bugün

Bazı pipisiyle düşünen insanların uyguladığı eylem örneğin;

Cinselliği tam olarak kavrayamamış, sadece am, göt olarak gören abazanlar, hayvanlık yapmaktadır.
**
ilkel duygu ve dürtüleri ile hareket eden kişilerin veya kurumların yaptığı kötü, pis, tukaka tavır ve davranışlardır.
insanın sadece kendini düşünmesi, insani değer yargılarını kavrayamaması durumunda içine girdiği eylemler bütünüdür.
gecenin 2'sinde bütün bir pide alınır ve ortadan iki eşit parçaya bölünür.pide bölünürken tamamen hayvani beceriler kullanılır yani bıçak falan değil böyle odunca bir hareketle kağıt misali yırtılır ortadan.ardından, bu az önceki hayvani hareketlerin tam tersi bir şekilde ele bir bıçak alınır ve bir cerrah edası ile pidenin ortası açılır.buzdolabına dönüp ne kadar koyulabilecek şey varsa pidenin arasına koyulur ve bir de tamamlaması için üstüne ketçap mayonez ikilisi boca edilir.yanında da 1 litrelik kola şişesi alınır.bir elde kola şişesi diğer elde tepsi tutar gibi taşıdığınız o hazırladığınız eşşek kadar pide, bilgisayarın başına gidilir ve artık siz de bir hayvansınız.bilgisayarın önünde yapılacak eylem(ler) tamamen hayvanımızın ilgilendiği konularla bağlantılıdır.sadece o pideyi yeme zevkini almak için masaüstü'nün cılız ışığı eşliğinde küçük ısırıklarla da yenilebilir o pide, tek elde pide tek el klavye ve kola arasında gidip gelirken arkadaşlarla sohbet de edilebilir.
takip eden bir konu olarak
(bkz: 120 kilo olmak)
(bkz: şimdi böyle nefes alıyorruuuuuz duruyoruzz veriyoruzzz hüfffff işte kilolarımızdan böyle kurtuluyoruz)
http://www.youtube.com/watch?v=np6dC0C6rrk

tam olarak budur.
Nasılsa yalnızım rahat öksüreyim dedim ama ne öksürme, ciğerlerüm elime gelecekti. Ağzımı kapatmadım rahat edim diye ama ıpadin ekranında yüzlerce miniik baloncuk damlacık gördüm. Üşendim zaten hastayım kazağımın koluna sildim. Bu aralar ben
M elimden bişey yiyip içmeyin hayvanlık etmiş olabilirim ama acımasız değilim yani. Kısa süreli için iğrençim.
bazı insanların özellikle yapmaya çalıştıkları şeydir.

devam edin amk.
görsel