bence Türkiyenin yeni Fatih Terimidir.Fatih Teriminde vadesi dolmuştur.
Galatasaraylı Hamza olarak bilinir.
Devre arasına kadar şans verilmeli, hep yabancı hep yabancı nereye kadar?
galatasarayın vizyon değiştirip artık küme düşmemek için oynayacağının göstergesi olan adam.

not: koyu galatasaraylıyım..
galatasaray camiası tarafından kıymeti bilinir ve sabır gösterilirse başarılı olacak teknik adam.

her şeyden önce adam gibi adamdır. adına layık bir insandır.

inşallah tam yetki verilir kendisine ve işine karışılmaz, ama tabi burası türkiye. şimdiden korkuyorum bu adamın da başını yiyecek futbol tiranları.
akhisar belediye'de yaptığı şey bir mucizeydi. ama galatasaray'ın şımarıklıklarına ne kadar tahammül gösterir, ödün verir bilemem.

inşallah başarılı olur.
selçuk için bir şey demek istemiyorum, çünkü son maçlarında olumlu sinyaller vermeye başladı ama burak'ı kesmez ve inatla oynatırsa bundan da bir bok olmaz derim.
akhisar belediyospor'la mucizeler yaratmış bi hocaydı. kendisini çok severdim,ta ki sneijder'e sallayıp terim'e yaranmaya çalıştığı güne kadar. muhtemelen şimdi de sneijder'i küstürecek, burak, selçuk, sabri, yekta gibi adamları her maç ilk 11de oynatacak. inşallah yanılırım.
galatasaray'lıların prandelli gitsin diye beklerken, yerine gelen hoca. ya neyse ben bir şey demiyorum. ama yönetiminizi ciddi sorgulayın derim arkadaşlar. son 5 yıldır galatasaray'ın iyiliğini istemeyenlerin hepsi içinizde.
arkadaş hadi selçuk yetenekli bunu biliyoruz, belki hamza hocayla tekrar canlanır ama burak! burak ta yetenek mi var? hoca burak'ı kesmez ise inan direk gözümden düşer. bir de bana kalırsa chedjou ortasahaya adapte edilip yerine koray günter oynatılmalı.
gs nin başına geçmiş teknik direktör! hani iş yerinizde bir müdür yeni gelir, siz dersiniz amk adam benden tecrübesiz ne işi var burada diye. işte bu durum. yani bu adam çok takım çalıştırdı evet ama gs ayarında takım çalıştırmadı. aslında siz biraz akıllı düşünseniz (gerçi düşünseniz bu adamı almazsınız amk da neyse) ben bu adamı sizin takıma layık görmezken, siz savunup bu adam çok iyi diyorsunuz ona gülüyorum. *
hayırlı olsun teknik direktörüdür. şahsi kanaatim, yönetimin fatih terim'e götürdüğü teklif sonrası terim'in önerdiği isim olmuştur. böylece fatih terim hem tükürdüğünü yalamayacak hem de takımı istediği gibi yönetebilecekti. kulüp içinde ne olup bittiği konusunda istediği bilgiyi alacak, buna göre strateji belirleyecekti. sonraki aşama büyük ihtimalle fatih terim; 2000, 2004 ve 2012'de talep edip bir türlü alamadığı übersonik yetkileri bu kez alarak geri dönecektir.

istersen komplo teorisi de, istersen vay amk de. benim tek tırsıntım bu iş. yoksa hamza hoca'nın teknik direktörlüğü ve oyun okuma becerisiyle alakalı bir şüphem yok (şimdilik). kısa vadede faydalı olacaktır. lakin gelecekte ne olacağını göreceğiz.
galatasaray'ın yeni teknik direktörü olmamasını umduğum teknik direktördür.
vurduruyordur.
galatasaray a 2 gömlek dar gelecek hocadır. yakışmaz.
Bu kim amk ya dedirtmiş yeni hoca. Prandelli den kurtulduk derken yerine gelene bakın! En azından yılmaz Vural gelseydi daha iyiydi amk.
helal olsun be hamza hocam..
azmin vücud bulmuş halisiniz,
elinizden hiç kurtulan olmadı, çok değil süper lig de sizin gibi 5 teknik adam olsa bu türk futbolu daha iyi yerlerde olur.
galatasaray camiasına da bir oldu bitti ile şampiyonluk yaşatacaksınız, buna eminiz nereden mi biliyoruz çünkü biz akhisarlıyız.
samimyetiniz yeter futbol alemi için.
biliyorum bunları siz okumayacaksınız ama olsun yılların ne getireceği belli olmaz.
başarılar sizinle olsun.
Galatasaray'ıma binlerce başarı getirmesini umduğum ve Fatih Terim'in Galatasaray vefasını birkez daha gösteren güzel karar. Hayırlı olmasını diliyoruz efenim.
galatasaray' ın yeni teknik direktörüdür. prandelli kadar kötü yönetemeyeceği kesin bu takımı. fatih terimle irtibatlı çalışacağı için başarılı olabilir.
Kukla yönetimin güdümlü hocası olacaktır.
fenerbahçe fanatikleri için kötü bir haberdir. galatasaray' ı tanıyan, plan ve programa sahip bir isimdir. kendisinin sadece bu sezon için değil, ilerleyen seneler için de düşünüldüğüne, bu sezon başarı kazanamasa bile belli bir sistem oturtmak için çalışmalara başlayacağına inanıyorum.
fenerbahçe fanatiklerini anlayabiliyorum. milli takım tecrübesi olan, kulüp takımlarında kısıtlı imkanlarla iyi işler çıkartmış bir teknik direktör galatasaray' a geldi. ben de fenerbahçe fanatiği olsam ben de endişemi alaycılığın ardına gizlerdim.
söylentilere göre galatasarayın yeni teknik direktörü.
geçen genellikle maçları beraber izlediğim bir hocaya keşke şu fatih terim ile klübün arası kötü olmasaydı. hamza hamzaoğlunu alırdık demiştim. anlaşılan fatih terim ile aramız o kadar da kötü değilmiş.

bence iyi transfer şöyle ki: Galatasaray'ın yabancı hoca almaya hem gücü yok, hem yüzü yok. 1 sezonda 3 teknik direktör yollamış takım bunlardan birisi Avrupa da en çok tanınan türk, diğer ikisi de avrupada tanınan Avrupalı haliyle hiç bir yabancı hoca şu an kalkıp Galatasaray çalıştırmaz. ünal aysal prandelliyi getirmeden önce alman ya da Hollanda ekolüne döneceğiz demişti. ama o zaman bile bulamamıştı. üç ay da manciniyi gönderdiği için. haliyle bu saatten sonra Galatasaray anca bir türk hoca çalıştırılabilir. seçenekler arasındaki en iyi tercihlerden biri de bence hamza hamzoğluydu.

Beşiktaş biliç'ten önce samet aybabayla çalıştı. ondan önce çok kısa süre Tayfurla. Fenerbahçe 2010'dan beri türk hocayla çalışıyor. Galatasaray'da fatih terimin olmadığı dönemlerde ısrarla yabancı hoca arayışında. bence artık türk teknik direktöre biryerden başlanmalı.
milli görev deyip akhisar'dan ayrılan hoca.
ne oldu da milli görevi bırakıyorsun diye soru sorulması elzem olan hoca.
Ne zaman ve ne şekilde gs dan yollanacağını ve yerine kimi getireceklerini ve o gelininde nasıl yollanıp yerine yine kimin getireleceğini..vs....çok merak ettiğim teknik direktör.
Geldiği gibi bir gün gidecek olan teknik direktör.
söylenildiği gibi galatasaray'ın yeni teknik direktörü olarak belirlenmişse fatih terim galatasaray'a gelene kadar idareci pozisyonunda galatasaray'ın geçiş süreci hocası olacaktır. fatih terim galatasaray'a gelince de yardımcı teknik direktörlük görevine devam eder.