için (bkz: misafir helikopteri)

(bkz: para var huzur var)
(bkz: helikopterim şurda otlayadursun)
(bkz: hepsi)
sözlüğün en ezik yazarıdır. muhattap bile olunmaması gereken yazardır. *