bugün

Azkaban tutsağı. Ahhh ahh srius black. birde harry patronus büyüsü yaparken ana babasını düşünmüyor dursleyler'in evinde ona gelen hogwarts mektubunu düşünüyor o evden kurtulmanın mutluluğuyla yapıyor patronus büyüyüsünü .(Gıcığıma giden kitap film uyuşmazlıklarındandır belirtmek istedim.)
hevesle kitabının yayınlanmasını bekleyerek bir nefeste okuyan biri olarak sinema uyarlamasında bir noktadan sonra hepsinden sıkıldım. sinema tekniği, oyunculuk,efektler vs.. göz önüne alındığında sonuna kadar izleyebildiğim tek filmi birinci filmi diyebilirim.
Harry Potter Film Serisinin En Güzel Filmi Tartışmasız Bir Şekilde Azkaban Tutsağıdır... Filmde ki Büyülü Hava ve Olayların Akıcılığı Muhteşemdir... 2.Olarak Ateş Kadehi, 3.Olarak Sırlar Odası Gelir ve Onu Takiben Zümrüdüanka Yoldaşlığı. Kitaplarda ise 1.Ateş Kadehi, 2.Azkaban Tutsağı, 3.Zümrüdüanka Yoldaşlığı dır.
Harry Potter'ın herhangi bir güzel filmi mi varmışta biz bilmiyormuşuz dedirtir...

Bu seriyi bu denli abartan insanların hayatı boyunca tek bir fantastik-bilim kurgu okumadığına o denli eminim ki kendilerine acıyorum...
Her filmi güzeldir ama bence en güzeli sırlar odası’dır. Aynen milletin hangi filmi sevip sevemeyeceğine de sen karar ver çok okumuş, çok izlemiş kardeş. Had bilmek gerçekten çok önemli.
Ben sırlar odasıyla ateş kadehi diyorum. Sırlar odası gerçekten gizem doluydu ateş kadehinde ise bol aksiyon vardı. ikisini tek geçerim.
ateş kadehidir. net.
Ateş kadehi ve felsefe taşı. Bu iki filmini bıkmadan bin defa izleyebilirim.
azkaban tutsağıdır. çünkü garry oldman reyiz giriş yapıyor seriye.
Sırlar odası.
felsefe taşı filmini çok seviyorum, çünkü her şeyi yeni yeni öğreniyorlar sonrasında sırlar odası.
half blood prince ...

severus snape için bir kere daha izlenir.
çünkü serinin gerçek fan'ları bilir ki severus snape candır...