bugün

çok mütevazı bir yazar. öyle böyle değil.*
efendi, komik bir hanım kızımız. kısa bir sohbetimiz olmuştu zamanında takdir ederim kendisini.
adımı doğru bildiği için çelik tencere tava takımı kazanmış yazar. alkışlarla uğurluyoruz.
adı haydar.
Tanımam etmem yazarı.

Ama entry'lerini severek artılıyorum.
kusura bakmasın ama haseki kelimesini her seferinde hasiktir diye okuyorum.
bir yazar.
(#28015517)gece gece güldürmüş 11.nesil yazar insanı.
başalarının devamını diliyoruz.*
Ters psikoloji mantığıyla hareket eden kezban.
Ben çirkinim, benim sevenim yok, ben şöyleyim bòyleyim diyerek sizin ona sen güzelsin, hiç òyle deme yok yok olur mu òyle şey demenizi bekleyen yaşı 20 küsurat olsa da beyin olarak ergen kalmış egosunun şisirilmesini isteyen vasat bir kezban yazar. Ters psikolojiye devam et yavrum yemeyiz biz bunları şimdi eğlenmene bak.
beni ciddiye almayın takılıyorum diyen bir yazarı sırf bayan diye bu kadar ciddiye almanız yanlış değil mi ?

demiyorlar kız diye yavşamaya geliyoruz nick altına , yok bu entry şu entry diye birde konuşuyorlar ..

Ayıp ayıp görmediniz bilmediğiniz bir kız için bu kadar ezilmeyin *
buna mı yarıldınız twitterda incide kaç kere yapıldı bu espri. az yaratıcı olun lan.

bir yazar.
yazarın hasıdır.
Bir yazar.
enrtylerini kopyalayıp kitap olarak bastırdım. üç kez öpüp yüksek bi yere asıyorum. çoluğuma çocuğuma okutuyorum hatta ezberletip imtihan ediyorum. öyle bir insan.
niye üzdün kız adamı? swh

bir yazar.
niye üzüyor? swh meraklandım.

bir şekilde anlatsın yazarı.
Bu yazar bunca insana naptı da bu kadar nefret topladı diye merak uyandıran kişidir. Bu ne yahu? Millet yerini bilse eski çağlardaki gibi ellerde meşaleler gidip evini basacak ve canlı canlı yakacak sanki kızı. Tanımadığınız birine bu kadar nefret duyarak boşuna zaman öldürmeyin. Sevmiyorsanız niye bu kadar ilgi gösteriyorsunuz ki?~~
Nickini ne zaman görsem at çiftliği aklıma geliyor.

(bkz: hara)
https://youtu.be/dNwmuoOnV0I
Bilmiyorum balıkta çıkabilir yani..
Kibar bir hanımefendi, aradığı aşkı bulması dileğiyle..
hayat bu deyil'e 100 YTL.
Sözlüğün anasını silktiniz.
Bir yazar.
Tatlı kız.
arada bir mantıklı entry'lerine denk geldiğim yazar. kız olabilir, olmayabilir, bilmiyorum ve açıkçası umrumda değil.
kendisine bir parça armağan etmek istediğim sultan.

https://www.youtube.com/watch?v=5xTIU9NktvI