bugün

Kova burcu kadını kalp ben.
Kova'dır.
Balık burcu kadınıdır. Çok duygusal ve bağlı olurlar.
Ben boğa kadını olduğunu düşünüyorum, nezaket ve düzen düşkünü bu burcun kadınları kendilerine olan yüksek güvenleri sayesinde sizi yıpratmıyorlar. insanın kendine değer vermesi çok mühimdir bu sayede karşınızda kendinden emin,kompleksleri olmayan birisi bulursunuz.Ama ne yazık ki aşırı seçici bu burcun kadınının etki alanına girmek çok zor.
yıl olmuş 2018 hala burca göre insan değerlendiren insanlar var.

gülsem mi, ağlasam mı?
hiç kimse birbiri için hayatını adamamalı, ama illa da adyacaksak akrep kadını olsun bari hayatımızı adadığımıza değsin *
Özge ulusoy gerçekten hacı sabancının anasına sövdü mü lan ahahah.
ikizler burcu kadini erkegi etkiler, yoldan cikarir, kendini kafaya taktirir sevdirir ama kesinlikle hayat falan adanmaz mantikli düşünürsek. Seytan tuyu var bu hatunlarda.
bir kova erkeği olarak ikizler kadınıdır diyorum.
Canim burcun neydi?
Nabza gore serbet.
Kesinlikle oğlak burcu kadınlarıdır.
Başta hepsi soğuk, sonra hepsi sıcacık.

Ben bir oğlak burcu kadını tanıdım ki, sevgisi için kırmadığı kuralı kalmadı. En son da kalbini kırdı zaten

Bin kadınım olacağına bir oğlak burcu kadınım olsun.
balık burçları değildir eleyin direk. kendi tecrübem ve arkadaşlarımın da tecrübesi. odun öküz olurlar. hayvan gibi ilgi isterler kendileri bir şey yapmazlar. Allah uzak tutsun.
geyik burcu kadını.
-oğlak burcu kadınıyım. -

eğer bir kadınla birlikte olabilseydim ve burcunu seçebilseydim (yazınca çok garip geldi kulağa) başak burcu ya da yengeç burcu olsun isterdim evet ^^
balık kadınıdır. korkmayın adayın gitsin.
her burcun kadınıdır. ama
kova burcu kadını arayan varsa buradayım.
Boğa kadınıyım ve paragöz değilim inanabiliyormusunuz.
Her burçtan her türlü insan çıkar çıkıyor bu nasıl sacma sınıflandırmalar.
Burca göre adayacaksan hiç adama.
yay. hayatınızı adarsanız belki aldatılmaktan kurtulabilirsiniz. *
hayatın adanmaması gereken erkekleri görebilmeniz için bir turnusol olan başlık kendisi.
Ulan sana kalsa yengeç olmayan herkes eyşan.

Arkadaşım yengeçti ve ayran gönüllüydü bildiğin eski sevdiği takıldığı sevgilisi olmayan çocukla telefonda konuşup sevdiğini söyleyip ağlarken yeni sevgilisiyle buluşmadan dönüyordu ayrıca akşam da okuldan beğendiği bi çocukla yeni yaptığı sevgilisini kıyaslıyordu.

Bilip bilmeden konuşma bence. Oğlak da var en yakın arkadaşım ondaki erkek çevresi sende yoktur. Yeni bi sevgili yaptı ama internetten tanıstığı bi çocukla hemen samimi olup buluşur daha dün ta türkiyenin öbür ucundan kargo göndermiş tanımadığı bi çocuk.
Güya arkadaş yersen.

Ha bu arada aslan alttan almaz yonetmeye kalkar demişsin ama biraz araştır aslan ilişkide en sadık burçtur.