bugün

hem hamza hem de hamzaogludur... bu nasil istir yahu.. peceteden kendi imkanlariyla dogan adami buldum lan..
Trakya'da amza amzaoğlu olarak anılan şahıs.
sezon sonunda akhisarı bırakan teknik direktör.
büyük hayal kırıklığı.çok büyük.idolümdün lan sen benim.yarı yolda bırakıp gitmek oldu mu şimdi hem de tırnaksızın birinin lafı yüzünden.fenerbahçeli olmama rağmen senin cimbomlu olduğunu bildiğim halde çok sevmiştim takımınıda seni de olmadı hoca.
akhisar'ı bırakmış hoca, bence de kalmalıydı zira akhisar takımıyla özdeşleşmişti, bundan sonraki kariyerinde başarılar kendisine.
lucescu gelmez ise Galatasaray'a gelmesini istediğim tek yerli teknik adam. bir klopp , bir simeone etkisi yaratır Galatasaray'da. ünal başkan bunu düşünürse gerçekten çok sevinirim. artık dünya futbolu yeni teknik direktörler çıkarıyor başarılı da oluyor. inşallah gelir. ama milli takım da fatih Terim'in yardımcısı diye gelmeyebilir. bırakması lazım milli takımı.
R. Mancini sonrası Galatasaray'ın sözleşme imzalamayı düşünmesi gereken isim. Kimse olmazsa son çare olarak mı görüyorlar ne?
1 dk konuştu, maçı bıraktık adamın dediklerine odaklandık.

Mitralyoz gibi sjneider'a giydiren hoca.
Hollanda - meksika maçındaki sneijder hakkındaki yorumlarıyla fatih Terim'in memlekete daha çok zarar vereceğini gösteren teknik direktördür.

Adam resmen 'hollanda'da koşuyor, basıyor, topu istiyor, Galatasaray'da ayağına bekliyor' dedi, sanki sol kanatta adam kovalamaktan harap bitap olduğu bilinmezmiş gibi.

Dünya kupasıymış başarıymış daha uzun bir süre uğramaz evladım bu memlekete, merak etmeyin.
klasik türk futbolunda görülen kafa yapısıyla hollanda- meksika maçında saçma sapan yorumlar yapan teknik direktör.

şu kompleksinizi bir yenin amk. neymiş türk futbolcular onlar kadar teknik değilmiş ama aldıkları paraları hak ediyormuş.

"sneijder aldığı parayı hak ediyor mu" diyor birde. ulan hangi türk topçusu aldığı parayı hak ediyor? hepsi bir b*k yapmadan krallar gibi yaşıyor lan. şu saçma yabancı sınırı olmasa anca rüyalarında görürlerdi o paraları.

aklınca türk futbolcusunu korumaya çalışıyor. kendisinden ümitliydim ama klasik türk kafa yapısına bürünmesi ile ne olacağını gösterdi. fatih terim iyi beynini yıkamış.

bu adamlar bide milli takımı yönetip türk oyuncuların beyinlerini yıkıyor, onları pohpohlayıp duruyor. türk oyuncularda kendini bir b*k sanıyor.

kısaca kendisi gerçekleri görmek istemediği için eziklik psikolojisiyle hareket etmektedir.
sırf milli takım heyetinde diye yeteneksiz, yatmayı seven, hampacı türk topçusunu kollayan şahıs.
haddine değil sneijder'e laf atmak!
kafası terim junior tipi!

adı galatasaray ile anılmıştı ama allah korusun artık!
sneijder'in türk futbolcuları üzerine yaptığı çok yerinde tespite saçma sapan cevap vererek kendini tırt bir pozisyona sokmuş antrenör.

adam çok doğru söylüyor türkiye'de futbolcular tek pas yapmaktan aciz.
şınaydere iyi cevap verdi hıammına. bugün gol hariç maçta yoktu o bebe. zaten concinde de gol hariç yok. bizim aleks reyiste öyleydi piç. bu tip oğuz çetin tarzı 10 numara oynarım ben yeaa oyuncuları oldum olası sevmem zaten. iyi söyledi hamza reyis. severek izliyoruz.
"türk futbolcular yabancılar kadar teknik değilmiş ama aldıkları paraları hak ediyormuş."
bunu söyleyen kişinin, selçuk ve burak gibi gs'nin en önemli 2 yıldızının, geçen sene takıma ne katkı yaptıklarını söylemesi gerekir.
hamza hamzaoğlu adam gibi adamdır. sneijder eleştirisinde de asıl galatasaraylılar arkasında durmalıdır zira sneijder ayıp etmiştir.
alt tarafı sneijder'e laf sokmaya çalışmış ve wesley'den de maç bitmeden cevabını almıştır. tamam komiktir falan da yılın olayı muamelesi yapmanın ve böylesine büyütmenin altında yatan neden elbette başkadır.

neden bu kadar büyüdü bu olay merak edenleri bildilendirelim.

konumuz elbette terim. meselemiz hala terim.

aysalcıların sıkıntısı var. bu sene kötü gidecek gibi bir his var içlerinde. sinirliler. o sinirlerini de 'muhalif' başkanları aysal'a ve o biricik yönetimlerine laf ederek boşaltamıyorlar malesef. e ne yapacaklar? saracak kim var. kim olacak amk terim orada işte sar sarabildiğin kadar.

