bugün

bağımlılık yapan iphone/ipod/ipad çiftlik oyunu. şu ana kadar nasıl açılmamış başlığı hayretler içindeyim.

beleştir. https://itunes.apple.com/...id506627515?l=tr&mt=8
candy crush saga kadar oynayanı olmasına rağmen, bu sözlükteki başlığı altında entryler olmaması şaşırtmıştır beni.*
Sanırsam bağımlısı olduğum oyun. O botu tamamen yükleyip göndermek bir harika dostum.
candy crush ın tahtını sallayacak oyun, demedi demeyin.
Bekle Allah bekle insanı deliye döndüren oyun. Yok ekmek pişiyor şu kadar bekle yok pasta oluyo bu kadar. Oyun dediğin hızlı gelişecek. Yine de sarmıyor değil oynamıyorum desem yalan olur.
Android ve iOS cihazlar için hazırlanan bir çiftlik deneyimi oyunu. Oynaması ücretsizdir. Kendi çiftliğinizden gelen doğal malzemelerli kullanarak lezzetli gıdalar üretirsiniz, cadde dükkanınızda satabilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı oyuncularla oynanan ve şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadığım, gerçekten de kaliteli bir sunucu altyapısı vardır.
başlarda 10-12 yaş çocuklara hitap ettiğini düşündüğüm; 1-2 saat oynadıkta sonra sardığını düşündüğüm çiftlik oyunu. oldukça da basit.
29 lvl olduğum ve hala gemi ihracatına başlamayıp, kendi çapımda çevremdeki müşterilerim siparişleriyle ilgilendiğim oyundur. Ne ihracat, ne balıkçılık, ne de madencilikle ilgileniyorum. Ben çiftçiyim, kendi çapımda ufak sevimli bir çiftçi. Tarlamla ve küçük, büyük baş hayvanlarımla ilgilenir keyfime bakarım, ihracat filan benim işim değil aga. Böyle yaparken bile paraya para demiyorum. 100bin altınım var inatla iskelemi tamir ettirmiyorum ve mutluyum.
para kasmanin çook kolay olduğu oyun. sadece biraz vaktinizi ayirmaniz gerekiyor. ihtiyacınız olan tek sey mısır. 5 dakikada bir hasat ederek standa koyabilirsiniz. bir kac saat içerisinde neredeyse hepsi satılmış oluyor. 18 pazar standiyla sadece misirlardan 25k altin kastim bir gunde. bos vakti olanlar işi daha da ileriye tasiyabilir. Yüksek seviye oyuncular icin ise tom dan elmas yüzük gibi değerli ve talep edilen ürünleri alıp satmak en iyi para kasma yolu. en iyi elmas kasma yolu ise balikciliktir. her tuttugunuz yeni(ilk tutulan) bir baliga agirligina gore 1 2 veya 3 elmas veriyor. neyse domuzlarima bakayim ben.
şimdi yukledigim oyun sanırım az sonra bende bagimlisi olacam.
bağımlı yapan oyun , siparişleri tamamlamak için gazete karıştırmak sinir bozucu olsa bile , çiftliği büyütmek ve hasat ekmek çok zevkli.
oynamadığım oyundur. oynayanları da esefle kınıyorum *

hayır yani o tavukları, koyunları, ineklerii, domuzları beslemekten, tekne siparişlerini doldurmadan, esnafların isteklerini karşılamanın neresi zevkli?

hadi onu geç,tarlalara ekin sürüp, onlardan gelenlerle yiyecek içecek yapmanın nesi zevkli?
bağımlılık yapan oyun. üretim süreleri kısa olduğu için önce şunu yapıyım çıkıcam diyosunuz sonra aa dur bu da bitecekmiş diyosunuz yine oynuyosunuz ve bu böyle saatlerce sürüyor.

taktiği veya hilesi olan varsa bizi de aydınlatsın.
bağımlılık yapan çiftlik oyunu. ayni zamanda oldukça gerçekçi ve eglenceli. insanın işi gücü bırakıp çiftçi olası geliyor be..
çevrimiçi çiftçilik simülatör oyunu. clash of clans'ın yapımcısı supercell tarafından yapılmıştır. 39'uncu seviyedeyim. Game Center'dan falan ekleyebilirsiniz, mahalle arkadaşı oluruz. Rumuzum MrSalik. Sizi seviyorum.
bir çeşit;
çiftlik
köy
ticaret
benim içinse huzur oyunu. gerçekten bu oyun beni çok deli sarmış durumda, hayvanlarıma karşı sorumluluk falan hissetmeye, wc'de tarla sürmeye, pastırma toplamaya falan başladım. biri sorsa 5 yıl sonra ne olmak istersin diye, hay day'de bir mahallem olsun istiyorum falan diyebilirim o derece değişik bir moddayım sözlük.

her şeyide acayip ucuza satarım ilgilenen varsa yaksın mesaj kutusunu..
gerçek hayatta yüzüne bakmayacağım kalasların peşinden gider oldum. her şey tamam güzel ama depo yükseltme adı altında insana tecavüz eden oyun. oynarken terlediğim oluyor istediğim malı bulayım diye.
Civata ve ahsapin bulunduğu fakat müthiş pahalı olduğu oyun.
telefondan sildiğim oyun , siz de silin zira hayatınızda büyük bir yer kaplıyor. Artık daha huzurluyum.
bağımlılık yapan oyundur. fakat geçenlerde arkadaşa "hacı hay day oynuyon mu?" şeklinde sorduğum soruya kulak misafiri olan garson kız, kıs kıs güldü yüzüme baka baka. sebebini hala çözemedim.
gemiye tam yükleme yapamayınca çıldırtan oyundur.
Güzel oyun.

Hele turta pasta börek gibi envanter isteyen müsteriler gelince kendimi erol taş baba sami gibi hissediyorum.

(bkz: seksenler)
(bkz: naban beya)
android telefonlar için çiftlik oyunudur. ayrıca hay day oynayan kız için hay day oynayan erkek kadar çekici başka bir şey daha yoktur swh
Hayvanlarım aç kalıyor diye sildiğim oyun.
Not : iğrenç bir oyun.
oynanılabilirliği çok yüksek çiftlik oyunu. telefondan pek simulasyon oyunu oynayan biri değildim fakat bununla tanışınca ciddi manada sardı lan. 10. seviyeden sonra hatta 30 dan sonra daha zevkli oluyor oyun. en başlarda aaa pfff diyip bırakmayın yani.