bugün

adına bir entry daha girmeden uyuyamayacağım futbolcudur. umarım sayın fatih terim tarafından kızağa çekilir ve mümkünse rövanşta oynamaz.
Aldigi onca parayi haketmeyen futbolcu.
bazen halil'in ikizi olduğu çok belli oluyor çok basit goller kaçırıyor ama halil hiçbir zaman hamit gibi başarılı olamıyor, o her zaman vasat.
tipik gsli tam gsye layık futbolcu.
direklerle seviyeli bi ilişkisi var. şanssız ama kabul etmek lazım ki yeteneksiz.
kesinlikle güzel bir abdest alıp, camiye mi türbeye mi gider bilmem ama bir namaz kılması gereken futbolcu. bu enerjiyi boşaltması, bu uğursuzluğu atması gerek.
2. maçta sahada olması gereken oyuncuların başında gelmektedir..
Bugün fena oynamamış olandır kanaatimce. Ortada Dany gibi bir gerçek varken ilk olarak Hamit'in eleştirilmesi yersiz.
Yalnız belki de defalarca yazılmıştır bakamadım, bu adamın kendine has bir top saklama şekli var. Kıçını dayıyor rakibe, ittiriyor kaktırıyor sonuç olarak %85 ya rakip takım lehine taç atışı ya da kale vuruşu oluyor. Çok rica ediyorum yapmasın onu yolacak saç kalmadı.
futbolda şans faktörün ne kadar yetkin olduğunu gösteren futbolcu.
liseli galatasaray taraftarının bok attığı, takımın savunma&hücum en iyi oyuncularından.

pes oynayarak futbol öğrenilmiyor ergen kardeş.
ilerde top tuttuğu için savunulan futbolcu.
yahu bu adam topu alıyor 390 derece dönüyor. kıçını rakibe dayıyor. sonra ya semih'e veriyor ya da kaybediyor. ve en önemlisi bunları yaparken mevsim değişiyor. olumlu yere pası yok. el freni, hatta geri vitesin alasıdır kendisi.
fatih hoca'nın biraz dinlendirmesi gerekiyor artık.
kendimi oldukça zorluyorum bu adamı savunmak için ama yeminle gece rüyalarıma girdi arkadaş.
dün maçta 2. yarı hiç bir pozisyona heyecanlanamadım. tüm seyir zevkimin içine sıçtın hamit.
evet sen madrid'de münih'te oynadın ama sanırım buraya taşak yapmaya geldin.

ciddi ciddi maç izlerken top sana geldi mi direk aauu diyoruz artık. ve bizi hiç haksız çıkarmadın.

bir emre çolaktan bir enginden ne artın var anlamıyorum. önün boş da olsa yüzünü çizgiye kıçını rakibe verip top tutuyosun amk.
zar zor akıcı olan takımı kabız ediyosun. artık savunacak bi yönün de kalmadı ligde zaten bitiksin.
şansına sokuyum.
dun aksam oynanan galatasaray schalke macinda butun pegasus tribunun sovdugu, yuhladigi, islikladigi adam..

ha acildi ha acilacak ha simdi diye diye ligi bitirdi.. dun macin amina koyan dany ile beraber 2 kahramandir.. aldigin paranin hakkini ne zaman vereceksin??

ayrica dun en kotu performansini segiledi.. buyuk ihtimalle memleket hasreti cekiyordu cakma alman.. kiyamadi schalkeye..
dün akşam ki maçta iki kişi sıkıştırmış pas vermeyerek gs nin gol yemesine sebep olmuş futbolcu.

fatih terim de ne sabır varmış arkadaş böyle bir adama tahammül ediyor.

ayrıca ; gs den gönderilmesi gerekenler listesinin 2.ci sırasındaki adamdır
Bir galatasaraylı olduğum halde dün akşam ki maçta tüm sülalesi ile ayrı ayrı tanıştığım futbolcu.
robbenle aynı tastan yemek yediği belli olan galatasarayımızın şanssız futbolcusu. iyi oynar gerekeni yapar ama bir türlü direkleri geçemez.
20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçının ilk yarısında aslanlar gibi oynamıştır. ileri geri çalışmış çok efor sarfetmiş ikinci yarı ise oyundan düşmüş saçma top kayıpları yapmıştır. direkten dönen topu gol olsa bugün kahramandı adam. ama herkes suçluyor. ligde bu adama en çok kızan adamlardan biriyim. kanada geçip topu taç çizgisinin orada sıkıştırıp birkaç saniye geçirdikten sonra sürekli kaybdiyor, topu ayağında fazla tutuyor diye. ama dünkü maçta kimse bu çocuğun hakkını yemesin.
dün yine çok iyi bir oyun ortaya koyduğunu düşündüğüm milli futbolcu.
adam daha ne yapsın, sneijder'in boşluğunu doldur, * arkasındaki saatli bombanın pimine sahip çık bir de ileriye top taşımaya çalış.
ayrıca sabri gibi bir sağ bekin varsa ki dün tam bir fiyaskoydu, oyuna hiç bir kanat organizasyonuyla katkı sağlayamadı.
hamitin işi o topu tutar ve kanat oyuncusunun önüne topu gerektiği yerde yuvarlar ve olaylar gelişir.
ama sabri olduğu için arkasında hiçbirini yapamadı dün.
almanyada golü var bu adamın aha da yazdım buraya. * * *
ze:imla
direk sever.
aldığı parayı haketmeyen, galatasaraya yakışmayan, aldığı her topu istisnasız ezen, 2-3 maçta bir topu direkten dönüp onunla beslenen futbolcu müsveddesi.
bu adamı eleştirenler, ya yeni yetme galatasaray'lıdır ya da galatasaray'lı değildir.

bu adamlar aynı zamanda hakan şükür gol kaçırdığında da küfredip eleştirenlerdir.

dün schalke maçını dışarıda izlerken de bu guruhtan aynı şeyleri duydum. selçuk inan'a bile küfrediyorlardı.

yıllarca alışmışlar ayhan akman, mustafa sarp, barış özbek, orhan ak, cihan haspolatlı, Saidou, Inamoto, mehmet güven, yıllarca patlama yapacak olan aydın yılmaz'a, şimdi gelmişler utanmadan hamit altıntop'a küfredip, futbol bilgisini sorguluyorlar.

ufacık çocuğunun yanında utanmadan ana avrat sövüyorlar, topçu değil diyorlar, siktirip gitsin diyorlar, balon bu diyorlar.

Neyin peşindesiniz ? Hamit gidene kadar siz bi siktirin gidin Galatasaray'ı desteklemekten.
benden sonra türkiye nin en cenabeti.
uefa' nın resmi rakamlarına göre şampiyonlar liginde bu sezon 3 topu direkten dönen oyuncu ve lider bu alanda. 2 topu direkten dönen iki oyuncu var;

camora (cluj)
coentrao (r. madrid)
geldiğinden beri cenabet cenabet oynayan futbolcudur.
güncel Önemli Başlıklar