bugün

hoşgelmiş yeni bir yazardır. hz peygamber ile ilgili tespitleri gayet güzeldi. sözlükteki türk düşmanları ve din düşmanları karşılarında yeni bir kan görecektir.
bana kaka deme cüretini göstermiş yeni yazar. gençliğine veriyorum. *
taa uzaklardan selamını, sabahını esirgemeyen yazar.
(bkz: harpoon)*
(bkz: harun)
#3791661 nolu hicvi ile bana ayarı döşemiş yazar. ayrıca dikkat ettiysen farklı olarak 4 kelime kullandım bu cümleyide sayarsak 13 yaptı.
sözlük formatı hakkında öğrenmesi gereken şeyler olduğunu düşündüğüm yazar. *
hicvine hayran olduğum yazar.*
an itibariyle
CELÂL BAYAR ÜNiVERSiTESi (MANiSA) iKTiSADi VE iDARi BiLiMLER FAKÜLTESi ne yerleşmiş olan yazardır.
kendilerini tebrikler denizinde yüzmeye davet ediyoruz.
manisa celal bayar üniversitesi iktisat bölümüne kapağı atan yazar. tebrik ediyoruz diplomasını da görmek istiyoruz.
harun tekın hayranı tıkı kızların konserlerdekı bagırıs pardon bogurus nıdaları.
harooooonn....
dığer anlamı: yazarmış. onun ılk duırumla bağlantısı yok. o başka bır olgu. karışmasın.
manisa kızlarının gözü aydın diyerekten kazandığı okul dolayısıyla kendisini tebrik ettiğimiz yazar.
SINAVI KAZANMASI KENDiSi iÇiN BÜYÜK BiR ŞANSTIR.
BKZ: ŞANS.
(#4532399) nolu enrysini okurken tiksindiğim yazar.
cem adrian hayranı olan yazar. bana da zorla dinletmeye çalışıyor.
cem adrian ın yemen türküsü adlı parçasını kendisine hediye ettiğim güzel kardeşim.
celal bayar üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi'nin yeni çömezidir. yapılan konuşmalarda daha öğrenci işlerinin, kantinin, kitap satımın, kütüphanenin yerini bilmediği anlaşılmaktadır. ablası olarak elinden tutup ona okulu tanıtma görevini üstlenmemi istemiştir. el mahkum diyoruz ve beyefendiye en içten sevgilerimizi yolluyoruz...
(#8070975) yarmıştır. *
#8893867 bu entryinde sadece doğruları söylediği için eksiye boğulmuş yazar.
bazıları gibi kafasını kuma gömen ödleklerden olmayan yazar.

haroon; hiç umrunda olmasın eksiler. bu; yazdıklarının yerine gittiğinin, senin farkındalığının birilerini rahatsız ettiğinin göstergesidir, gurur duy gerçeği söylediğin için gelen eksilerinle.
(bkz: self sufficient)
şu an itibari ile son iyi ve kötü oylanan entrylerine baktığımızda hepsinin ygs 2011 başlığı altında olduğunu göreceğimiz yazar.
aynı başlığı 2 kez açıp entry giren yazar.

(#3722656) başlık bir.
(#11406311) başlıktaki ikinci entry.
(bkz: pahalı giyinen ucuz insanlar) bu başlığı açıp kaçtı arkadaş. kafası iyi sanırım ya da açtığı başlıkları unutmuş.
(#11962783) Klavye teröristi olan yazar.
bir başlık açıp açtığı başlığı yaran başlıklar başlığına yazacak kadar egoist bir yazar. yuh. tamam bak nick altı da girilmiş oldu sevinebilirsin.
sadece sanal ortamda tanışıp, konuşmuş olsak da kendisine çok yakın hissettiğim sıcakkanlı sözlük yazarı. ayrıca yeni okulunda başarılar dileyip en yakın zamanda diplomasını almasını bekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar