1. 1.
  çişi gelen insanların havuzdan çıkıpta adam gibi tuvalete gitmek yerine bunu havuza salma işlemidir.yapanın allah belasını versin iki yakası bir araya gelmesin dediğim olaydır.
  1 ... say
 2. 2.
  mecburiyetten plajda olmayan tuvalet yüzünden ve belediyeyi suçlamak gibi bir sebebi olmakla beraber denize gidip hasetini giderme durumudur
  -bunu yapan şahıslar bir de "aman denizlerimizi kirletmeyelim" diyen tiplerdir
  ... akrep
 3. 3.
  "asıl olay havuza işedikten sonra başlar çünkü kişi yüzdüğü,suyunu yuttuğu denize işemiştir" dediğim,küçükken tuvalet eğitimi almadıklarını düşündüğüm ve kınım kınım kınadığım olaydır.
  3 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  KÖYDEN KOVULMAK iSTENiYORDUR.
  1 ... karga
 5. 5.
  havuza işedikten sonra sidik olan her yeri kırmızı ya dönüştüğü ilaçlar var artık kesin çözüm.Kişiyi suçüstü yakalayıp ona gerektiği cezayı verme olanağı doğuruyor.
  ... skaradag99
 6. 6.
  zaten belli olmaz mantığıyla yapılan eylem. diğer şekli ise denize yapılanıdır. iğrençtir...
  ... gonulcelen
 7. 7.
  (bkz: havuza kusmak)
  1 ... coincidental magic
 8. 8.
  bir filmde kemal sunalın, şener şen havuzdayken yaptığı eylem.
  ... engineer
 9. 9.
  kesınlikle tavsiye edılmemesi gerekir. sıkca rastlanan sorunlardan bıkan yoneticiler duruma el koymus ve artık bircok havuz girisinde de havuza isemenın tehlikeleri anlatılmaktadir. akılda kalan bir tanesini paylasayım ki en onemlisi:

  eger havuza kisi idrarını yaparsa bulundugu bolgede mor renkte bir sıvı hızla kendını belli edecektir!
  ... ümit
 10. 10.
  serin suya girilince insanın içinin bir hoş olması ve aniden çişinin gelmesi durumudur. bu denizde çok sorun olmasa da havuzda büyük sorun teşkil eder. * ayrıca havuz suyuna karıştırılan bir madde çiş ile tepkimeye girip suyun rengini değiştirmektedir. aynen sobelenme durumudur. yazık bir durumdur.
  (bkz: sobeee)
  (bkz: havuza girecegime küvete girerim)
  ... delikanlımühendis