bugün

facebook da sadece sayılı kişilerin ve erkeklerin alındığı, her türlü aramaya kapalı olan gizli THE HAMAM grubunda içerideki olan biteni dışarıda hatunlara anlatan üyenin düşürülen rütbesine hamam oğlanı denir.
(bkz: keseli oğlan)
eskiden osmanlıda hamamlarda çalışan tellak dediğimiz kişilerin eşcinsel olanlarına denirdi. bunlar aynı zamanda hamama gelen müşterilerle ilişki yaşardi ve gönüllerini hoş ederdi.
Çok güzel bir hakaret sıfatıdır, durduramıyoruz efendim severek kullanıyoruz. Hamama giderken arkadaşlara yapılan espridir ayrıca. Sizde hamam oğlanı gibisiniz keraneciler.
öncelikle müverrih olarak konuyu tarihi açıdan ele almak isterim.
Osmanlı tarihini sevabi ve günahı ile kabul edelim.
Osmanlı devleti cihan u şümul bir yapıda olması hasebiyle kozmopolit bir yapısı vardi. Irk olarak değil lakin osmanlı daki çoğu cinsel konuların geçtiği hadiseyi yaşayan güruh devşirme kökenli insanlardır. Misal harem ağaları hep mısır ve kuzey afrika kökenli araplardan seçilirdi. Örnekler çoğaltılabilir. Osmanlı toplumunun aristokrasi ve yönetim alanındaki insanlar devşirmedir. Çok sadrazam içki içer. Hatta ölen bir sadrazamin evinde şarap mahzeni ve alkolik ürünlerin koleksiyonu da vardi. Isim vermeyeyim sonra ölmüş kişinin ardından konuşmak olmasın.
Neticeye gelecek olursak. Şu an da varolan oğlancılık osmanlı da bir kültür olarak anlatılabilir. Bazı padişahlarda yapmıştır. Hatta haremde penis şeklinde pirzola ile zeytinyağıni hayır bekletirdi yanlarinda ilişkiye hemen hazır halde olurlardı. Kişisel zevk nihayetinde.
Hamamlarda oğlancılık tebaa tarafından aktif bir şekilde kullanılırdı. Çünkü isterseniz deneyin. Göbek taşına yattığınizda ve güzel bir kese atıldığında zevkin doruğuna çıkarsınız olası cinsel birleşme gerçekleşebilir. Aktif pasif olmak sizin elinizde. Bu öyle bir zevk ki yaşayan bilir. Ben bilmem. Kişisel tecrübem değil halkın diline peleseng olmuş sözlerdir.
Hülasa, yaşandı hala da yaşanmakta. Bunu böyle kabul etmek lazım.
Ecdadi hep bu gibi sapkınlık yapan bi devlet olarak görmeyin. Yaşanmış ve tarih olmuş.

Merak eden varsa mesaj kutumu kızıl renge boyayabilir.
(bkz: hiz oğlanı)
buyur bilader sorun mu var? *
görsel

Seni tellaklarin elinden alıp, hamamimin oğlanı yapicam oğlum, merak etme.

babanın adamlarını mı yolluyorsun len gene sağa sola hötöröf kendin gelip alamıyorsun tabi *
güncel Önemli Başlıklar