1. 1.
  evlilik dışı ilişki sonucu doğmuş çocuk
  3 -1 ... proxy
 2. 2.
  islam hukukunda evlilik dışı, zina ile doğan çocuğa verilen isimdir!.. yani kelime islamî bir ıstılahtır, terimdir!.. bu söz varlığının halk dilinde ki adıyse "Orospu Çocuğu"dur.. kimse yazdıklarımı küfür olarak addetmesin. gerçekten veled-i zina ıstılahının türkçesi ilmî olarak "Orospu Çocuğu"dur!..

  gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yapayım!.. bazı arkadaşlar verdiğim tanımın karşılığının piç olduğunu iddia ediyorlar.lakin yanılıyorlar. çünki piç babası belli olmıyan demektir...lakin veled-i zina'ların babası belli olabilir ama annesiyle evli değildir. ehhh evlenmeden cinsî münasebete giren kadına da orospu denildiğine göre onun çocuğu da "orospu çocuğu" oluyor haliyle!.. yinede ikaz eden arkadaşlara çok teşekkür ederim!..
  7 -12 ... evlad-i fatihan
 3. 3.
  eskiden, osmanlı zamanlarında gusülhane'ler vardı.bunlar evin ayrı bir odasıydı. sadece gusl abdesti almak için kullanılır,normal banyo için kullanılmazdı.
  Şimdi ne alaka? seks o kadar ciddi bir olgudur ki; bunun insanın ruhu üzerinden atılması için bu tarz yerlerin ihtiyacı duyulmuş. Bu kadar önemli bir olgunun tabiki meyveleri olacaktır. işte bu yasak meyveye eski dilde veled-i zina denirdi.
  (bkz: konuyu uzatmak)
  2 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  zina çocuğu,haramzade,piç.
  4 ... lilith
 5. 5.
  bir zamanlar Refah Partisi'nden milletvekili olmayı başarmış olan, şimdilerin ruh hastası * Hasan Mezarcı tarafından Atatürk'e karşı sarf edilmiş söz. Adam bu söz yüzünden milletvekilliğinden olmuştu.
  2 ... fibonacci
 6. 6.
  Hayata eksi averajla başlayacak olan çocuktur. Anne-babasının hatasını çeker çoğu...
  ... paradigma
 7. 7.
  (bkz: ing şeftali)
  2 ... karga
 8. 8.
  (bkz: pic)
  2 ... lilith
 9. 9.
  hayat hanımefendisi çocuğu da denebilir kibarca
  1 ... ysg
 10. 10.
  (bkz: sersem sikin mahsulü)
  1 -1 ... phyxius