bugün

kendisini isa mesih olarak gösteren, mikro dalga eldiveninin kumaşından yapılmış bir cübbeyle halkın karşısına çıkan psikolojik tedavi görmüş insan

annesine -oğlun mesih olmuş -diye soran muhabire
annesi -vah vahhh diye cevap vermiştir
bir de bu adam show tv ye cıkıp ''bu aksam beni ayda gorceksiniz'' diye konusmustu hatta o aksam show tv canlı yayına baglanmıstı hasan mezarcıya yanında 3-5 adam vardı parayla tutmuş tabi '' evet biz görüyoruz şu an ayda hasan mezarcıyı '' şeklinde saçmalıolardı.allahım bu gunleri de mi gorecektik!allahtan reha muhtar acı var mı acı diye sormadı.
Mesih olduğunu ilan etmeden önce radikal islamcıyken,
ilan ettikten sonra seküler bir mehdi olmuştur.
Bir yandan dine yeni güncellemeler getirip sıçıp sıvamakta,
Diğer yandan corona ile ilgili sorulan sorulara "bunu mesihe değil bilim insanlarına sorun ve dediklerini harfiyen uygulayın" diyerek bizi şaşırtmaktadır.
Tertemiz delirmeden önceki hayatına göre daha akıllıdır,
ayrıca ibrahim adında bir de havarisi vardır.
hiç unutmam bu herif ulu onder Mustafa Kemal Ataturk hakkında veled-i zina demişti!bir de milletvekili oldu bu adam. boyle bir zihniyetin devamı olan bir parti su anda iktidarda ve birçok çevreden alkış almaya devam ediyor. nasıl bir zihniyete sahip bu Türk milleti anlamış değilim. ne kadar safız aslında. evet evet ben de değiştim artık sinirlenmiyecem.
Onun kafasindan istiyorum hem de cok.
görsel
flash animasyonu mükemmeldir

- Ben hasan mezarcı dini upgrade etmeye geldim
bununla evlenen kadın var kadın.

kimse umudunu kaybetmesin.
papa'nın türkiye ziyaretinin ana sebebi. saklıyorlar tabii bunu bizlerden.
Kendini 'Mesih' ilan eden abi. evlenmiş.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...m_campaign=gundem_xmlfeed
işkence gördüğü icin delirdiği külliyen yalandır.
mesih oldugunu tutuklanmadan önce almanya'ya kaçtığında ilan etmişti.
yani atatürk'e hakaret ederken de tutuklanmadan önce de zırdeliydi.

http://www.hurriyet.com.t...ezaevinden-cikti-38376480
Adam olamadım bari mesih olayım düşüncesiyle hareket etmesi muhtemel mesih adayı.
1990-97 arasında los galacticos ayarindaki refah kadrosunun yıldızlarından, döl israfı. Yalniz simdiki haline de üzülmuyorum değil.
allanıp pullanıp ilaçlanıp mesih edilen adam. ama hasan mezarcı'nın asıl bilinmesi gereken dönemi mesihlik iddialarından önceki dönemidir. o dönemi bilmeye de götü yemez kiminin.