bugün

yukarıda gördüğünüz linkte lahmacununa maç yapılan oyundur. yanında ayranda var.
kurulduğu takdirde girebileceğim oyun.
link verirken "haxball.com" şeklinde olanını vermemeye özen göstermek gerekir. ".com"u ".appspot" yaparsanız rahatçana ulaşabiliriz.
biri oda açsa da oynasak dediğim oyundur.
internet kalitesi iyi olan biri oda açsada lag olmasa dediğim oyundur.
Arkadaşlarınla oynadın mı sarmaması elde olmayan lag varsa hiç sarmayan 2 boyutlu futbol oyunudur.
yeni bir yenilik eklenmiş oyun.

artık maçı oynamadan önce menü - rec yaparak maçı videoya alabiliyoruz.
record özelliğini hayata geçiren oyun.
internet kalitesi kıyak olan biri oda açsa da lag olmasa dediğim oyundur.
kesinlikle bağımlılık yaptığına inandığım oyundur. çok severek oynarım. başka ülkelerden insanlarla oynamak, chat yapmak mümkündür. oyun bahane, muhabbet şahane.
genelde oyun başlar başlamaz elinde tuzla hıyara koşar gibi topa koşan noob heriflerin can sıktığı fakat geceleyin sorunsuz oynanan oyun. kafama göre pas oyununu seven adamlar da bulduysam ne ala.

- arka bende, gidin lan siz.
ara sıra canım sıkılınca açıp stres atıyorum bunda. ama tabi tek başıma, kaleden kaleye kurbanlık dana gibi koşturuyorum, çünkü kimse benimle oynamak istemiyor :( ne var yani öğreniyoruz her şey sırayla.
açsam mı açmasam mı diye ikilemlere düştüğüm oyun. bir süre sonra sıkıyor.
oyuncu beklenen oyundur.
record özelliği getirilen oyun. değişiyor, gelişiyor. fakat tek saçmalık, oyuna yeni gelen oyuncunun kalede başlaması. sahanın kenarında (orta saha çizgi bitiminde ) başlaması daha isabetli olurdu. kalede başlaması bazen can sıkabiliyor çünkü liseli olan adminler, defansı arkasına sarkan bir top görünce, hemen kendisini kaleye ışınlıyor bir nevi.* bunu ingilizceye çevirip, yetkililere iletecek olanın şukuları bol olsun.
son derece saçma, dandik ve bir o kadar da ilgi çekici bir oyundur. başlayanın ocağı söner benden demesi, başından kalkılmıyor bu kadar basit ve dandik olmasına rağmen. belki de bu kadar çekici olmasının sebebi de odur bilemem. (bkz: hastasıyız)
internet bağlantısı iyi olan birisi açsa da oynasak oyunudur.
az önce çok eğlenceli bir maçımızın bittiği oyun. seviyorum sözlüğümü ya...
harika bir oyun herkese tavsiye ederim .
yok mu gelcek bir kişi daha oyunudur.
bok reyiz rakip arıyor.
enfes maçlar çevirdiğimiz oyundur.
ders bitmiştir dağılın. *
bir türlü oynayamadığım, bütün ailemin anılmasına müteakip kapattığım oyundur, efendim.

saygılar.
w,a,s,d tuşları ile oynanmayan oyun.*
rakip bulamadığım oyun.*
maçlar tehlikeliydi.
ayrıca : (bkz: kim ulan o kdk)