1. 1.
  ösym götümü ye şarkısına klip çekerek ünlü yapan lise 2. sınıf öğrencisi. ancak polisin elinde kare kare fotoğrafları var bu kişinin. polis yakında kapısını çakalacak. ösym götümü ye şarkısının davalık olmasında suçun büyük kısmı hako'da çünkü şarkı yayılmadığı sürece bir suç unsuru içermiyor ve deli grubu şarkının ösym götümü'ye halini internet sitesi üzerinden yaymadı. ösym gözümü ye halini dağıttı. ama ösym götümü ye hali bişekilde paylaşım programları vasıtası ile yayılmış. hako23 ise şarkının medyaya da yansıyarak geniş kitlelere yayılmasına sebep oldu. yani yayan hako23'dur. hako koçum polis seni arıyor. ellerinde fotoğrafların var. yakında kapını çalacaklar senin de.*
  4 ... zall
 2. 2.
  görmeyenlere;

  https://video.uludagsozluk.com/v/ösym-götümü-ye-2293/

  1 ... cutcut
 3. 3.
  cnnturk'de bile çıkmıştır. adamlar bunu bayağı ciddiye alıp röpörtaj yapmışlar. elemanda "ulan cnnturk ayağıma gelio ne adammışım be" diye havaya girmiş tabi seneye neyin gireceğinden habersiz garibim.

  https://video.uludagsozluk.com/v/hako23-3647/

  =
  2 ... hakanimsi
 4. 4.
  kendisi benim arkadaşım olmakla birlikte polisin falan aramadığı bir insandır. dava açma süresi gibi olaylar yüzünden artık polisle tek işi basit ve ufak suçlar olabilir. Ayrıca kendisi 2007 öss'ye girecektir.
  1 ... pister