bugün

kimi gorsem halk tv izliyor. ciddiyim.
iki dakika izleme gafletinde bulundum. Bir dakikası nusret'in dunya kupasında yaptığı saçmalığın güzellemesiyle, ikinci dakikası noel ayinlerini sevgi dolu anlatarak hristiyan güzellemesiyle geçti. Saçma bir kanal. Evet.
akşam haberleri ve sabah ismail küçükkaya hariç izlemem.
Gercekleri Veren, bagimsiz ve tarafsiz, izliyorum, aynen devam.
eskiden baya andırgranddı şimdi bariz olarak bir numara kanal oldu.
yutub da ne kadar izleniyr diye bakmıştım.
baktığım anda halktv 8000 izlyeci iken en yakın rakibi olan tannmış bi kaç kanal 4000 ile 3000 arasında idi.
hadi diyeceksinki okumuş kesim net kullanıyor ve bunu izliyor doğrudur fekat çanakla ileyen büyük bir kitle var, anadolu da.
iktidar değişirse bir numara olmasını tastikler.
halkın tv. kanalı değildir.
yutub da izleyenler diğer bilinen kanallara göre nerdeyse iki kat.
biliyorum ikinci yazışım ama galiba yeni bir dev doğuyor.
gelecekte ana akım medya olma ihtimali hayli yüksek.
Hdp, tip, emep gibi enternasyonal ve Kürt ırkçısı partilerin haber kanalı.
kültürlü a haber...
görsel
chp'li kanal.
iktidara gelme hayaliyle yanıp tutuşan ama tek hedefi muhalefetten düşmemek olan partinin TV kanalıdır...
Ben de yok yıllar önce rahmetli babam silmişti bunlar mal aq diyerekten.

A haber ve halk TV yok bizim evde.
sabahtan beri depremzedelerin anlattıklarını kanım donmuş olarak izliyorum şu an devam ediyor .
hissesi çıksa alırım. şu an en çok izlenen kanalların başında geliyor. işler düşündükleri gibi giderse, halkspor, halk2 vs gibi kanallar açabilirler.
saçmalık amk ya.
Aslında tam objektif olabilmek için 1a haber 1 halk tv izliycen sonra ne gibi konularda neler yaşıyoruz deyip üzülecen, en sonunda bu kavgaya dayanamayan kişi bir tarafı seçip deli gibi diyerini suçluyacak böylece toplum içinde bir biriyle anlaşamayan kitleler ortaya çıkarıp,en büyük kitleyi ele geçiren bu savaşı kazanacak acaba toplum mühendisleri işlerini ne kadar iyi yaptığı ortaya çıkıyor.
A haberin solcu versiyonudur ara sıra hdp kanalı olarak da çalışmaktadır.
a haberciler talimat almışçasına aynı şeyi yazıyor. kendileri çamura batmışlar halk tv'ye de battıkları çamuru bulaştırmaya çalışıyorlar. halk tv muhalefetin tarafında bir kanal kabul ama a haber gibi dezenformasyon yapmayan, en ufak bir hatalı haberinde milyonluk cezalar yiyen, hatta bazen hata yapmadan bile sadece eleştiri yaptığı için ceza yiyen bir haber kanalı.

düşük zekalı insanlar ancak bir şeyi açıklamak için kıyaslama yolunu tercih eder.
Tv deki 1 . Kanal trt1 sildim yerine halk tv yi koydum. Yalnız çok pis gaza getiriyor kendimi sorgulamaya başladım . Biz niye böyleyiz lan bu ülke niye böyle aq.
ismail küçükkaya'yı sabahları severek izlediğimiz kanal.
A haberin muhalif versiyonu.
bütün kanallar tarafsız yayına geçtiğinde, kendilerinden en büyük isteğim onların da tarafsız ve objektif haberciliğe dönmeleri olacak.
şu anda tarafsız olun desem mevcut haksızlık daha da büyür.
doğru bir bilgi vermişler, en uçuz telefon hemen hemen 10.000 olucek.

görsel
görsel