bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  son derece başarılı bir amplifikatör ve kolon markası olup hi-fi ve high-end alanlarındaki çalışmaları son derece başarılıdır. amatör ürünleri bazında bose ile kapışabilecek derecede kaliteli bir markadır.

  ayrıca lexicon, amek, akg, dbx, infinity, crown international, digitech, dod, jbl, soundcraft ve studer markalar da harman-kardon'un üreticisi olan harman international industries tarafından üretilmektedir.

  eğer harman-kardon'un kalitesinin ispatını görmek isterseniz mercedes-benz, bmw ve range rover marka arabaların entegre ses sistemlerine bir göz atmanız önerilir.

  son olarak, harman-kardon'un modellerine fiyatlarına göz atmak isterseniz levent'teki kanyon alışveriş merkezi'ni ziyaret etmelisiniz.
  1 ... hunlu
 2. 2.
  son model toshiba'larda da bulunmaktadır, aferinliktir.
  ... beat
 3. 3.
  toshiba laptoplara buyuk bir arti kazandirmis marka.
  ... ben hep 17 yasindayim
 4. 4.
  hp'deki altec lansing ile toshiba'daki harman kardon hoparlörleri büyük bir rekabet içerisindedir.
  ... at yapragi
 5. 5.
  toshiba laptoplardaki performansı son derece iyidir. Küçücük hoparlorlerden bas ritimleri gayet iyi vermektedir. Fakat Toshibanın harman/kardon hoparlörler için seçtiği Connexant ses kartı sürücüsü XP işletim sistemlerinde düzgün çalışmamaktadır.
  ... abuja
 6. 6.
  toshiba'nın qosmio modellerinde hoparlörlere ek olarak bir de subwoofer'ı bulunmaktadır. laptop'ta müzik dinlenmez ön yargısını tamamen yok etmiştir.
  1 ... safety car in this lap
 7. 7.
  1996 model grand cherokee içerisinde bulunan bu ses sisteminin aracın bugün edeceği paradan daha fazla ettiğini düşünmemi sağlayan müzik sistemi sağlayıcısı, ayrıca bmw üzerinde yaptıkları standart uygulama bile ne kadar üst noktada olduklarının göstergesidir.
  ... skby