önce terim'in yorumculuğuna salça oldular. son olarak da hamza hoca üzerinden terim'e akıllarınca kapak taktılar bir güzel. ohh kebap. stres atıcı seanslar gibi düşünmek lazım bu durumu. biriktirip, biriktirip, kurup patlanacak noktayı seçip patlamak.

bizim aysalcılar da allah var güzel patlıyorlar lan. haklarını yememek lazım.

dediğim gibi bu patlamayı bir 'hamza'nin morartılmasının verdiği dayanılmaz hafiflik' gibi görmemek gerek. derinlerde yatan nedenler epeyi başka.
saçma sapan argümanlarla savunulmaya çalışılan antrenör.

sneijder türk futbolcularının aldığı paralara bir şey söyledi mi? hayır.

türk futbolcularının kalitesi kötü dedi mi? hayır.

adamın söylediği tek şey hollanda' nın daha üst seviyede olduğuydu. bunu da her aklı başında futbol izleyicisi anlar zaten. ha yok anlamıyorsa o kişi futbol falan konuşmasın.

neymiş ekmek yediği yere laf etmişmiş. ulan bu kadar saçma savunma biçimi olamaz. adamın dediği tek şey türkiye' deki futbol ortamının hollanda' dan daha düşük olması. ulan bunu her akıl sağlığı yerinde olan söyler zaten. siz çalıştığınız bir şirketteki sorunu dile getirip yapıcı bir eleştiride bulunduğunuz zaman ekmek yediğiniz yere ihanet mi etmiş oluyorsunuz lan?

zaten hep bize dayatılanı kabul edelim, bize gösterileni doğru kabul edelim. türk futbolcusu çok iyi, türk futbolu müthiş falan.

o ekmek yediği yere laf atıyor dediğiniz adam bu sezon galatasaray' ı taşıyan adamdı.

o çok sevdiğiniz yerli gevşek futbolcular küstüm oynamıyorum gibi salakça hareketler yaparken bu adam takıma maç kazandırıyordu.

ulan zaten şu ülkede g*te g*t diyenler hep dışlanır. biz o kadar kompleksli bir milletiz ki küçük yapıcı bir eleştiriyi bile bünyemize yediremiyoruz. bu eziklik psikolojisi değildir de nedir?

bir de çıkıp demiyor musunuz " türk futbolu neden gelişmiyor" diye.
bugün hollanda maçında sneijder'in fifa'ya yaptığı açıklamaları eleştirken über sacmalamış futbolcu eskisi. lafi dolandirıp türkiye'deki türk futbolcular kazandıklarinı hakediyor ama yabancılar haketmiyor dedi. peki demezler mi adama madem türk futbolcular o parayı hakediyor da türkiye neden dünya kupasında yok diye?

kaldı ki galatasaray bu sene cl de ikinci turu gördüyse, ligi 2. bitirip türkiye kupasını aldıysa bunun mimarları muslera, melo ve sneijder'dir. ileride galatasaray'a antrenör olma ihtimalini fatih terim'e yalakalık yapmak uğruna harcamıştır. iyi de yapmıştır. sen bu zihniyetle gs'nin başına gelme zaten amk.

aylar sonra gelen edit: vay amk adam gs'nin başına geçti iyi mi...
Dünkü mantıksız ve fatihterimsi fanatik konuşması ile tüm sempatimi yitiren teknik adam. Gerçekleri hazmedemeyen olaylara kendi açısından bakan biri. Evet türk fıtbolcusunun kafası ağır basar hollanda futbolcusu 3 saniyede 5 pasla gol yapar. Bunu bi türlü kabullenemediğimiz için bu haldeyiz.
dünya kupası esnasında sneijder'in son derece haklı eleştirisi karşısında onun maaşını hak edip etmediğini sormuştu ya bu adam. ben de bir futbol izleyicisi olarak soruyorum: senin maçlara hazırladığın bu artistler o paraları hak ediyor mu?
türk futbolcusunun maaşını kuruşu kuruşuna hakettiğini söylemişti 3-4 ay önce..

gördük türk futbolcularını reyiz!!
kodumun yalakası.
(#25398529)
ne söylesek azdır.
(bkz: vurun adam daha ölmedi)
terim yalaması teknik direktör. terim yalaması adamlar galatasaray'ımızdan uzak dursun. gider hami mandıralı'yı alırım daha iyi hatta sergen'i.
3 ay kadar once sneijder'e aldigi para uzerinden laf sokan, 2 sezondur taraftari kanser eden selcuk ve burak yilmaz'i savunmaya calisan teknik direktor.

Eger hala o kafadaysa eyvah diyorum...
yarragi yedigimizin resmidir. hollanda meksika macindan bu yana, aramizda başka bi organ olarak dolasan hamza nın oğlu, selcuk ile burak i 90 dk oynatip snayder i kadro disi birakacaktir.

snayder bir ay sonra resmen yolcu.. hadi hepimize gecmis olsun.