bugün

her maç aralıksız birlerine ana avrat dümdüz giren geseli eski futbolcu tabi emre belözoğlu öğretti ona küfretmeyi zaten.
terim ne zaman tribünde o da tribüne gidiyor.

bari farklı maçlarda gidin amk. neyse ki ümit reis var.
futbolumuzu çirkinleştiren insanlardan birisi.
görsel
küçükken abim bana bakıp seni ışınlı bakışlarımla yok edecem derdi. ben de ağlardım. annemler abimi öbür odaya yollardı.

bugün aynı sebepten tribünlere yollanmıştır. neden hakemleri bakışlarıyla yok edecekti.
futbolcuyken futbolu bıraksada kurtulsak diyorduk bıraktı geri döndü kenarda sahada ne yapıyorsa devam ediyor. hocasından öğreniyor normal.
para nerede o orada adamlarından.
Bakıyorum da meğer ne çok kişinin canını yakmış bizim Deli Hasan. Canımızdır ciğerimizdir, sahada ya da teknik heyette o arma için canını verecek hırsa sahip nadir insanlardandır. Her camiaya şarttır böyle insanlardan.
fatih terim'leşmeye çalışan ama sonuçta kendini rezil eden adamın biri.adanalılıktan utanma sebeplerimden biri.
http://b1304.hizliresim.com/18/7/luyt0.png

elinde satır olsa adamı kesip taraftarlara yedircek ben bu yüz ifadesinden bunu göruyorum galatasaraylıdır damarına basmayın yapar.
görsel
kurban olunası adam

http://s1.directupload.ne...mages/130512/drs3a4bk.swf
"kadıköy'deki maçlara çıkarken korkudan kusan arkadaşlarımız oluyordu" diyen adam. şimdi kalkmış soyunma odalarına filmli milmli yazılar yazıyor. kendisi o filmlerin en hardcore'larında oynamıştı, iyi bilir.
çirkefin önde gideni, hazımsızın tekidir. fenerbahçe maçında seyirciyi tahrik etmek için elinden geleni yapmıştır.
http://www.youtube.com/wa...u2z4&feature=youtu.be
edep yoksunu bazı şebeklerin tavsiyesine ihtiyacı olmayacak adamın hası

kendi oyuncunun çıkartıp salladığını yala gel buraya hasana laf söyle

yemez..
"Konuşursam insanlar G.Saraylılığından soğur" demesine rağmen hala adamın dibi denilen kişi
http://hurarsiv.hurriyet....6886&tarih=2009-06-22
yardımcı. topçuyken neydi ki, şimdi ne olsun. yeni bir hadise değildir. bunlara denizli zamanı revivo, serhat ile koyduğumuz ve uzatmaya giden kupa maçında da ağzından salyalar akarak ana avrat küfreden biriydi attığı golden sonra. sakın farklı bir beklenti içine girmeyin.
hani geçen hafta sonu maç öncesi ortamı gerdi (ki kısmen doğrudur) denilen aziz yıldırım var ya; geçen pazar konuştu, hah orada dediği "ben onları biliyorum bana anlatmayın, onlar ellerini uzatırlar gibi görünürler her zaman" dediği mevzu bu işte bu çirkef tayfası için. her zaman aynıdırlar. hiç değişmez.
son olarak kudurun amk, koyduk mu!
emre belözoğlu, raul meireles, caner erkin' in abartılı agresifliklerini, her an gerginlik çıkarmaya hazır yapılarını görmezden gelenlerin eleştirdiği geçmişin iyi futbolcusu, şimdinin süper lig şampiyonunun antrenörü. herkes kendi kapısının önünü temizlesin.
hasan şaş ın fb tribününe inin deyip küfür etmesi karaktersizlik abidesi olan gsli futbolcu emeklisi.
adamın hasıdır. kadıköy'de kahpece kendisine atılan yumurtaları unutmadık. gerçek galatasaraylıdır.
iş, aş, hasan şaş !
kurban olunası galatasaraylı'lardandır..
2002'de ki performansı ile avrupa'ya gidecekken kolayı seçmiş eski futbolcu. evet.
inanılmaz yeteneği olmasına karşın hiçbir zaman tam kapasiteyle oynayamamıştır. türk mentalitesi işte. tembellik üzerine kurulu. kendimizi geliştirmiyoruz. bir diğeri için;

(bkz: gökhan gönül)
kadıköy'deki maçta fenerbahçelilerin arasında maçı izleyenlerden biriydim.
muslera, eboue, fatih terim ve hasan şaş başta olmak üzere galatasaraylıların ne anası kaldı ne bacısı ne de kızı. hatta maçta dakikalarca hasan şaş'ın annesine ve buse terim'e küfürler etti bir grup orospu çocuğu. benim gördüğüm hasan şaş kendisine küfür edenlere parmak sallayarak aynı şekilde karşılık verdi, bunun üzerine bir kaç tane taraftarın bildiğin bizim yedek kulübesinin üzerine çıkacak kadar sarkıp kendisiyle laf dalaşına girdiğini gördüm, güvenlik görevlisinde omzunda hasan şaş'a parmak sallayan adam vardı yani. sonra diyorlar ki yok hasan şaş seyirciyi provoke etti, yok öyle bir şey. hasan şaş sinirli adamdır, kontrolünü kaybetmesi an meselesidir falan filan ama o kadar küfürü kim yese kendini kaybederdi.
(bkz: yedirmeyiz)
görsel