yeni bir yedinci nesil yazar. hoşgelmiş.
yeni bir yazar..
yedinci neslin son devresine yetişebilme şansına erişmiş..
hoşgelişler ola **
peynirciks olsaydıda karşılasaydı dediğim yedinci nesil dumanı üstünde yazar.

Hoşgelmiştir.
hoş gelmiştir.
hoşbulmuş yazardır efendim. sağ olun var olun.
liseli demeyi düşünce sanan safım benim. bu kadar kıt bir düşünceyle hayat da başarılar dilemek isterdim ancak imkansız. düşüncelerini 3 yaşından çıkarman adına;

(bkz: friedrich wilhelm nietzsche)
kuyruğuna bastığı yazarların özel mesaj yerine nickaltı yazıp hesapta ders verdiğini sanmalarını sağlayan yazar. bir insanın liseli olduğunu söylemek düşünmek sonucu ortaya çıkar. ha bunu anlayamayanlar var. olsun. dünyanın mallara da ihtiyacı var.
benim nickaltımda da (bkz: liseli alert)
liseli diyebilecek kadar büyük bir zekaya sahip pikachu. evet adam düşünmüş düşünmüş ve bir anda patlatı vermiş cevabı; liseli. ortalık yıkılmış, bütün bilgeler toplanmış ama bu durumu açıklayamamış. ülkede bu pikachu'nun nasıl olupda liseli gibi düşünülerek söylenen bir cümleyi söyleyebildiğini bulması açısından 4 aylık tatil ilan edilmiştir. sonuçta bir liseli diyen kolay yetişmiyor. düşünmek lazım uzun uzun ve derin derin herkes söyleyemez.
liseli demek uğraşmadan karşısındakinin sadece mal olduğunun uzun uzadıya açıklamak yerine kısaca anlatmaktır. yoksa karşısındakinin mal olduğunu zaten bilmektedir ve bir ton yazı yazmaya gerek olmadığının o da farkındadır. sağa sola saldıran aptalca başlık açan başlığında hakaret içerikli yazılar yazan bir adamı afedersin kimse sikine takmaz. liseli olduğundan gocunan yazar - yazarımsı insanların bu kelime nedense canını yakar. bunlar ne bok olduklarını anlamıyorsa lütfen nick altlarına bakarak hiç değilse kendi hakkında fikir edinebilirler. bir insanın ne bok olduğu bir kaç insan tarafından tespit edilmişse malesef o insan söylenen şeydir.

bir de inci ağzıyla yazmak malesef burada prim yapmıyor. incideki gibi konuşmak gerekirse konuşuruz sorun değil. orada da 1. nesil yazarlığımız bulunuyor. ha bir de pikachu gibi saçma lakaplar takarak insanlara hakaret etmeyi de bilmeyen yazarlar yazabilir nick altına. keşke bir aplication olaydı da bunları engelleyebileydik.

çocucuğım liseli olmak ayıp değil kabul edememek ayıptır.

@9 açıklayarak sikti diyebilirdim. ama ne gerenk var reklamlara. hadi dersi kaçıracaksın. hocan kanaat notunu düşürür yoksa!
ha bir de seri eksi oy veren ibne modunda takılan bir belaya sahip yazardır. sanırım benim de penis boyumu içinde hissedenler var. yazık.
devrem hoş gelmiş.
bursalılar ve bursaspor hakkında edep sınırlarını zorlayan yorumlar yazan kişi. kendisine bir sorum olacak, ben bursa çocuğuyum, sen nesin?
bursalılar ve bursa değil çirkef bursa taraftarına yazılar yazan kişidir. çekemeyen beşiktaş'a laf atmasın herkes haddini bilecek.
bursa çocuğu tabiri sebebiyle çaylak olup hakkını bulan yazar.
kuyruğuna basarsam bana da liseli diyecek yazar. ben alınmam ama liseliyim zaten.
bir adet yedinci nesil liseli ergen yazardır.

(bkz: #10271657)ayrıca da bu kadar da kendini bu işlere kaptırmaması tavsiye edilir. gün gelir ayar verilir bu tip durumlara.
metallife ile nesildaş yazardır. sakarya üniversitesinde 3. yılıdır. 2008 girişlidir. liseyi bitirdikten 3 yıl sonra girmiştir üniversiteye. bu 3 yıl içinde grafikerlik yapmıştır.

anlıycan ergenliği sikip atalı çok oldu. yarana bastığım için direk ergen dediysen aynaya bak derim dostum. yaran var gocunuyosun. ayıp.

aryıca metal müziğin amına koymuş bir müzisyendir. iron maiden fanı, black metal hastasıdır.
sözlükte olmasını istemediğim türden yazardır. her ne kadar kendini menfaatlerini savunduğunu hissettirsede zavalldır. acınası insandır. iyi bir beşiktaşlıdır anladığım kadarıyla. ama ne yazık ki eksiktir. tam değildir. umarım en kısa zamanda düzelir. adam olur.

o bir (bkz: lol)
o bir (bkz: bukalemun)
o bir (bkz: ezik)
o bir (bkz: inşaata topu kaçan masum köylü)
inşaata topu kaçtığında tayfundubfire'ın inşaatçıya yaptığı direk dansını görünce eksilmiştir evet. çocuk aklı etkileniyo işte.

ancak:

söylediklerimde bir tane yalan yanlış bulan adam olursa önünde diz çöker özür dilerim. gösterin bakalım. söylediklerimin doğruluğunu hiç bir fener bahçeli inkar edemez.

ezik fenerbahçe taraftarının tahammül edemediği yazardır. evet eziksiniz.
iyidir hoştur yeni ve tıpkı benim gibi çoğu yazarlardan küçük olduğu için ezilmektedir.
diğer yazarları bilmem de 23 devirmeye az kalmıştır. neye göre kime göre küçük ve ezik? benim veremediğim cevap yoktur. herkese haddini bildirir oturturum.
karadeniz'li yazardır heralde, kanım ısındı bak birden.
fikir hırsızı, entry düşmanı, şahsıma telif hakkı ödemesi gereken yazar.
hoşgelmişler efendim.
ağır ithamara kurban gider yazar.
al sana 1500 uludağ doları bu yeter mi yoksa istiyor musun ha!

cevap ver canıtın cevap ver. yeter mi ha!!!!bir1!bir!!
akşam akşam allahta seni güldürsün dedirten yazar.