Devran çağlar'ın kardeşidir.
nostaljiden giderken dikkatimi çekti, eskiden şov tvnin böyle bir programı vardı. programda animatör tarzı adamlarla güncel popçulara klip çeker gibi konser verdirirdi. bunlarda haftasonu yayınlanırdı.
yine bu programların birinde, harun güzel şarkısını söylerken "ilacını bulayım" cümlesi esnasında resmen adama ilaç olarak "zikini daşağını" göstermektedir. tabi o yıllar için bunlar hoş görülen şeylerdi. şimdi şöyle bişi olsa kıyamet kopar vala. eskiden mi daha anlayışlıydık, yoksa şimdi mi hepimiz ahlaklı olduk. kime göre neye göre aq??

1:26 dikkat.

https://youtu.be/bvkkjdD8QBQ?t=1m20s
dün gece ilk kez canlı dinlediğim usta. 90 lar ne güzel zamanlarmmış onu gösterdi. adam 61 yaşında ve enerjisi 20 lik bir delikanlı gibi. insanları coşturması, eğlendirmesi gerçekten çok iyiydi. şarkılarına diyecek birşey yok zaten.
yangında ilk kurtarılacaklardan benim için. çocukluk aşklarımın fon müziklerini yapmıştır.

sezen aksu tarafından keşfedilmiştir. gözümün önüne gir kanıma şarkısındaki dansı geldikçe yüzümden gülümseme eksik olmaz.

benimle tanışmadan, şöyle karşılıklı iki sohbet etmeden gitmesin bir yerlere, bir ara denk geleceğiz.
görsel
eski şarkılarının hiçbirinin yeni versiyonunu dinlemeye tahammül edemiyorum. Bırakın eski eski haliyle kalsın aklımızda. zehir etmeyin.
görsel
Yazik lan kanserdi bi de.

Rahat uyusun.
allah rahmet eylesim.

tanımam etmem, lakin gözlemlediğim kadarıyla iyi bir insandı.
En çok da saçlarını özleyeceğim..
Gitti geldi kah iyilesti kah hastaneye yatti ama son zamanlarinda yine hakettigi degeri gordu.

Nur icinde yatsin.
62 yaşında hayatını kaybetmiştir.

http://www.milliyet.com.t...n&utm_content=2487714
Son zamanlarda beni en çok üzen ölüm haberlerinden biri (((( Rte orada zangoç gibi dururken böyle güzel insanın gitmesi oldumu şimdi (((((((.
son yaptığı duetlerle tanidik kendisini. Allah rahmet eylesin. temiz kalpli bir insana benziyordu.
90'lar popun unutulmazlarından. severdim kendisini. ışın karaca ile yaptıkları güzel bir düetleri vardı, dinleye dinleye loop manyağı etmiştir beni. 'gir kanıma' şarkısındaki oynayışı ayrı bir güzeldir. ne güzel adamdın sen harun kolçak. nur içinde yat.
Çocukluğumuzun şarkıcısıydı.
Toprağı bol olsun.

Şarkıları hep 90'ları hatırlatacak.
Son tweeti:Unutma; sen gelecek planları yaparken, hayat da kendi planlarını yapıyor.

Allah ona merhamet etsin.
türk popuna yeni bir soluk, yeni bir renk getirmiş başarılı isim.

böyle aramızdan ayrılması üzücü...
çok saçma olm ya acayip saçma. adamın 62 yaşında olması da ayrı bi saçma. 90 larda çıktığında 20 25 sanıyordum seğilmiş meğerse bunu bile yeni öğrenmiştim. allah taksiratını affetsin. çok üzücü.
dans etmesini bilmeyen şarkıcı ekolünün kurucu başkanı. renkli bir kişilikti. üzüldük.
Sevmezdim zaten. Evet
Vefat etmiştir.
Müzisyenim diyen çoğu sözde sanatçıdan bir kaç beden büyüktü.
görsel
sadece 3 gün önce yazdığı tweet. Çocukluğumu da elimden alıp gittin ve güzel sesli adam.