67 yaşındaki bir adama diz atmış, kafa atmış ve evinin kapısını kırmıştır.

Videodan anlaşıldığı kadarıyla adam kendini savunamıyor bile, zaten kalp hastasıymış, kaçmaya çalışmış.

Daha da vahimi ise yaşlı adam(kronik rahatsızlığının ve yaşının da etkisiyle öleceğim zannederek) kelime-i şahadet getirirken Halil Sezai anlaşılmaz bir şekilde iyice öfkeleniyor.
Biraz şöhret olup ilgi görünce götü başı dağıtanlardan.
allah affetsin ama biraz itici bir adam. son yaşadığı vukuattan dolayı değil genel anlamda itici bir tip.
gücü ancak ayakta zor duran altmış küsür yaşındaki adama yeten yürek fukarası bir şahıs.
Yaşlıları sevmeme konusunda ortak düşüncelere sahip olduğumuz için sempati duymaya başladığım adam.
gereksiz abartılmış detone. her gereksiz abartılmış gibi kendini bitirdi. tebrikler.
(bkz: hırbo)
o artık tutuklu.
Cumhurbaşkanına küfretti deseydi amca ilk seferde tutuklanırdı.
Yaşlı adam anasına sövseydi "sen nasıl benim anama söversin lan" diye dalardı. "ezan mı okuyorsun lan sen" diye değil.
halil sezai paracıkoğlu kim amk.
O iğrenç sesiyle hapishanede şarkı söylemeye kalkarsa işi zor,linç edilebilir.
Artık hapiste bol bol isyan edebilir.
Bütün sanat hayatını bir anlık öfkeyle bitirdi.
67 yaşındaki adamın arkasından koşarken amcayı tutturamaması kapıya toslaması. ulan kötü bir olay ama o an gülesim geliyor amk böyle bir mallık yok arkadaş ya.
2 serseriye 200-250tl cik versen yaşlı dayıyı tertemiz döverlerdi.
iş bilmediğniden günah keçisi oldu.
finish him

https://i.superhaber.tv/2.../123123123-5RW0_cover.jpg
Aptal pop camiasına yakışır hareketlerde bulunmuş. Bunların içinden adam çıkmaz.Aranızdaki mevzu ne olursa olsun.Ulan hiç mi için acımıyor yaşlı başli adama saldirirken ne canavar tipler var ya.
Üzerine fazla gidilen pop şarkıcısı. O yaşlı da , hiç kendi halinde birine benzemiyor. Durduk yere kimse dayak yemez. Toplum öyle bozuldu ki artık yaşlılar da ben yaşlandım köşeme çekiliyim, gençlere güzel örnek oluyum demiyor.
yaşlı adama dizle dalıyor amk.
Bu adamın hala tutuklu kalması hukuksuzdur.
tahliye edilmiş.

iki fakir adalet huzurunda hâkim karşısına çıktığında adalet tecelli edermiş.

yasalar fakiri ezmek için var.
Onun yaptığını sıradan vatandaş yapsa 5 yıl yemişti banko.
https://twitter.com/babak.../1418915708394672145?s=21

utanmaz bir kişi. Bilmem kaç yaşındaki adamı dövüyor hapse giriyor konserde kafam güzeldi hak etti tam dövemedim bir daha ki sefere diyor. bu kişiyi alkışlıyorlar bir de. evet.
67 yaşındaki adam elinde baltayla adamın bahçesine gelmiş. Sabah akşam içip sarhoş sarhoş adamı Taciz etmiş aylarca. Dayak yeyince de Allah kitap diye saçmalamış.

Yaşlı adam dövmeyi savunmuyorum elbette ama hakedene hakkını vermek lazım.