1. 1.
    (bkz: hayat güzeldir)
    ... gerko
  2. 2.
    Kendi nickaltını kendi açan 12. Nesil sofistike yazar.
    1 -2 ... hayat guzel
  3. 3.
    (bkz: akp seçmeni değilim ama)
    3 -3 ... ataturkcu 20
  4. 4.
    https://m.uludagsozluk.com/e/41714945/

hayat guzel
    3 -2 ... flat head
  5. 5.
    (bkz: #41763424) trablusgarp savaşı ile birlikte işgal edilerek uşi antlaşmasıyla elimizden çıkan 12 adaları ismet paşa'nın verdiğini söyleyen beyinsiz aktroll.
    10 -1 ... oz hakiki lilith
  6. 6.
    (bkz: işgal artığı)
    3 -1 ... nardaninciler
  7. 7.
    On birinci nesil ak donuz. Troll.

(bkz: sözlükteki ak troller tam liste)
    1 -4 ... n dakota
  8. 8.
    Ara ara nickler değişse de hep aynı beş para etmez güruh tarafından lince uğrayan bir adet yazar.

Ne mal oldukları zaten hep aynı tornadan çıkmış kalitesiz entrylerinde sırıtıyor.
    1 -3 ... tea man
  9. 9.
    Birincisi bana aktroll diyenler en adi orospu çocuğudur.
    ikincisi ben burada fikirlerimi özgürce yazıyorum. iyi olan şeye iyi diyorum kötü olana da kötü.
    Sizin gibi akp veya chp köpeği değilim.
    Haksızlık yapan Herkesi eleştiririm. Kimse benim babamın oğlu değil, kimseyi s.kime takmam. Kimseden korkmam, kimseye yalakalık yapma ihtiyacım yok.
    Çünkü sizin gibi akp, chp gençlik kollarında maaşla çalışmıyorum. Çalışanların da anasını avradını önce ben s.keyim.
    Ben ülkemi seviyorum. Ülkem için vergi veriyorum ve 18 ay askerlik yaptım. Üstün hizmet belgesi aldım. Tunceli'de 15 ay teröristlerle savaş yaptım. Vatanımı canımdan öte bildim. Zengin olmama rağmen Sizler gibi bedellinin arkasına sığınmadım. Askerlik 6 aya düştü diye bayram etmedim.
    Yavşaklık etmeyin, işinize bakın.
    Hiçbirinizin taşşağı beni yargılamaya yetmez.
    1 -7 ... hayat guzel
  10. 10.
    Güzelliği ya da çirkinliği içindeki insanlara bağlıdır aslında. Umutsuz ve kötü hissetmenizin sebebi hayatınızı güzelleştiren, ona renk katan insanların yokluğudur. Şehirleri, şarkıları, filmleri bile güzel yapan budur aslında.
    8 ... loveneverdies