bugün

artık oyunlar seriye bağlamasın dedirten oyundur.
(bkz: haylayf)
senelerdir çıkması beklenen valve oyunudur. Ilk oyunun kötü grafiklerlede olsa eğlencesi, ikinci oyunun güzel kurgusu oyunun bekleyenlerini heyecanlandırması gayet doğaldır. Daha çok uzun bir episode olarak beklenen oyun direnişin son durumunu içerecek gibi beklenmekte. Tarafımdan alyx'in dahi ölmesi beklenmekte.

Yada hikaye tamamen değişip 3. oyun bambaşka boyut alabilir. Işi kökünden halletmek adına tekrar bir uzay turu yapılabilir.

Tabi bunlar olmazsa çıkması muhtemel yeni oyun motoru için bekletiliyor olabilir. Valve elinde çok büyük koz half life.
muhtemelen çıkmak için yeni nesil oyun konsollarını bekleyen efsane oyun serisinin üçüncüsüdür.
bu oyunu oynamak bucket list'imin maddelerinden biridir.
beklerken sonsuz crossfire attıracaklar.
ulan yaş kemale erdi. çoluk çocuğa karıştık. seni bekliyoruz ama sen gelmez oldun. emekliliğimde de dördüncünü çıkarırlar artık.
Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan, bir günahı
Seni beklediğim kadar.

hl3 için en iyi şiirlerden birisir.
adına şiirler yazdıran, sigaralar yaktıran "sen gelmez oldun" rumuzlu half life serisinin son oyunu.
amına koyayım ya ilkokulu bitiriyordum half life 3 bekleniyordu, üniversite bitecek hala bekliyorum. bu saatten sonra çıkarırsanız sizi de sikeyim.
şaka lan şaka. allahınız varsa çıkartırsınız.
Valvenin şuan dota 2 ile eğey meşgul olduğunu varsayarsak efsaneye biraz daha var gibi geliyor bana.
bir türlü çıkmak bilmeyen oyun. çıkacak diye kaç senedir millet bekliyor... bir de oyun çok heyecan verici yerde bitti yahu!
Hakkında yeni çıkmış bir ipucu.

http://oyungezer.com.tr/h...si-ortaya-cikmis-olabilir
bekleye bekleye beklentimiz o kadar yükseldiki artık çıktığında ne yaparda bizi etkiler, tatmin eder bilemiyorum. işin zor gabe reyiz, zor...
insanı sevindirmiştir an itibariyle ama trailer'ın bile 2014'te çıkmasına bakılırsa oyun biraz daha geç gelecek...

oyunun bitiş sahnesinde ağlayasım gelmişti, bunu da belirteyim.
internet fenomeninden internet troll üne dönmüş oyun. şakası yapılmaması gereken oyundur oysa.
http://www.techno-labs.co...life-3-nihayet-onaylandi/

o kadar çok haber çıktı ki inanamıyoruz gerçek olsada.
bugün de çıkmadı.
yardımcı oyuncu olarak şahsımın oynayacağı oyundur.
gelse artık da coşsak oyundur. Gözlerimiz yollarda kaldı namussuz.
half life serisinin en son çıkacak olan oyunu.

solda görünce bi an "çıktı mı lan acaba!!!" dediniz dimi. yok ya daha çıkmadı.
asla çıkmayacak oyun. dağılın.
half life 3 adında çıkmayacak oyun.
görsel
(bkz: çocuğumu keserim)
hadilan hadi amk dedirten oyundur.
çıktıktan 10 yıl sonra edinebileceğim oyundur. zira şu sıralar yapımcılar 256 mb ekran kartıyla çalışabilen oyun yapmıyorlar.. nedense..
yine bir adrenaline gamer olmayacak hl versiyonudur.