bugün

tanımasam dahi bana da herkes gibi bayram tebriğini yollamış sözlük yazarı. teşekkür ettim kendisine. en büyük bayram şekeri kendisinin olsun.
bayram tebriği yollayan yazar. karma puanı gibi, tam bir çikita muz.*
telefonlara gelen o bayram kutlama mesajlarını benzerini, sözlükten bana yazarak bayramımı kutlamış yazar. sağolsun onunda bayramı iyi geçsin bol bol şeker toplasın efendim..
nickimi onun yazısından okuyunca bir hoş oldum yahu.
gerekli, düşünceli ve iyi niyetli yazar.
çok efendi iyi niyetli bir insan evladı. bayram mesajı atmış bil mukabil kardeşim.
bot oldugundan şüphelendiğim yazar. Yok eğer değilse yanaklarından öpüyorum, çok nazik.
ilk bayram mesajımı aldığım yazardır. Ya da ikinci bayram mesajım da olabilir. Ama düşünceli bir yazarmış. Sağolsunlar...
şahsımı bayram mesajı ile sevindirmiş yazar.
üşenmemiş tek tek mesaj yazmış. ben de nickimi bir tarafa atarak üşenmeyip kendisinin bayramını kutluyorum. düşünceli yazar ki bu da tanım olur.
her bayramda ya da kandilde bir beni unutan insandır. olmadı haşmet. *

edit: yolladı. *
bayram ve kandilleri asla kaçırmayan yazar ! ailecek takipteyiz efenim.
Belirli gün ve haftaları boş geçmeyen yazar.
bayramını kutlarım kendisinin. teşekkürler ayrıca.
Bayramın kutlu olsun.
evet evet bana da mesaj göndermiş, teşekkürlerimi iletiyorum kendisine. tanım olarak da; gülümseten yazar.
iyi bayramlar.
Bayram mesaji icin tesekkur ettigim yazar.
bayram mesajından dolayı minnettar olduğum yazar. yalnız herkese aynı mesajı atıyorsa darılırım ahaha.
sözlüğün ukte canavarı.
bana da bayram tebriği yollamış yazar, sağolsun.
bayram tebriği ile gülümsetmiş düşünceli yazardır, teşekkürü borç bilirim.
Adam bayramımı kutlamış öz kardeşim bile aynı evde olmamıza rağmen kutlamadı. (bkz: yazlıkta bayram tatili)
uktelerimi piç etmeye yemin etmiş yazar. güzelim uktelerimi bakınız ile dolduruyor güya bizi aydınlatacak ama gel gör ki verdiği bakınız boş çıkıyor. bilgin varsa doldur yoksa doldurma.
nefes alır gibi entry giren yazar.
her dakika entry giren yazar.
tüm parasını pulunu kaybetmesine rağmen, efendiliğini ve hayat neşesini hiç kaybetmemiş ah güzel istanbul filminde sadri alışık abizin oynadığı karakter. belkide kendisidir. sigara içme sanatının öncülerindendir. evlenilecek kız tespitleri ise müthiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=kEBjq2zBDRA
güncel Önemli Başlıklar