bugün

bütün hayat kadını çocukları bizim kardeşimizdir diyerek susturulması hatta biraz vicdanı var ise utandırılması gereken insan söylemidir.unutulmamalıdır ki hiç bir canlı doğar iken ebeveyn seçme lüksüne sahip değildir.bu ve benzeri değiştirilemeyecek durumlar üzerinden espri yapmaya çalışan insanlardan daha fazla insanı değere sahip hayat kadını çocuğu olduğunu da bilmekte fayda var.
herkesin birbirine düşman olmasını isteyen zina dölüne tercih edilesi kimsedir.
yoktur,zira hakların kardeşliğini değil düşmanlığını savunanların fahişe çocuğu olduğu tasdiklenmiştir.
faşist zırvası.
genelde türkler hariç bütün halkların kardeşliğini savunan tiplerdir. ama işin içine türk girince türk soykırımı yapmaktan çekinmeyen fahişe çocuklarıdır.

edit: türkofobiklerin zoruna gitmiştir.
varsa bile yok edilen kardeşliktir. ancak laftadır..
bir fahişenin çocuğunun da halkların kardeşliğini savunabileceğini gösteren durumdur. tabii burada fahişe çocuğu deyimi, bir hakarettir, farkındayız. diyecek bir şey yok, zaten tüm halklar kardeştir derken, faşist kafalılar hariçtir. onlar kendilerini bu kardeşliğin dışında gördükleri için, ırkçıdırlar zaten. adam illa yok ben türkler dışında kimseyle kardeş değilim diyorsa (ki türkler de kendi içinde faşizmi destekleyenler ve desteklemeyenler şeklinde ayrıştırılmaktadır)buna da diyecek bir şey yoktur. "şimdi sen elmayı seviyorsun diye... elmanın da seni sevmesi şart mı?..."
(bkz: troll başlık altına yazıp pirim yapmaya çalışmak)
(bkz: bakayım vallahi mal)
halkların kardeşliğini savunmayan fahişe çocuğundan iyidir.

not: sözüm fahişelere değil çocuklari olacak piçlere.
ben savunuyorum. gayet de edepli bir annenin kızıyım.

ödünüz kopuyor değil mi kardeşlik, barış lafından. size inat barış gelecek. size inat.
orospu milliyetçilerin saldırdığı peace insanı. Varoş barzolar. Siz anca uluyun, milletin gözünü korkutun. Siyasi vizyonu olmayan teröristlersiniz siz. Devletin faşistleri öldürmemesine bir anlam veremiyorum. Barışın önündeki bütün engeller kalkmalı.
malum sozde sempatik picse sayet, biz zaten kardesiz tum catisi altinda toplandigimiz cografyada... biz memnunuz... kalani seninle olsun, eski cb adayi...

nan hepimiz biriz dedikce, irksal ayrimin bokunu cikarip, bizi bu denli kaba kiliyorlar. halkini da al git buradan... serefsiz bolucu... yeter artik sabir dedigimiz... hersey istedigin gibi demirtas... tum sempatiksizligin ustunde artik... yanina kimi alsiysan kar sayarsin...
halkların kardeşliği gibi bir saçmalığı savunan çocuktur. buna kendisi bile inanmıyor.
bu ülkenin 40 yılı dökülen onca masum kanına rağmen demokratik olmamakta direnen, inkarcı, geçmişiyle yüzleşemeyen, helalleşmeyen...baskıcı iktidarlar yüzünden heba oldu.

kardeşlik demenin suç olduğu bu topraklara, her türlü küfrünüze, ötekileştirne çabanıza rağmen barış gelecek.

bunu o nefretle kuşattığınız beyninize sokun.
yilmaz erdogandan geliyor: hep kardes olacak degiliz ya! yasasin halklarin sevgililigi...

yilmaz erdogan - ankara siiri.
alayının sözlükten defolması kampanyası düzenlenmelidir.
acil.

onca olaydan sonra hala her iki tarafında amk diyebiliyorsa kusura bakmasın da ben onun kanına.. neyse hakaret yok.
Akepeye hakaretten yargılanabilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar